Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

TAG Heuer Formula 1 Gulf Special Edition.

 

 

attachicon.gifgulf.jpg

 

 

TAG Heuer Formula 1 Aston Martin Racing Special Edition

 

attachicon.gifas.jpg

Co Ty wstawiasz, Formula jest dla biednych , a Link jest niemęski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama tarcza Autavii ładniejsza wg mnie czarna. Natomiast jeżeli miąłbym wybrać jeden z nich to zdecydowanie prawy z białą tarczą - za bezel, proporcje zegarka i "całokształt".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty wstawiasz, Formula jest dla biednych , a Link jest niemęski ;)

:D dobre, masz plusika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jedyne źródło gdzie mogę kupić tarczę do CAZ 2011-0 to jest firma Pieśkiewicz? I tak robią jakieś mecyje, ale są chyba najbardziej przystępni i chętni do rozmowy. Firma Trofey z Krakowa, która mieni się być autoryzowanym serwisem Tag Heuer pomimo, że na oficjalnej stronie w/w nic na ich temat nie jest napisane, spuściła mnie do...

Czy znacie może inny sposób na zdobycie takiej, nowej tarczy?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jedyne źródło gdzie mogę kupić tarczę do CAZ 2011-0 to jest firma Pieśkiewicz? I tak robią jakieś mecyje, ale są chyba najbardziej przystępni i chętni do rozmowy. Firma Trofey z Krakowa, która mieni się być autoryzowanym serwisem Tag Heuer pomimo, że na oficjalnej stronie w/w nic na ich temat nie jest napisane, spuściła mnie do...

Czy znacie może inny sposób na zdobycie takiej, nowej tarczy?

Pieśkiewicz robi zamówienia raz na miesiąc, zbiera je chyba do 15 danego miesiąca i przychodzą one średnio po około 6 tygodniach. Jest słowny jeśli chodzi o dotrzymanie terminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo firma z Krakowa ma jakieś nadęte poczucie misji...nie ma z nimi rozmowy...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj Dolińskich, wkladki bezelu, kompletne bezele i wskazówki mogą zamówić na pewno, więc może tarcze też. Czas oczekiwania 4-5 tyg.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo go nie nosiłem.

Wciąż cieszy mnie ten zegarek.

 

 

Piękne są Monaco, świetne zegarki.

 

Ja też się przypomnę w wątku :) 

post-37473-0-95924800-1529752999_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziś rano panowie spotkała przykra niespodzianka. Mój Aquaracer zatrzymał się w nocy i koniec. Nie ruszył już dalej. d71559db8f19da0098c12d4829502b73.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziś rano panowie spotkała przykra niespodzianka. Mój Aquaracer zatrzymał się w nocy i koniec. Nie ruszył już dalej.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Uuuu, przykro słyszeć. Poruszałeś nim trochę i nadal nie ruszył? Mój miał jedną „zawioche” w tamtym roku na wakacjach, zatrzymał się (a nie powinien bo był cały czas noszony), ale zacząłem go nakręcać i wystartował. Nie zmienia to faktu, że zegarek od razu po wakacjach poszedł na serwis. Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuu, przykro słyszeć. Poruszałeś nim trochę i nadal nie ruszył? Mój miał jedną „zawioche” w tamtym roku na wakacjach, zatrzymał się (a nie powinien bo był cały czas noszony), ale zacząłem go nakręcać i wystartował. Nie zmienia to faktu, że zegarek od razu po wakacjach poszedł na serwis.

Ta, próbowałem. Nie chce ruszyć. Noszony był non stop. Czas go wysłać do naprawy. Niestety.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K0v4L---> przykro słyszeć, czyżby dopadły cię te mityczne problemy z Sellitą?

Sam mam ten mechanizm, ale jeszcze za krótko użytkuję by spotkały mnie kłopoty. Zdaj relację co się stało jak trafi na serwis.

W bonusie moja dzisiejsza fotka szczegółów tarczy Aquaracer'a.

post-103258-0-87571200-1529755383_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli zegarek na gwarancji to zupełnie bym się nie przejmował... takie czasy niestety że wszystko teraz coraz mniej żywotne... i co zawsze powtarzam - korzystamy z gwarancji z tytułu rękojmi!!! NIE producenta... Pozdrawiam.

post-102723-0-26605300-1529756881_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo go nie nosiłem.

Wciąż cieszy mnie ten zegarek.

 

U mnie jest dokładnie tak samo :)

 

daf26c972d5dd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ostatnio taki mi wpadł w oko, co sądzicie ?

 

 

 

Sądzimy, że absolutnie nie. Po prostu przekombinowali z tymi modelami. Jest tam wszystkiego za dużo.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na TAK!! Bardzo fajne są te Tagi. Może nie jako jedyny zegarek, ale w twoim przypadku @Muzzy, sprawdziłyby się

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.