Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

maciej_81

SEIKO SKX007 – wypadający bezel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Panowie z mojego SKX007 już kilka razy wypad mi bezel. Byłem u zegarmistrza i ten zaczął mówić coś od jego nadlewaniu. Czy w tym modelu nie ma jakiejś dodatkowego druta, sprężyn pozwalających utrzymać mu się na zegarku?

post-55851-0-96037400-1426412210_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie, bezel jest wciskany, jest tylko ta podkładka która pozwala obracać bezel tylko w jedna stronę  (przy okazji wydaje ten fajny dźwięk klikania). Bezel ma taki minimalny rant który po wciśnięciu utrzymuje bezel na swoim miejscu. Może bezel był kiedyś zdejmowany i ten rant został uszkodzony. Można kupić nowy bezel ale to jest dość droga impreza: http://www.chronograph.com/store/mli_viewItem.asp?idproduct=143. A ile chce zegarmistrz za nadlanie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupić bezel od dagaza albo yobokies? Cena dużo niższa i można sobie wybrać coś inaczej wyglądającego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tez fakt, Yobokie ma dwa faje bezele do wyboru. Ale to zależy od tego czy ktoś chce zostać przy oryginalnym zestawie czy pobawić się w lekki tuning :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez pajakleon97
      Witam serdecznie
       
       Nie za bardzo dbam o zegarki i oto pojawily sie brzydkie rysy na bezelu w moim Glycine Combat Sub. Niezaladnie to wyglada a lubie ten zegarek i jak dla mnie byl dosc kosztowny wiec chcialbym go zatrzymac na dluzej. Wiecie moze gdzie we Wroclawiu moglbym ten bezel wymienic? Przy okazji zrobic tez przeglad bo mam wrazenie, ze rezerwa chodu krocej trzyma. Dobrze zeby bylo to tez oplacalne a nie w cenie nowego zegarka...
    • Przez tesiwoj
      Cześć poszukuję bezel do Seiko snzh57, straciłem go w wyniku wypadku, chciałbym odremontować zegarek.
      Poproszę was o informację gdzie mógbym zdobyć  oryginalny lub ewentualnie pasujący od innego modelu Seiko. 
    • Przez boski
      Witam,
      czym przykleić wkładkę bezela, żeby można ją było w miarę łatwo zdemontować w przypadku chęci zmiany na inną?
      Widziałem samoprzylepne taśmy 3M, jednak potrzebuję sprawę załatwić w miarę szybko. Jaki klej polecacie?
       
      P.S. Chętnie odkupię owe krążki z taśmy 3M w ilości kilku sztuk.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.