Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BadSanta

Zegarmistrz Jelenia Góra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jak w temacie poszukuję dobrego zegarmistrza w Jeleniej Górze. Czy ktoś może kogoś polecić?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jelenia Góra

 

Filipczak Czesław – zakład zegarmistrzowski , ul. Groszowa 6, tel. 75 752 36 78

.

Ostrowski Zenon – zakład zegarmistrzowski, pl. Niepodległości 3, tel. 75 753 23 54

.

Sikora Waldemar – zegarmistrzowstwo, ul. 1 Maja 58, tel. 756 424 680, kom. 500 278 921

.

Zegarki SC. Krajewscy Urszula, Włodzimierz, Piotr, ul. Solna 1, [email protected] tel./fax: 75 752 69 77

 

 

Więcej tutaj:


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jelenia Góra

 

Filipczak Czesław – zakład zegarmistrzowski , ul. Groszowa 6, tel. 75 752 36 78

.

Ostrowski Zenon – zakład zegarmistrzowski, pl. Niepodległości 3, tel. 75 753 23 54

.

Sikora Waldemar – zegarmistrzowstwo, ul. 1 Maja 58, tel. 756 424 680, kom. 500 278 921

.

Zegarki SC. Krajewscy Urszula, Włodzimierz, Piotr, ul. Solna 1, [email protected] tel./fax: 75 752 69 77

 

 

Więcej tutaj:

a to polecane czy po prostu wymienione wszystkie jakie są, bo do jednego z nich się przeszedłem to mi powiedział że "baterii do takiego zegarka to on nie ma" z pełną powagą... a zegar na ecie 2824...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Jeleniej nie ma już żadnego zegarmistrza z fachu są tylko z nazwy.To głównie wymieniacze bateryjek.Jest jeden co robi mechaniczne ale nie polecam.Jak mechaniczne to tylko Kowary przy aptece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wiem o którego chodzi, i zawsze to bliżej niż Wrocław. Dzięki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak w temacie poszukuję dobrego zegarmistrza w Jeleniej Górze. Czy ktoś może kogoś poleci

Zapraszam do mojego zakladu zegarmistrzowskiego w jeleniej gorze na ulicy poznanska 26 a(na mapie obroncow pokoju)male arkadki 150m od dworca PKS:

Postaram sie pana usatysfakcjonowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo jakiś nowy punkt czy był już wcześniej??? Bo nie znam i chętnie bym zagadnął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie znam a czasem tamtedy przechodze. W poniedzialek podejde bo mam troche rzeczy do zrobienia

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie znam a czasem tamtedy przechodze. W poniedzialek podejde bo mam troche rzeczy do zrobienia

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Stary zegarmistrz ale nowy zaklad.Zapraszam serdecznie zapraszam czynne od 10-18.Niestety otwarte bedzie dopiero 4 stycznia .Przerwa swiateczna i noworoczna.

 https://www.facebook.com/czasomierze/?ref=hl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo, to spore pole do popisu ma Kolega. Mój koleżka z Kaczorowa, coś tam próbował zrobić ale mu chyba przeszło...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie okręg bez zegarmistrza ogromny,będziemy testowali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca prawda w jelonce jest troche zegarmistrzow wyuczonych wtym zawodzie i jest to ulica Konopnicka ,ul Dluga,ul Krotka,Ryneczek zabobrze ,inna sprawa jest to dlaczego nie wswzystkie zegarki chca naprawiac.Przyczyna jest jak zawsze  prozaiczna-CZAS-

Jezeli solidna  gruntowna reperacja zegarka mechanicznego(powiedzmy z podwojnym kalendarzem) moze zajac nieraz  pare godzin od 3 a nawet do 10 godz  to ile drodzy panowie to musi kosztowac?Jeszcze ryzyko kiedy do zegarka nie ma czesci i kilku godzinna praca moze sie okazac niepotrzebna.Dlatego niektorzy zegarmistrze specializuja sie czasami tylko w niektorych modelach do ktorych posiadaja czesci  dajacy 100% gwarancje porzadnego zrobienia.

Takze czasami krytyka moich kolegow po fachu nie zawsze w moim odczuciu jest uzasadniona

Bede czasami wklejal zegarki po rozlozeniu na czesci pierwsze i po zlozeniu.Te ktore juz zrobilem i ktore bede robic z krotkim opisem

Mysle ze bedzie to bardzo dla was interesujace

.Nawiasem mowiac wiedza TEORETYCZNA  na temat zegarow i zegarkow niektorych hobystow jest ogromna i uwierzcie mi czasami czuje sie przy nich uczniem I STARAM SIE PRZYSWOIC OD NICH JAK NAJWIECEJ WIEDZY. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem prawie wszędzie i co mogę powiedzieć 

Tylko u jednego zagościłem na dłużej ponieważ to co mi się bardzo podobało to terminowość - czasem mówił będzie na dzisiaj o 17 przyszedłem o 16.30 jeszcze robił o 17 był gotowy  :)  niestety z czasem właśnie braki z częściami zaczęły być uciążliwe - z 10 przyniesionych tylko jeden zostawał bo reszty nie da się nie mam części  :(

Inny np byłem dwa razy - za założenie zapadki od naciągu w Wołnie i synchronizację wskazówek (w sumie 15 minut czekałem) rachunek 80zł rozumiem że każdy chce zarobić ale cena bardzo wygórowana - również braki części nawet podstawowych (typowych szkiełek) 

Teraz robię wszystko w Kowarach u Pana Zenka przy aptece - ma wszystkie części jak nie ma zrobi przerobi zamówi jedyne "CO" to czas napraw  -_-  -_-  -_- Odwiedzę Pana jak będę przejazdem mam trochę do roboty 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to polecane czy po prostu wymienione wszystkie jakie są, bo do jednego z nich się przeszedłem to mi powiedział że "baterii do takiego zegarka to on nie ma" z pełną powagą... a zegar na ecie 2824...E

Eta 2824 to zegarek mechaniczny chyba ze o czyms nie wiem czego nie wykluczam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

życzę Ci wszystkiego dobrego, bo nie wiem czego się  życzy zegarmistrzom ,może luźnego

balansu :P o każdy zegarek dbaj jak o swój, trafia mnie jak widzę to KOWALSKIE podejście

przy rozpinaniu bransolety , wymianie teleskopów, odkręcaniu dekli, płacę już tylko za to, żeby oddał mi  zegarek , piszę tu o zakładach różnej rangi, bardziej dbają o kafle na podłodze,jak o zegarek , oczywiście regulacje są fachowe, ale ja oceniam całość usługi i nie do końca jestem zadowolony, być może przesadzam, te kilka rysek w tą czy w tamtą, ale taki jestem i już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eta 2824 to zegarek mechaniczny chyba ze o czyms nie wiem czego nie wykluczam.

dokładnie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mogę powiedzieć... przybyłem, sprawdziłem, naprawiłem :) Fajnie, że powstał ten punkt w moim mieście-mogę jedynie polecić. Wszystko sprawnie, szybko, tanio i dokładnie. W dodatku z Panem pracującym w zakładzie można pogadać o zegarkach bo widać, że jest to dla niego też pasja a nie tylko zawód :) Fajnie, że są jeszcze tacy ludzie w tym zawodzie, a na przyszłość życzę Panu sukcesów w tej ciężkiej branży i nie zbaczać z tej drogi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jeszcze nie byłem bo nie miałem okazji i po drodze ale dobrze wiedzieć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj byłem przejazdem i zaszedłem do naszego nowego zegarmistrza  :)

Zanim się przedstawiłem zostałem bardzo miło powitany - potem porozmawialiśmy sobie chwilę i jestem bardzo miło zaskoczony - jak napisał kolega wyżej pasja i jeszcze raz pasja to się czuje w rozmowie 

Wprawdzie nie przyniosłem nic do naprawy bo nie byłem przygotowany a jedynie przejazdem ale kupiłem sobie chociaż pasek (zielony nato) do mojego staruszka MITOT chrono 

Fajny klimat, ciekawa i wciągająca rozmowa - na pewno wrócę  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje dobrego fachowca zegarmistrza z okolic Jeleniej Góry ponieważ mam kilka pięknych zegarków naręcznych i kieszonkowych i samych mechanizmów takich marek jak Omega. Może dobry zegarmistrz doradzi co i za ile. Proszę o kontakt pod nr tel 786246432

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Feymozim
      Naprawa Tag Heuer'a  Fotki poniżej 

    • Przez Feymozim
      Naprawa zegarka Borealis Cascais 30ATM na mechanizmie Miyota 9015   Fotki poniżej

    • Przez Feymozim
      Serwis Seiko 4R35-01R0





    • Przez Feymozim
      Witajcie, jestem Adam zajmuję się naprawą zegarków od 2016 roku. Chciałbym zaproponować swoje usługi gdyby ktoś byłby zainteresowany podsyłam link do mojej strony . Gwarantuje wysoką jakość wykonywanych moich usług. Zainteresowanych i osoby mające pytania zapraszam na priv. 
      https://www.facebook.com/profile.php?id=100035394744422
       
       
    • Przez pajakleon97
      Witam serdecznie
       
       Nie za bardzo dbam o zegarki i oto pojawily sie brzydkie rysy na bezelu w moim Glycine Combat Sub. Niezaladnie to wyglada a lubie ten zegarek i jak dla mnie byl dosc kosztowny wiec chcialbym go zatrzymac na dluzej. Wiecie moze gdzie we Wroclawiu moglbym ten bezel wymienic? Przy okazji zrobic tez przeglad bo mam wrazenie, ze rezerwa chodu krocej trzyma. Dobrze zeby bylo to tez oplacalne a nie w cenie nowego zegarka...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.