Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Basel 2015: Rolex Yacht-Master

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładny, wygląda trochę jak zegarki marek modowych ;P

 

Niestety, trafne spostrzeżenie.

Nie rozumiem zachwytów nad tym modelem. Owszem guma w rolexie to dobra rzecz i fajnie że w końcu to zauważono, natomiast złoto plus ten czarny pierścień to bardzo modowe połączenie, bardzo galeryjne bym powiedział. Widywałem mnóstwo tanich zegarków subowatych właśnie w takim zestawieniu były to zegarki za góra 500zł. Oczywiście to nie to samo ale jak ktoś jest opatrzony z zegarkami i rynkiem to będzie to budziło w nim niesmak.

Moim zdaniem mało męski zegarek, zbyt metroseksualny. Tak go odbieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj - ale pojechales... :huh:

Ok - zloto zawsze bedzie bardziej bizuteryjne, niz stal, jednak wszystko zalezy do czego sie cos nosi etc. Rozumiem - zloto + kamienie szlachetne = zegarek bizuteryjny, ale nie rozumiem czemu czarny bezel w polaczeniu ze zlotem postrzegasz jako "bardzo galeryjny"?  :blink:  Ani ten bezel sie swieci (dali mat), ani tez tego zlota w tym zegarku nie jest tyle, co w innych modelach (czyt. zmniejszono jego ilosc w stosunku do reszty elementow - wiecej jest czerni). Ok - to nie jest zegarek dla kazdego i do kazdego ubioru, jednak dlaczego tez mialby takim byc? Sa ludzie, ktorzy na co dzien ubieraja sie elegancko jednak ze sportowym zacieciem i nie widze powodo,w aby do takiego stroju nie mogli zalozyc tegoz modelu, przy jednoczesnym "niewygladaniu" jak bazarowy milioner.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kocham zoloto w sportowych zegarkach, szczegolnie w polaczeniu z czernia.

Temat zloto plus guma chyba byl przewalkowany przy Breguet Marine (macalem i dla mnie bomba). Wiem, ze dla niektorych nie do przelkniecia i spoko, ja lubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodane kilka zdjęć live i kilka słów wrażeń ogólnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.