Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mgoralos

naprawiamyzegarki.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Szukając nowego zegarmistrza natknąłem się na serwis naprawiamyzegarki.pl, prowadzony przez zakład zegarmistrzowski ze Szczecina.

Korzystam z ich usług od ponad miesiąca i powiem szczerze, że jak na razie, jestem pod wrażeniem jakości obsługi i na razie ich testuję wysyłając kolejne zegarki. Do tej pory jest bez żadnej wpadki.

 

Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym serwisem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ceny są mega wysokie.

Akurat baterie wymieniam sobie sam i nawet w mediamarkt 2 szt kosztują niecałe 10 pln a oni kasują od 15 pln wzwyż. (Nie mówiąc już o zegarkach bardziej zaawansowanych zgodnie z ich cennikiem) To już podrzędny, osiedlowy zegarmistrz w Szczecinie robi to za 10 pln.

Drugi przykład to czyszczenie zegarków rosyjskich robią (i tu też chwyt) OD 59 pln a oddawałem już kilka razy takie zegarki do całkowitego przeglądu i czyszczenia i najwięcej zapłaciłem 40 pln i to nie po żadnej znajomości. Oczywiście też w Szczecinie.

Tak więc może wszystko fajnie ale kroją OD 30% wzwyż więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz, dobrze wiedzieć :)

 

Z drugiej strony czasami można zapłacić więcej i mieć zegarek zrobiony szybciej. Certinę Waterqueen mojej żony naprawili równo w ciągu tygodnia a mojego starego Wostoka w nieco ponad dwa tygodnie (gdzie w Białymstoku leżał u zegarmistrza 4 miesiące i nie został naprawiony).

 

Chyba trzeba się przeprowadzić do Szczecina, skoro macie taki wybór zegarmistrzów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz, dobrze wiedzieć :)

 

Z drugiej strony czasami można zapłacić więcej i mieć zegarek zrobiony szybciej. Certinę Waterqueen mojej żony naprawili równo w ciągu tygodnia a mojego starego Wostoka w nieco ponad dwa tygodnie (gdzie w Białymstoku leżał u zegarmistrza 4 miesiące i nie został naprawiony).

 

Chyba trzeba się przeprowadzić do Szczecina, skoro macie taki wybór zegarmistrzów :D

 

 

Dziwi mnie że aż tak daleko szukałeś:)Miałeś już bliżej warszawkę:)Może napisz co miałeś naprawiane i ile na to wydałeś?Czy wykonali testy wodoszczelności itp?Bo ciekawi mnie to bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz, to robią testy wodoszczelności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie znalazlem ten watek, bo tez znalazlem ten serwis w sieci. Napisze ponownie za pare tygodni jak zegarki wroca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, niestety, nic dobrego nie moge powiedziec. Poszly dwa proste zegarki do naprawy. Wrocily po miesiacach. Naprawa trwala 2X dluzej i kosztowala 1.5X tyle co wycena. No i spartaczona robota. Jeden sie spaznia 12 min na dobe, drugi tez cos kolo tego. Wykres na maszynie timegrapher potwierdzil. Proba reklamacji? Glucha cisza....

Radze gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.