Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.11.2021 o 12:46, cordi7 napisał(-a):

Po takich komentarzach wnioskuje, że wystawiają zegarki, których nie maja fizycznie na stanie.

Wpłacasz kasę na konto Chrono24 (escrow) i jest ona bezpieczna ale nie masz jej już w ręku.

Czekasz aż sprzedającemu uda się ściągnąć zegarek żeby ci wysłać - ja takich sprzedawców unikam.

(W najgorszym wypadku po kilku - kilkunastu tygodniach czekania dostaniesz zwrot pieniędzy…)

 

Chrono24 jako platforma jest bezpieczne, kupowałem kilka zegarków i było ok.

Ostatecznie nie udało się. Na szczęście kasa wróciła z małą stratą kursową, ale na to byłem gotowy. Można powiedzieć, że poza stratą czasu, nie jestem mocno poobijany po tej przygodzie :).

 

W związku z powyższym pojawia się kolejne pytanie. Gdzie mogę dostać najlepszą cenę na CAZ1010.BA0842 ??

Macie jakieś sprawdzone źródła/ informacje, czy pozostaje "googlowanie" i negocjowanie?? Do tej pory obserwuję, że najbardziej popularny rabat to 15%, była też propozycja 20%, a "potknąłem" się raz nawet o 25% na lokalnym rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt życzę wszystkim miłośników TAG Heuer'a 🎄

 

 

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, też tak myślę. Jestem mega zadowolony z tej sztuki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super prezent! Niech się dobrze nosi!


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święty spisał się. Gratuluję. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie temat przygasł! Dla rozruszania, dziś na nadgarstku Carrera
42dfa6a9340a49ce14418bda7f860f21.jpg


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Carrery to Carrery 🤩

Foto trochę nieostre bo główny operator pociągu wisiał mi na szyi 😉

 

DSC_9605.thumb.JPG.fc944781ce1acc55ec678bc8f0f4c447.JPG

 

PS obecnie to mój najdłuższy stażem w kolekcji czasomierz. Półtorej roku 👍

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak Carrery to Carrery 
Foto trochę nieostre bo główny operator pociągu wisiał mi na szyi 
 
DSC_9605.thumb.JPG.fc944781ce1acc55ec678bc8f0f4c447.JPG
 
PS obecnie to mój najdłuższy stażem w kolekcji czasomierz. Półtorej roku 
 

Moja Carrera jest już ze mną prawie 2,5 roku. Przez kilka chwil rozważałem jej wymianę, ale na szczęście ten pomysł poległ.

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te nowe Autavie! Chętnie bym taką dołączył do kolekcji.
82c668c61c364f7fd7f5663d862afbc0.jpg

Ciekawe jak pracuje ceramiczna luneta, bo jest obrotowa.
Werk Heuer2 jest już od ponad roku na rynku, jak wasze doświadczenia z tym mechanizmem?


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Teufel26 napisał(-a):

Werk Heuer2 jest już od ponad roku na rynku, jak wasze doświadczenia z tym mechanizmem?

 

@desmo robil testy dokladnosci chodu mechanizmu Heuer 02 i wrzucal na forum:

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie również niedziela z Carrerą 

DSC_9624.thumb.JPG.595af4a2bf2e0059451f1984dee37748.JPG

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, cordi7 napisał(-a):

Ten niebieski całkiem fajny, nawet mógłby znaleźć drogę do mojej kolekcji np. zastępując F1 "Batman".

Ale... no właśnie jest i ale. Nie bardzo mi się podobają rozmiary Autavii. Koperta 42 to ok ale L2L wynosi 50. Taki L2L daje radę na moim nadgarstku tylko w nurkach.  Do tego dość gruby.

Cały zegarek na reku sprawia wrażenie dość masywnego. Dla mnie zbyt masywnego. Ale jak ktoś ma rękę, a nie rąsię jak ja, to fajny wybór byłby moim zdaniem.

 

 

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, fanfar19 napisał(-a):

Ten niebieski całkiem fajny, nawet mógłby znaleźć drogę do mojej kolekcji np. zastępując F1 "Batman".

Ale... no właśnie jest i ale. Nie bardzo mi się podobają rozmiary Autavii. Koperta 42 to ok ale L2L wynosi 50. Taki L2L daje radę na moim nadgarstku tylko w nurkach.  Do tego dość gruby.

Cały zegarek na reku sprawia wrażenie dość masywnego. Dla mnie zbyt masywnego. Ale jak ktoś ma rękę, a nie rąsię jak ja, to fajny wybór byłby moim zdaniem.

 

Pelna zgoda co do GMT, L2L realnie bedzie jeszcze wiekszy - z koperty wychodza 'meskie' end linki, obstawiam cos w okolicy 52-53 wiec jak dla mnie do noszenia na co dzien za duzo, tym niemniej piekny zegar.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tag Heuer otworzył nowy butik w Hamburgu przy następnej okazji napewno odwiedzę świetna lokalizacja, w promieniu kilkuminutowego spaceru, jest możliwość obejrzenia wielu ciekawych zegarków.
3bf96b7749e0f500342edf3611b41933.jpg&key=654fef2f127acd80f8545f058b96bd96b6a17025c6618734b1a8456253c4e1f9

https://de.watchpro.com/tag-heuer-eroffnet-flagship-store-in-der-norddeutschen-perle-an-der-elbe/


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Teufel26 napisał(-a):

Tag Heuer otworzył nowy butik w Hamburguemoji3.png przy następnej okazji napewno odwiedzę emoji28.png świetna lokalizacja, w promieniu kilkuminutowego spaceru, jest możliwość obejrzenia wielu ciekawych zegarków.


https://de.watchpro.com/tag-heuer-eroffnet-flagship-store-in-der-norddeutschen-perle-an-der-elbe/

Zazdroszczę. W Polsce nie ma chyba żadnego dedykowanego butiku TH...

 

A mi dziaja Carrera pomoga liczyć czas na bawialni 😊

DSC_9676.thumb.JPG.61883598cf644709ea38c6987f2b76bf.JPG

 

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę Swatch miał / ma swoje dedykowane sklepy. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o butiki dedykowane eksluzywnym jednej marki. Omega też jest w SG a jednak ma swój butik. Z tego powodu wiele limitek ( tylko butikowych ) innych marek jest u nas niedostępnych. 

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@desmokoledze @evilymchyba chodziło o sklepy zegarków marki Swatch. Mają dedykowane sklepy. Choć to nie jest ekskluzywny produkt 😀


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.