Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Basel 2015: Rolex Yacht-Master

Rekomendowane odpowiedzi

Złoto, czarna ceramika i elastomer to komponenty składające się na nową odsłonę Yacht-Mastera, po raz pierwszy w wersji z czarnym cyferblatem i "niby-gumowym" paskiem.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega!! Pierwszy Yacht Master, który mi się podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

D*pę urywa, piękny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie! Mamy już gumę, niech jeszcze zrobią przeszklony dekiel i wrócę do Rolexa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co - masz to wszystko w Omedze i taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

desmo, ty to specjalnie tak? :) Pewnie tak, bo ty zawsze zaczepno-prowokacyjnym tonem.

 

Kolega chciałby takie parametry w Rolexie. Po co piszesz o parametrach w Omedze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol ale ja nie o parametrach tylko o koncepcji...pasuje mi do Omegi ale nijak do Rolexa. Złoto z gumą już jest , jak jeszcze zrobią szkiełko zamiast dekla w zegarku typowo sportowym to ...zostanie mi tylko Tudor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo się gapiłem na te zdjęcia :). Nie moja liga, ale piękny kawał czasomierza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol ale ja nie o parametrach tylko o koncepcji...pasuje mi do Omegi ale nijak do Rolexa. Złoto z gumą już jest , jak jeszcze zrobią szkiełko zamiast dekla w zegarku typowo sportowym to ...zostanie mi tylko Tudor

Typowo sportowym? :D

Najbardziej ekstremalny sport do jakiego są używane to chodzenie o kijkach :lol:

Ludzie kupują "tool watch" (Submarinera), a jak przychodzi coś bardziej ekstremalnego niż siedzenie przy biurku to i ściągają go i zakładają G-shock :lol:

Wyjątek to Pablo ;)

To tak jakby ktoś kupił sportowy samochód, ale jeździł nim 20km/h bo może mieć kolizję :lol:

Co zrobić? To już tylko biżuteria dla większości użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gumę zawsze się zakłada na to co jest najcenniejsze :)

btw piękny yachtmaster. kolorystyka świetna, połączenie czarnego paska gumowego ze złotem, kapitalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny chociaż mogli dołożyć ze 2 mm. 40 mm dla divera IMO za mało.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yachtmaster nie jest diverem.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wielu "konserwatywnych" zwolenników paskudnego skądinąd rolexowego dekla byłoby wniebowziętych móc od czasu do czasu spojrzeć na coś takiego :)

 

Rolex-Day-Date-40-Caliber-3255-ablogtowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To do jakiej kategorii go zaliczyć? Ja wiem wr 100m ale jego wzornictwo,dodatkowo ta guma.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny, wygląda trochę jak zegarki marek modowych ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To do jakiej kategorii go zaliczyć? Ja wiem wr 100m ale jego wzornictwo,dodatkowo ta guma.

Do sportowych zegarków na łódkę, takich jak np. Iwc Yacht Club.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dziwie się skojarzeniom z diverem. Wygląda jak napisałem - jak złoty Sub na gumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SUB, GMT, YM kto to teraz odróżni. Teoretycznie każdy składnik tego zegarka pasuje do nazwy sugerującej przeznaczenie ale razem dla mnie są trudne do zaakceptowania.

Brakuje jeszcze tylko tarczy a'la tekowy pokład i już można kusić miłośników UN, Omegi czy Hublota. ( choć to może przydałby się jakiś piłkarski ambasador ) .No cóż to tylko biznes, dobrze przynajmniej ,że nowe propozycje Rolexa oferowane są w różnych rozmiarach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To do jakiej kategorii go zaliczyć?

Nazwa mówi sama za siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę  sobie , że Rolek jest praktycznie zmuszony do " latania na uwięzi  "  wokól wzoru Suba .

A przynajmniej nie ma tej swobody poruszania się po rynku , jaką wykazuje Omega ( szczególnie ostatnio ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.