Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Eugeniusz Szwed

Warsztaty 1/2014 Profesor Zdzisław Mrugalski

Rekomendowane odpowiedzi

A co to jest salon OCDC? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Czasu Do Czasu w Złotych Tarasach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się pochwalcie i pokażcie kilka zdjęć na "ogólnym". :)  

Miałem chęć się zapisać na to spotkanie, ale miałem zajętą sobotę.  


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogumił przekazał mi płyty ze zdjęciami z sobotniego wykładu. Są dla wszystkich uczestników, więc bez paniki.

 

Mam prośbę do osób/sobotnich studentów, które mieszkają poza Warszawą o podanie na pw swoich adresów tak abym mógł wysłać Im płyty ze zdjęciami. Jeśli będę miał adresy to zrealizuję wysyłkę pod koniec przyszłego tygodnia. Nic nie płacicie. Bogumił zafundował sesję fotograficzną i płyty, ja funduję wysyłkę.

 

Klubowicze z Warszawy, będą mieli do odebrania płyty w salonie OCDC w ZT. Tyle tylko że też dopiero w przyszłym tygodniu najwcześniej w czwartek.

 

Mam też pytanie:

- czy są chętni na zajęcia w kwietniu ?

- czy wolelibyście aby była to teoria /dr Sergiusz Łuczak / czy praktyka czyli składanie mechanizmu ?

Ale, jeśli np w kwietniu teoria, to praktyka w maju. Nic nie ucieknie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, ale to spore wyzwanie organizacyjno - techniczne. Klub nie dysponuje "służbowym" sprzętem foto-video itp. Zwykle podczas warsztatów ktoś z klubowiczów robi zdjęcia i udostępnia je wszystkim chętnym. Ostatnie warsztaty, a raczej wykład prof Mrugalskiego i później wejście na wieżę Zamku Królewskiego i możliwość nie tylko zobaczenia, ale i dotknięcie pracującego już prawie 40 lat zegara - to trzeba by reportaż zrobić :) / mam jeszcze kilka płyt ze zdjęciami zrobionymi przez Bogumiła /

Na dzień dzisiejszy ja się tego nie podejmę. Myślę, że na razie pozostaniemy przy formule warsztatów/spotkań w kameralnej atmosferze bez relacji filmowych. Oczywiście jeśli ktoś z klubowiczów uczestników warsztatów chciałby coś sfilmować, to jest to możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle omijam Złote Tarasy i nie mogę trafić po moja płytkę:/ Muszę przemóc swój wstręt do tego miejsca;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warsztaty. Zegar Królewski

 

Relacja z Warsztatów Zegarmistrzowskich 

Sobota 22 marca 2014 r.

Siedziba Cechu i Zamek Królewski w Warszawie

 

Odbywające się już w miarę regularnie, warsztaty zegarmistrzowskie zaczynały swoją historię w oficjalnej siedzibie Stowarzyszenia KMZiZ - w Muzeum Techniki w PKiN. Mimo tego, że muzeum udostępniało nam salę konferencyjną, to nie do końca byliśmy z tego miejsca zadowoleni. Pomieszczenia Muzeum Techniki, same w sobie są trochę zbyt  „muzealne”, a dodatkowo w tamtym miejscu brakowało nam zegarkowej atmosfery, czy może takiego wyjątkowego „zegarkowego ducha”.

 

 

Czytaj więcej na: http://zegarkiipasja.pl/kacik-klubowicza/316-warsztaty-zegar-krolewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż byłem, to z przyjemnością poczytałem... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miło się wspomina;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relacja z warsztatów rewelacyjna. Warsztaty niesamowite o których nie da się zapomnieć i niesamowite wyzwanie dla Organizatorów, aby następne były tak interesujące. Szacunek, gratulacje i prosimy o więcej tak niepowtarzalnych wrażeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.