Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Tu sie nie ma z czego smiac niestety. 7750 2.4k jak pisał Kolega hahaha. Krejzole.a6cd473df18e9e86beff7d5f6267d9ee.jpg

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nic nie widac

Masz racje, TT strasznie obcina jakość.

 

jGz4Qen.png

 

G6

To na hostingu foto, troszku lepiej. Znajdziesz w googe www firmy, nazwe firmy dobrze widac.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, TT strasznie obcina jakość. jGz4Qen.png

G6To na hostingu foto, troszku lepiej. Znajdziesz w googe www firmy, nazwe firmy dobrze widac.

G6

Dzięki kosma świetna robota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne to mają ceny w tym oficjalnym serwisie

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne to mają ceny w tym oficjalnym serwisie

G6

No cóż pewnie i tak większość zapłacze ale zapłaci:)) Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, w 2015 pelny serwis 2824, lub jak kto woli CALIBRE 5 w mojej 500tce kosztował u Dolińskiegoo 650pln.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W autoryzowanym serwisie czy to samochodowym czy zegarkowym drożej, ale niekoniecznie profesjonalniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, w 2015 pelny serwis 2824, lub jak kto woli CALIBRE 5 w mojej 500tce kosztował u Dolińskiegoo 650pln.

 

G6

 

 No więc właśnie. Kiedy jakiś czas temu w Krakowie dałem na Sławkowskiej do serwisu Carrere zapłaciłem tyle ile zapłaciłem. Natomiast odbierając ją zostawiłem do przeglądu Monze, wtedy pytając o cenę serwisu Pan stwierdził, że ponieważ już robiłem u nich jeden zegarek, tym razem będzie taniej.

  Tak, że życzę Panom gratulacji z powodu graficznie pięknego cennika ale będę omijał szerokim łukiem. Baterię wymienię na Rynku Głównym w bramie.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jednak jest jeszcze w każdej większej lokalizacji 2-3 dobrych zegarmistrzów, którym poza gwarancją to może nie dałbym tylko turbillona. A zegarków dobrych w PL jest tak mało, że oni to obskoczą mimo wszystko w sensownych terminach. Takie ceny serwisu jak pokazane to jest absurd kompletny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem kolejny test wyszło 5,6s na plus ,czyli już dużo lepiej z tym ze nakręciłem najpierw koronką. Wiec chyba ma znaczenie nawet w instrukcji o tym piszą by najpierw calibre 5 nakręcić a potem nosić

Ciekawostka mój drugi zegarek

a pierwszy automat jaki kupiłem 20letni seiko który jest zakładany bardzo rzadko zrobił 1,9 s na plus :))

Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest sprzecznych informacji na temat dokręcania automatycznego zegarka. Skoro podają w instrukcji, że można, to można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie że można tylko po co? dokręcanie koronką jest wskazane tylko kiedy mechanizm się zatrzyma, w innym przypadku do nakręcania automatu służy wahnik. Nie chce mi się teraz instrukcji odgrzebywać, niemniej wątpię w takowy zapis jaki przedstawił Kolega rafio77.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dokręcaniem automatycznych zegarków jest tak jak z wymianą oleju w automatycznych skrzyniach biegów. Pół żartem, pół serio :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kejol

.

Edytowane przez kejol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie że można tylko po co? dokręcanie koronką jest wskazane tylko kiedy mechanizm się zatrzyma, w innym przypadku do nakręcania automatu służy wahnik. Nie chce mi się teraz instrukcji odgrzebywać, niemniej wątpię w takowy zapis jaki przedstawił Kolega rafio77.

A czy przeczytałeś ze zrozumieniem ,czy ja pisałem ze dokręcam koronka w trakcie noszenia , napisałem ze przed ponownym założeniem najpierw zalecane jest nakręcić

Panowie i Panie mam pytanie.

Szukam dalej odpowiedniego Taga dla siebie.

Na OLX jest Pan który oferuje interesujący mnie model. https://www.olx.pl/oferta/tag-heuer-aquaracer-CID87-IDpyuNh.html

Zegarek jest podobno z 2008 - 2010 roku.

Nie ma żadnej dokumentacji.

Wszystko podobno chodzi dobrze.

Zdjęć profesjonalnych nie chce zrobić albo nie może i zostają tylko te.

Ostateczna cena która mi zaproponował to 2500 tys. Co mnie zszokowało, ze taki upust.

Czy mogę się nadziać na podróbę? I czy warto 10 letni zegarek za ta cenę brać? Ogólna jego ocena to 7/10.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Raczej oryginał ale styrany mechanizm na eta widać ze bez przeglądu się nie obejdzie Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Do wyprowadzenia. Nie jest tak zle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kejol

.

Edytowane przez kejol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja b nie kupił w takim stanie bo przegląd będzie kosztował No chyba ze dasz do innego serwisu niż ten zatwierdzony przez taga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kejol

.

Edytowane przez kejol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.