Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

(...) Autavia wymiata szkoda ze cena pewnie powyżej 20k , (...)

 To ja poproszę Jo Siffert Collector’s Edition za jedyne jak na razie CHF 5600. Limitowana do 100 sztuk.

Edytowane przez souls_hunter

Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lupka była już w wersji z ceramicznym bezelem.

Chodzi mino o wersje ze stalowym bezelem taka właśnie mam i nijak mi ta łupka nie pasuje może do ceramiki tak

 

Przez ta lupke stał się bardziej nurkiem a mniej zegarkiem na każdą okazje

Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autavia wymiata szkoda ze cena pewnie powyżej 20k

ale ta ze zdjęcia powyżej? z calibre 5?!? jak tak, to cena mocno "przegięta"...

Edytowane przez Barry_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ta ze zdjęcia powyżej? z calibre 5?!? jak tak, to cena mocno "przegięta"...

 Dobrze, że to nie rolex bo dodatkowo trzeba by z rok czekać.

Edytowane przez souls_hunter

Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę nowości od TH - Link, Aquaracer i, najfajniesza wg mnie Autavia:

 

 

 

 

Zaprezentowali oficjalnie już Autavię? Orientuje się kolega w jakich cenach startuje?

Zdecydowanie leci na prywantą listę życzeń :D

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaprezentowali oficjalnie już Autavię? Orientuje się kolega w jakich cenach startuje?

Zdecydowanie leci na prywantą listę życzeń :D

Za ten caliber mocno przepłacisz jeśli będzie kosztować w zbliżonej cenie do poprzednich wersji No chyba ze poniżej 10k wtedy po rabacie za max 7-8k ujdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ten caliber mocno przepłacisz jeśli będzie kosztować w zbliżonej cenie do poprzednich wersji No chyba ze poniżej 10k wtedy po rabacie za max 7-8k ujdzie

Modele z calibre 5 w okolicach 6-7k. Gdyby w takiej cenie udało się dostać to wiem co sprawię sobie na urodziny.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modele z calibre 5 w okolicach 6-7k. Gdyby w takiej cenie udało się dostać to wiem co sprawię sobie na urodziny.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Istnieje ryzyko ze będzie drożej bo to przecież autavia :/ Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka zrypali. I to bardzo. Nie ma uszu. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, czy włókno węglowe jest dobre na obudowę? Coś mi nie pasuje w tych cyferkach na małych tarczkach, są jakieś przeskalowane. Po pierwszym zachwycie chyba jednak jestę na nie.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kejol

.

Edytowane przez kejol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Jeśli mogę to się podłączę.

Jestem przed wyborem zakupu Aquaracer”a calibre 5

Chciałem coś do 5 tys. Wpadł w oko formuła 1 jednak to najtańszy z rodziny TAG’a a po zobaczeniu ów Aqua stwierdziłem, ze doplace do 8800 bo za tyle sklep go sprzeda jednak czy warto tyle kasy dawać za niego?

Sklepowa mówi, ze to dobry wybór. Na rolexa Tudora omegę mnie nie stać. Używki nie chce.

Ceramiczny bezel mnie odstrasza ze spotkanie z futryna przypłace.

Powłoka anty od zewnątrz będzie się ścierać a lupa na datę zbierać syf :)

Hm...

Jest tez tańszy Aquaracer kwarc za 5900 bez ceramiki i tu bym dbać aż tak bardzo o niego nie musiał.

Zgubiłem się...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja swojego aqurecera automata w stali wziąłem za 6800 potarguj się spokojnie w granicach 6800-7200 powinieneś wyrwać kwarca nie kupuj

 

Formuła 1 słaba opcja , zapięcie w bransolecie słabiutkie

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kejol

.

Edytowane przez kejol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o stalowym bezelu?

Bo faktycznie jest taki ale bardzo kręci mnie ten morski kolor który jest droższy.

A nie przeraża Cię ta powłoka? Podobno po 3 latach będzie schodziła...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kto ci takie głupoty naopowiadał ,nie martw się ze stali nic nie będzie schodziło

Tu na forum niejeden ma stalowego i nic się nie dzieje ,ponad to ten w stali nie ma lupki to powoduje ze mimo iż to nurek to pasuje na każda okazje do garniaka wyglada rewelacyjnie i nie gorzej do spodenek :))

Aha skoro „sklepowa” mówi ze 8800 to dobra cena to idź do innego salonu w jubitomie napewno stargujesz przynajmniej 15%

Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kejol

.

Edytowane przez kejol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi o to ze antyrefleksyjna powłoka się ściera.

A ten Aquaracer wszędzie w kruku jubitomie kosztuje 10 450 wiec dostałem za 8800 dobra cenę.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ty mówisz o tymhttps://wkruk.pl/zegarki/tag-heuer/zegarek-tag-heuer-aquaracer-57

A ja mówię o tym tylko niebieskim https://wkruk.pl/zegarki/tag-heuer/zegarek-tag-heuer-aquaracer-300m-2

Co sądzisz?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Chodziło mi o stalowego w kopercie 40,5mm jeśli piszesz o ceramice to fakt jest trochę droższy

Jeśli chodzi o mnie wolałbym zegarek bez zewnetrznego antyrefleksu

 

Jak ci się podoba to bierz.

Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://kraff.pl/zegarki-tag-heuer/5500-tag-heuer-aquaracer-calibre5-automatic-41mm-wan2111ba0822.html

 

zapytaj o tego... jakiś czas temu był poniżej 7tyś z uwagi na podbitą gwarancję od maja ubiegłego roku (może ktoś się rozmyślił z zakupu...) poza tym sprzedawca godny zaufania i zawsze można negocjować cenę... pozdrawiam

Edytowane przez Barry_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Jeśli mogę to się podłączę.

Jestem przed wyborem zakupu Aquaracer”a calibre 5

Chciałem coś do 5 tys. Wpadł w oko formuła 1 jednak to najtańszy z rodziny TAG’a a po zobaczeniu ów Aqua stwierdziłem, ze doplace do 8800 bo za tyle sklep go sprzeda jednak czy warto tyle kasy dawać za niego?

Sklepowa mówi, ze to dobry wybór. Na rolexa Tudora omegę mnie nie stać. Używki nie chce.

Ceramiczny bezel mnie odstrasza ze spotkanie z futryna przypłace.

Powłoka anty od zewnątrz będzie się ścierać a lupa na datę zbierać syf :)

 

Hm...

Jest tez tańszy Aquaracer kwarc za 5900 bez ceramiki i tu bym dbać aż tak bardzo o niego nie musiał.

 

Zgubiłem się...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Do 8.8k masz Tudora Heritage Black Bay 41mm, o ile możesz zrezygnować z niebieskiej tarczy. Na chrono24 jest kilka nowych sztuk od poważnych sprzedawców z EU. Baaa nawet na bransolecie jest. Oczywiście to zupełnie inny zegarek niż nowa 500tka, dużo bardziej stonowany i uniwersalny. Nie wiem ile i jakich masz zegarków, ale ja bym osobiście poszedłbym w stronę Tudora, jeżeli zegarek tej marki faktycznie siedzi Ci w głowie. 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 8.8k masz Tudora Heritage Black Bay 41mm, o ile możesz zrezygnować z niebieskiej tarczy. Na chrono24 jest kilka nowych sztuk od poważnych sprzedawców z EU. Baaa nawet na bransolecie jest. Oczywiście to zupełnie inny zegarek niż nowa 500tka, dużo bardziej stonowany i uniwersalny. Nie wiem ile i jakich masz zegarków, ale ja bym osobiście poszedłbym w stronę Tudora, jeżeli zegarek tej marki faktycznie siedzi Ci w głowie.

Gdzie Ty widzisz BB Heritage nowego na bransie od poważnego sprzedawcy z EU za 8.8k? Wziąłbym ze 2szt:)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodzę z założenia, że zegarek ma przede wszystkim cieszyć. Powody tego mogą być różne - akurat aquaracera kupiłem, bo mi się po prostu podobał. Nie wnikałem w to czy przepłacam za markę biorac pod uwagę wnętrzności, nie zastanawiałem się czy ceramiczny bezel przetrwa futrynę. Prawda taka, że jak przypie... porządnie to każdy bezel swoje odczuje:P generalnie to jeśli to ma być dla Ciebie EDC to dość szybko zegarek nałapie rysek i śladów użytkowania. A co do lupki - po 2 miesiącach użytkowania nie mam z nią żadnych problemów, nic się nie brudzi, kurzu nie zbiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty widzisz BB Heritage nowego na bransie od poważnego sprzedawcy z EU za 8.8k? Wziąłbym ze 2szt:)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mam na mysli ref 79540, poszukaj. Sporo tego. Moglem doprecyzowac, BB Heritage nie jest jednoznacznym określeniem.

 

G6

Ja wychodzę z założenia, że zegarek ma przede wszystkim cieszyć. Powody tego mogą być różne - akurat aquaracera kupiłem, bo mi się po prostu podobał. Nie wnikałem w to czy przepłacam za markę biorac pod uwagę wnętrzności, nie zastanawiałem się czy ceramiczny bezel przetrwa futrynę. Prawda taka, że jak przypie... porządnie to każdy bezel swoje odczuje:P generalnie to jeśli to ma być dla Ciebie EDC to dość szybko zegarek nałapie rysek i śladów użytkowania. A co do lupki - po 2 miesiącach użytkowania nie mam z nią żadnych problemów, nic się nie brudzi, kurzu nie zbiera.

Amen. Ja sie dosłownie brzydziłem lupką, a to bardza fajna i praktyczna sprawa. Jak nosisz zegarek, to porysujesz tu i tam predzej czy pozniej, nie ma bata :)

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na mysli ref 79540, poszukaj. Sporo tego. Moglem doprecyzowac, BB Heritage nie jest jednoznacznym określeniem.

 

G6

Amen. Ja sie dosłownie brzydziłem lupką, a to bardza fajna i praktyczna sprawa. Jak nosisz zegarek, to porysujesz tu i tam predzej czy pozniej, nie ma bata :)

 

G6

A Ok sorry nieporozumienie :) ten tak no ale to całkiem inny zegar niż aquaracer jednak...:)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym w swoim poscie.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.