Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

No Monako za pare stów ,w pierwszej chwili szukałem słów "replika" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe wdzianko...  :wub:

Nawet pasuje

ciekawe na jakim pasku mój stalowy ładnie by wyglądał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet pasuje

ciekawe na jakim pasku mój stalowy ładnie by wyglądał

 

sporo czasu zastanawiałem się nad tym właściwym... i faktycznie, pasuje! myślę że do Twojego pasowałby taki jak mój tylko bez tych małych dodatkowych dziurek - prosto, acz elegancko zarazem. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za kolejny spam, ale tak mi się dziś kolorystycznie zegarek zestawił z ubiorem :)

 

973b9b66f2d714d6d0052ed5f90b4b28.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za kolejny spam, ale tak mi się dziś kolorystycznie zegarek zestawił z ubiorem :)

 

Jeśli o mnie chodzi to wręcz za mało jest takiego spamu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawiłem sobie w końcu pudełko na zegarki - póki co jeszcze pusto, ale za to ile będzie radości w zapełnianiu! Tak się ułożyło, że Aquaracer na pierwszej linii frontu:)

post-96513-0-60228200-1521486764_thumb.jpg

Edytowane przez pgajlewicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudelko, za chwilę pełne, a potem pomyśl o sejfie, poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudelko, za chwilę pełne, a potem pomyśl o sejfie, poważnie.

W sunie to już mam sejf:) tzn. szafę spełniającą normy S1;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, czy możecie polecić jakiś sklep / producenta bransolet pasujących do TH a dokładnie do WAK2110.FT6027 oczywiście, mógłbym nabyć oryginał, tylko czy jest sens płacić tyle złotówek za logo na klamrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest bransoleta do damskiego AR 300m więc raczej nie ma 20mm szerokości przy uszach... piszę "raczej" bo sprzedający dopiero mi poda szerokość po wizycie u zegarmistrza  :blink:


ok, a jakby nie patrzeć na oryginalne produkty tylko nazwijmy to "zamienniki"? wszak nie każdy kupuje oryginalny - sygnowany logiem marki posiadanego zegarka pasek skórzany, NATO, itp., itd., więc może i bransolety można nabyć porządne w cenie niższej niżeli oryginalna...? tylko gdzie, u kogo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest bransoleta do damskiego AR 300m więc raczej nie ma 20mm szerokości przy uszach... piszę "raczej" bo sprzedający dopiero mi poda szerokość po wizycie u zegarmistrza :blink:

 

ok, a jakby nie patrzeć na oryginalne produkty tylko nazwijmy to "zamienniki"? wszak nie każdy kupuje oryginalny - sygnowany logiem marki posiadanego zegarka pasek skórzany, NATO, itp., itd., więc może i bransolety można nabyć porządne w cenie niższej niżeli oryginalna...? tylko gdzie, u kogo?

Leniuszek, oj leniuszek

https://www.olx.pl/oferta/bransoleta-do-zegarka-rolex-breitling-omega-tag-heuer-CID87-IDqz7JW.html

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz tam leniuszek... do tego sprzedawcy też pisałem ale odpowiedzi póki co brak... z samych zdjęć nie wywnioskuje czy owa bransoleta będzie pasować do mojego modelu zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega pytał o bransolety nie sygnowane, a nie o podróbki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega pytał o bransolety nie sygnowane, a nie o podróbki !

w same sedno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę też mój bo nie doprecyzowałem, oraz poniekąd wprowadziłem w błąd podając informację, że pytałem o bransoletę z drugiego linku - co faktycznie zrobiłem wiedząc doskonale że to podróbka niestety... sorry...

 

widzę spory wybór bransolet na Ali, tylko na ile to warte zachodu jest? na zdjęciach wyglądają przeważnie poprawnie... ale to na zdjęciach, wiadomo. To, co do tej pory wygrzebałem w rodzimej dystrybucji to żywcem towar ten sam co na Ali. Coś czuję że jednak skończy się na oryginale...  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę nowości od TH - Link, Aquaracer i, najfajniesza wg mnie Autavia:

caf7a161372ca68b6b8dabe5bc5cda98.jpg

7815e6474ead1afd8f7078426e5d9067.jpg

740c4c1299bb1031eaba80419793a0ba.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę nowości od TH - Link, Aquaracer i, najfajniesza wg mnie Autavia:

 

Linka spieprzyli koncertowo w porównaniu z poprzednią wersją cal16. Natomiast nowe carrery po prostu wymiatają. 

post-66434-0-59180100-1521896027_thumb.jpgpost-66434-0-75202700-1521896087_thumb.jpg

Nowa formula 1 aston martin edition mmmmmm miodzio.

 

post-66434-0-67300700-1521896041_thumb.jpg

Edytowane przez souls_hunter

Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa oczom nie wierze po kiego dali lupke do Aquarecera ;( rolka na sile chcą podrobić ,link faktycznie spartolony Autavia wymiata szkoda ze cena pewnie powyżej 20k ,

Ciekawe czy poszli śladem roleksa czy tudora i zmniejszyli koperty w jakimś modelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.