Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli znasz nr referencyjny, to masz odpowiedź. Być może z niedbalstwa załączone było niewłaściwe zdjęcie lub render.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylo sie na tym, ze czekam az Ch24 zwroci mi kase, bo sprzedawca jeszcze jej nie dostal.

Natomiast sam sprzedawca popelnil blad, wystawiajac zegarek 41mm i zaznaczajac, ze jest to wieksza wersja 43mm.

Jeszcze jakby tego bylo malo dostalem fotke, ze zegarek ma 42mm i czy wciaz jestem zainteresowany.. haha - troche to niekompetente z ich strony, biorac pod uwage ze sa tylko dwie wersje 41 i 43mm.b0b64a059e4d072f22397540e938e6f1.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez cubano

Hola!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no, błąd pomiaru ;-) niemniej widać po zdjęciu iż jest to wersja bez żółtej dolnej linii, zatem domniemać trzeba że to 41mm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciemne strony Chrono24. A policzyleś o ile taniej wyszedłby Cię ten Tag z Chrono po opłatach za Trusted checkout i wysyłce kurierem oraz (jeśli przewalutowałeś przelew ze złotówek na euro) przewalutowanii w stosunku do Kruka, Jubitomu itp?? Może gra nie warta świeczki???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciemne strony Chrono24. A policzyleś o ile taniej wyszedłby Cię ten Tag z Chrono po opłatach za Trusted checkout i wysyłce kurierem oraz (jeśli przewalutowałeś przelew ze złotówek na euro) przewalutowanii w stosunku do Kruka, Jubitomu itp?? Może gra nie warta świeczki???

Szczerze to nie wiem nawet, jaka jest i ze w ogole jest oplata za trusted checkout.

Zobaczymy ile mi zwroca ;) Dostalem juz maila, ze zakup anulowany i maja 48h na zwrot pieniedzy.

Co do cen, to placilem w euro, bo zegarek z Barcelony , tak wiec ok 600km ode mnie.

Cena za nowy 2400€.

Tego mieli za 1600€, a zaoferowali po negocjacjach 1500€, takze znaczna roznica wzgledem nowego.

Na Ch24 jest jeden ze sttutgartu za 1700€ , ale nowy..Poczekam na zwrot kasy i chyba wezme tego. 200€ doplaty za nowy, wydaje mnie sie ze warto.. Zdecydowalem sie na uzywke bo zalezalo mi tez na czasie no i niestety, tak to jest gdy sie czlowiek spieszy :D

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka


Hola!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trusted jest już w cenie, walutę kupujesz w e kantorze, płacisz kartą lub PayPal bez prowizji, wysyłka DHL EU idzie 1 dzień roboczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trusted jest już w cenie, walutę kupujesz w e kantorze, płacisz kartą lub PayPal bez prowizji, wysyłka DHL EU idzie 1 dzień roboczy.

Jest? Musieli to zmienić. Jak ja kupowałem rok temu zegarek to za trusted doliczali 3%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest już w cenie. Też kiedyś doplacalem, ale ostatni zakup już był bez dopłaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Wyśmienita ta Monza. Oczarowany jestem tym modelem. Czasami chodzi mi po glowie szalony pomysł, żeby go dokupić do Monaco. To byłaby zgrana parka. :-)

A jakby już zgrywać Monza z oldschoolowym samochodem to widziałbym jako kandydata, choć nieco starszego od Heuera, 33 Stradale. ;-)

58b8ad6c0dce94981f8fce6f3d5c2a16.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadło mi w oko na instagramie, a szukając informacji co to za model podlinkowałem ch24.pl 

 

 

Wracając do Aqaracera i Calibre 5, również z ch24.pl  https://ch24.pl/tag-heuer-aquaracer-300m-calibre-5-hands-on-zdjecia-live-cena/ w którym  mowa o ETA 2824.  Bez otwierania się nie przekonamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Wyśmienita ta Monza. Oczarowany jestem tym modelem. Czasami chodzi mi po glowie szalony pomysł, żeby go dokupić do Monaco. To byłaby zgrana parka. :-)

Cholera, jakoś nigdy nie rzucił mi się w oczy ten model, ale już awansował na moją wish liste i zrzucił z niej Monaco...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem ze psychicznie nie jestem gotowy wydać 20k na ete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hedonista, klasa połączenie!

Edytowane przez meXy

Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem ze psychicznie nie jestem gotowy wydać 20k na ete

 

Na chrono24 chodza po 15k;)

 

 

Odwieczny dylemat :D czy wybrać inhouse czy tańszą w serwisie etę. Ktoś jeszcze inny powie, że to drugorzędna sprawa, bo często zmienia zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwieczny dylemat :D czy wybrać inhouse czy tańszą w serwisie etę. Ktoś jeszcze inny powie, że to drugorzędna sprawa, bo często zmienia zegarki.

Narazie nie miałem niestety zegarka z mechanizmem inhouse ale zakładam ze jesli kupię takowy to pewnie zachowam dla potomnych bo warto

A taka eta czy sellita raczej większej wartości nie będą mieć No chyba ze zegarek stanie się kultowy

Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.