Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Eugeniusz Szwed

Warsztaty 2/2013 Paweł Jankowski

Rekomendowane odpowiedzi

Wy Warszawiacy to macie dobrze ...ja ze swoimi 600 km to o warsztatach mogę tylko pomarzyć  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu odczuwam plusy wyjazdu z Krakowa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam pomarzyc.. jak sie chce to mozna wszytko. Ja mam z tarnowa 300 km w 1 strone i cala noc bede musial jechac by byc rano... ale jak nic nie wyskoczy to będe :D

 

PS do  której wogole mniejwiecej takie warsztaty trwaja? i czy po warsztatach w zwyczaju jest jakieś uroczyste zakonczenie przy jakims trunku w pobliskim lokalu, czy nie? 

- pytam bo wiecie, 300km w jedna strone i cos czuje ze wracał bede w niedziele.. ;)


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było gdyby do końca tygodnia było info jakie są potrzebne narzędzia oraz przewidywany czas trwania spotkania (ew.czy przewidziany jest after) żebyśmy mogli zakupic niezbędne rzeczy i zaplanowac weekend.

 

Tapnięte z SGS3

 

 


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawko - dopisany do listy chętnych.

 

Startujemy w sobotę 26-10-2013r. o godz 9:45 :) Ta godzina musi taka być ze względu na pewną niespodziankę. Spotykamy się w siedzibie Cechu ....... na Starym Mieście w pobliżu pomnika Jana Kilińskiego. Stojąc koło pomnika widać na ścianie budynku przy ul. Piekarskiej 20 piękny zegar - to właśnie tam. Na miejscu będziemy mieli do dyspozycji salę, napoje ciepłe, wodę mineralną, drobne ciasteczka i czekoladki.

 Każdego z chętnych proszę o wpłatę 50 zł na rachunek Stowarzyszenia tj.: Klub Miłośników Zegarów i Zegarków 00-901 Warszawa, Plac Defilad 1,

Nr rachunku Bank Zachodni WBK S.A.: 61 1090 1870 0000 0001 1236 5368  Proszę o dopisanie : nick klubowicza, tytułem warsztaty zegarmistrzowskie. Tym razem stowarzyszenie musi zapłacić za salę itp.

Wiem ! o narzędziach i czasie trwania może jeszcze dzisiaj napiszę

 

To nie jest rozsądne, ale każdemu wierzę na słowo /będzie to widoczne na rachunku stowarzyszenia/ każde zapewnienie o wpłacie będę dopisywał przy nicku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedł przelew :)

 

PS a co z godziną zakonczenia? bo nieukrywam  musze sobie czas na wszystko przygotowac bo troche km mam do przebycia ;)


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na spotkanie warsztatowe proszę przynięść :

 

- pinceta lub jak kto woli pęseta lub szczypczyki

- mogą też być małe kombinerki, ale małe

- jeśli ktoś ma lupę to ewentualnie

- mały plaski śrubokręt. Nie zegarmistrzowski tylko raczej taki do gniazdek elektrycznych

 

Podczas zajęć/spotkania będziemy poznawali budowę prostego mechanizmu zegarowego na przykładzie zegara - budzika.

 

Ponawiam prośbę o dokonywanie wpłat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z ogromnym żalem ale muszę zrezygnować ;( ... 26 niestety dla mnie nie wyjdzie. Próbowałem pozmieniać plany, ale niestety.

Pozdrawiam, zazdroszczę tym którym się uda uczestniczyć.

 

Darek

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mikuki - szkoda, może kiedyś jeszcze ...

 

Cat - złe pytanie !!! Czekam na wpłatę i obecność w sobotę, już Jesteś dopisany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na spotkanie warsztatowe proszę przynięść :

 

- pinceta lub jak kto woli pęseta lub szczypczyki

- mogą też być małe kombinerki, ale małe

- jeśli ktoś ma lupę to ewentualnie

- mały plaski śrubokręt. Nie zegarmistrzowski tylko raczej taki do gniazdek elektrycznych

 

Podczas zajęć/spotkania będziemy poznawali budowę prostego mechanizmu zegarowego na przykładzie zegara - budzika.

 

Ponawiam prośbę o dokonywanie wpłat.

 

 

A oleje? czyli to bedzie skladanie na sucho? rozumiem ze jak cos to o smarowaniu "w gratisie" cos moge sie dowiedziec? ;) 


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak najbardziej zasadne, ale spotykamy się w siedzibie cechu gdzie jest nawet stół zegarmistrzowski. Potrzebne będzie tylko to o czym mówiłem, to wystarczy. Nie będziemy składać Atmosa, jeszcze nie tym razem :)

 

Widzimy się w sobotę o 9:45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale musze zrezygnowac:( powod?praca:/ niestety nic nie poradze..zycze wszystkim owocnego i milo spedzonego czasu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam
Przelew poszedł. Zgłaszam swoją obecność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzędzia zanabyte, kasa poszła.

Do zobaczenia w sobote :)

 

Znak rozpoznawczy - podciągnięty rękaw z widocznym zegarkiem ;)


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.