Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tygryso

Witam Wszystkich !

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem na forum przeglądając opinie o różnych zegarkach, gdyż postanowiłem zakupić zegarek mechaniczny - seiko 5.

 

Jednakże im dłużej czytam tym bardziej chcę jakiś lepszy, może używany szwajcar:)

 

Jak wiadomo, chęć posiadania jest lepsza niż samo posiadanie dlatego nie będę się spieszył z zakupem, choć casio beside mi "obrzydł" i chyba reanimuję vostoka (wrzucę niebawem post w odpowiednim dziale bo vostok w sumie ma niewielkie opóźnienie ale coś nie tak z koronką i brak bransolety - jednakże to pamiątka rodzinna i i tak warto go zrobić bo synowi się spodobał :)

 

Dodatkowo jestem w tej komfortowej sytuacji, że co roku jeżdżę do Szwajcarii (kanton Argau plus wypady do Zurychu) i będąc tam mam możliwość poszlajania się po różnych komisach i second handach, gdzie widziałem zegarki ale do tej pory nie interesowały mnie zupełnie.

 

tym bardziej liczę na pomoc forumowiczów przy kupnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

no to widzę, że bywasz w zegarkowym raju. Pozazdrościć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.