Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda ze nie jest okragly, ale to tylko moj gust :) Ale ogolnie pieknie! :)

jakby byl okragly to by sie nie nazywal monaco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W stanach tez bardzo lubia TAG Heuer. Zastanawiam czemu ta marka ostatnio tak stracila w oczach ludzi... juz zbyt czesto slyszalem jak powiedzialem ze bardzo lubie estetyke TH, to mowili mi ze to nie za dobra marka. Wiadomo koncern Louis Vuitton pozera takie marki poniewaz licza na "know-how" firmy. Ale czy kupienie przez koncernu LV moglo wplynac na marke TH? 

 

Może chodzi o to że jest sporo podróbek TH Monaco:

 

IMG_1690.JPG

IMG_1700.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie wiecej jest dobrych podrobek rolków i omeg, poki co nie widziałem dobrze podrobionego TH ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie wiecej jest dobrych podrobek rolków i omeg, poki co nie widziałem dobrze podrobionego TH ;)

 

Ja tez nie, widzialem tzw. "replice" a reszte podrobek tanie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat replik byl tu poruszany i przyznalem sie bez bicia, ze zle postrzegalem takie okreslenie

replika to produkt wykonany przez tego samego producenta, ale majacy na celu wznowienie serii np. z lat 60

cala reszta chinskiej produkcji to zwykle podrobki, ale takze w zakresie 100-700$ na chinskich lub szwajcarskich mechanizmach

nie zmienia to faktu, ze nawet takie za $300+ nie sa dobrymi podrobami i maja mase uchybień

mozna przyjac ze omegi i rolki sa na serio swietnie podrabiana i tylko wprawne oko wylapie detale

tak samo Tudory, obecnie rozpoznasz je po innym szkiełku i trzonie mocowania wskazowek ;)

ja sam bardzo chcialem carrere glownie z tego wzgledu ze praktycznie nie istnieje dobra podrobka tego modelu na rynku - te ktore widzialem na zdjeciach byly po prostu marne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wielkiem fanem modeli Carrera! Ale mimo wszystko jakos firma zle sie kojarzy ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mały eksperyment z paskiem

muszę przyznać że całkiem wygodny a już nie mogę doczekać się na nowy robiony na specjalne zamówienie :)

 

b2a844380f3d1e23e403d6c19fa11eb1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mały eksperyment z paskiem

muszę przyznać że całkiem wygodny a już nie mogę doczekać się na nowy robiony na specjalne zamówienie :)

 

Jaki zamawiasz? Bo też się zastanawiam nad jakimś do carrery na zmianę, ale nie umiem się zdecydować jak on by miał wyglądać. 

 

Najbliżej chyba jestem czegoś takiego tylko w innej wersji kolorystycznej (JFS):

 

cTjxEhU.jpg


instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mialem kilka pomyslow, miedzy innymi taki jak wkleiles

byl tez pomysl na wieksze dziury, ale ostatecznie wybor padl na aligatora z czerwona nitka, bez dziurek :)

pasek jest tworzony przez forumowego kolege, Filipa http://www.jfszymaniak.pl

jego dotychczasowe paski wygladaly rewelacyjnie dlatego zdecydowalem sie na zamowienie

ten ktory mam teraz wpadl zupelnie przypadkowo, zobaczylem ze na bazarku pojawilo sie kilka fajnych sztuk, wiec od razu zamowilem sobie taki jak widac ;)

 

IMG_8517.jpg

Edytowane przez PiTT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkość dziurek w pasku jest przeciw proporcjonalna do moich preferencji.

A pasków od kolegi Filipa nie musisz przedstawiać, sam jestem szczęśliwym posiadaczem;)

 

Ciekawy jestem efektu, może mnie zainspiruje. Ja mam carrerę szaro-grafitową, więc potrzebowałbym jakieś stonowanej kolorystyki - no i raczej coś mniej eleganckiego niż gator.


instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladalem ostatnio tytanowa carrere na matowym krokodylu z czerwona nitka, wygladal swietnie

ale wiadomo jak zegarek jest caly czarny to i pasek w czarnym macie fajnie wyglada

dam znac jak prezentuje sie na zegarku jak tylko dostane pasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie - PiTT Twój pasior już się prawie wykroił, jutro finisz. Wyszło mocno :)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zgłaszam swój akces do szacownego grona posiadaczy TH. Moje cudeńko Carrera Caliber 1887 Chronograf:

 

 

post-83224-0-82423900-1436527306_thumb.jpg

post-83224-0-91713200-1436527309_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiTT co sadzisz o carrerze day date w nato? Wiem ze mialas przez chwile, ale szybko jakos zmieniles ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nato nie podchodzi mi do tego zegarka...

perlony tak, ale nie wszystkie kolory

w sumie najlepsza bransoleta, ale jak sie do niej czlowiek przyzwyczaja to milo ponosic na czyms innym :)

mysle ze pasek od Filipa zagosci na dluzej, poki co nosze caly czas na rally i bardzo mi sie podoba, ale nie wiem jak dlugo jeszcze :)

Edytowane przez PiTT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze. Ten oldskool'owy dziurawiec pasował nowoczesnej Carrerze jak świni siodło. Jak nowe BMW z kanapami od Warszawy.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna Carrera a ja chciałbym zobaczyć więcej zdjęć Ls bardzo mi się podoba myślałem, że nikt. A forum nie ma.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czerwonym nato tez mi sie podobal! :) Ja wlasnie zastanawiam sie, czy nie zmienic pasek w mojej Carrerze. Co sadzicie, co by pasowalo? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.