Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

Casio EFA-115D-2AV - pytanie o serwis

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Piękne słońce zachęciło mnie do porobienia paru fotek mojemu staremu Edifice. Zegarek kupiony dziewięć lat temu (2006) za pierwsze zarobione pieniądze. Darzę go wielkim sentymentem. Mój EDC przez 7 lat. Praktycznie nie schodził z ręki. Po czasie bransoleta się wyciągnęła, a maskownice poluzowały. W międzyczasie naszła mnie zegarkomania i nabyłem inne zegarki, a mój pierwszy zakupiony osobiście zegarek trafił do pudełeczka na podusię. Po jakimś czasie przełożyłem go na nato pod kolor tarczy i... zupełnie inny zegarek! Ładnie wyeksponowany, ciekawie się prezentuje na ręku. Jeszcze nie raz trafi na nadgarstek. ;) Poniżej parę fotek (więcej tu):

 

xeno_casio_ed_1.JPG

 

 

xeno_casio_ed_2.JPG

 

 

xeno_casio_ed_5.JPG

 

 

 

Co ciekawe, zegarek od zakupu nie miał wymienianej baterii. Mając na uwadze to, ile spędził ze mną czasu i że nigdy nie zawiódł, postanowiłem sprawić mu porządny serwis. Planuję wymianę baterii, czyszczenie przycisków (jeden nie odskakuje od razu, trzeba mu pomagać), wymiana uszczelek i ewentualnie inne wskazane zabiegi pielęgnacyjne.

 

I tu mam pytanie; gdzie taki porządny serwis zrobić? Macie Panowie jakieś doświadczenia? Najlepiej, jeśli się da w Łodzi, chodź wysyłki do serwisu nie wykluczam (kilka moich vinage tak serwisowałem). A może ZIBI prowadzi serwis pogwarancyjny? Dzięki za radę i pozdrawiam!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu w Zibi z 3 lata temu w moim g-shock'u wymienialem baterie i uszczelke.Nawet nie pamietam czy pan zrobil cos jeszcze zaplacilem 50zl.Tez nie mialem zamiaru sie z nim rozstawac ale pojawily sie nowe.

No i tam mi przypomniales; moj pierwszy Casio to efa 116.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To przy okazji podjadę do TT i zagadnę o taki gruntowny serwis pogwarancyjny. :)

 

 

Wysłane z mojego GT-P5210 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.