Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

baggio1967

Okazja z allegro

Rekomendowane odpowiedzi

"

stan: powystawowy

mikrorysy na kopercie i deklu

pasek wymieniony na nowy

"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"

stan: powystawowy

mikrorysy na kopercie i deklu

pasek wymieniony na nowy

"

czyli sugerujesz, że to z racji zużycia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anger76

raczej nikt w nim nie chodził, to rzeczywiście sie powystawowe zegarki i często świetne okazje, jeśli zegarek Ci sie podoba, nie przeszkadzają drobne ryski i nowy pasek, a cena jest dużo atrakcyjniejsza niż nówek to można brać. Sam kupiłem od nich świetny zegarek za 60% ceny, który miał tylko kila rysek na zapięciu bransolety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nikt w nim nie chodził, to rzeczywiście sie powystawowe zegarki i często świetne okazje, jeśli zegarek Ci sie podoba, nie przeszkadzają drobne ryski i nowy pasek, a cena jest dużo atrakcyjniejsza niż nówek to można brać. Sam kupiłem od nich świetny zegarek za 60% ceny, który miał tylko kila rysek na zapięciu bransolety.

no to kapitalna wiaomość, bo to znaczy że sprzedawca sprawdzony

dzieki bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow... Tylko co to za marka przecudna...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anger76

Wow... Tylko co to za marka przecudna...?

Wszak to marka słynna na całym świecie!

Ze strony Apartu: "Na całym świecie zegarki Swiss Military by Chrono słyną z ponadczasowego wzornictwa i budzącego zaufanie standardu wykonania. Te czasomierze o sportowym wyglądzie, obdarzone duchem przygody, są stworzone dla wszystkich prowadzących dynamiczny tryb życia - zarówno zawodowo, jak i w czasie wolnym. Marka Swiss Military by Chrono i jej zegarki symbolizują swoiste i wysoko cenione szwajcarskie wartości - precyzję i jakość" !!!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też guglałem ;). Typowy krzaczor bez historii. Nie mam nic przeciwko takim firmom, ale oczekuję, że zegarki przez nie firmowane będą się wyróżniały naprawdę dobrymi cenami przy zachowaniu jakości (na tle "znanych marek"). Tu jakości nie ocenię, natomiast cena - nawet w promo - jakoś mnie nie powala. Wolałbym jakieś Casio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie po to się na to forum zapisałem, żeby takie opinie poznać.

Tylko czemu tak późno!!!

Kupiłem, spróbuję jakąś recenzję wrzócić jak dostanę i ponoszę.

Generalnie skusiła mnie cena (jak się okazje, hrabia widzi to troche inaczej) bo ten model przewijał się wszędzie 2x drożej a anger upewnił mnie że to sprawdzony skle. Wizualnie jest ładny a to w moim przypadku połowa tego co w zegarku szukam.

A w necie o firmie znalazłem krótki tekst, że powstała z połączenia szwajcarskiej firmy hanowa (1963) i swiss military w 1990 roku nie jako dziedzicząc historię hanowy i szczycą się 50 letnią historią

A słyszeliście o "officially licensed by the Swiss Confederation"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze możesz skorzystać z praw konsumenta i zwrócić zegarek.

o ja!

 aż tak wtopiłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak numeruje zegarki Certina, ale zawsze ktoś mógł zmienić bransę na pasek i tyle.

a co do tego zakupionego przez Ciebie zegarka, to ja nie twierdzę, że to jakieś badziewie... po prostu uważam, że takie zegarki powinny być tańsze. jeśli chodzi o kwarcowe chronografy (i w ogóle zegarki na bateryjkę), to ja celowałbym w japońskie. oni są w te klocki dobrzy. i relatywnie tańsi, bo nie płacisz za magiczny napis "swiss".

 

a co do tej firmy, to tu masz napis "swiss military by chrono", natomiast te od hanowy mają chyba tarcze sygnowane "swiss military by hanowa". czy się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak numeruje zegarki Certina, ale zawsze ktoś mógł zmienić bransę na pasek i tyle.

a co do tego zakupionego przez Ciebie zegarka, to ja nie twierdzę, że to jakieś badziewie... po prostu uważam, że takie zegarki powinny być tańsze. jeśli chodzi o kwarcowe chronografy (i w ogóle zegarki na bateryjkę), to ja celowałbym w japońskie. oni są w te klocki dobrzy. i relatywnie tańsi, bo nie płacisz za magiczny napis "swiss".

 

a co do tej firmy, to tu masz napis "swiss military by chrono", natomiast te od hanowy mają chyba tarcze sygnowane "swiss military by hanowa". czy się mylę?

fakt chrono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.