Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mordaf

Gdzie kupić

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zamiar kupić pierwszego automata ewentualnie mechanika. Kwota do 5000 zł. Ostatnio natknąłem się na bardzo ładny zegarek a mianowicie Revue Thommen Airspeed X-large. Fajne rozwiązanie pokazywania dni miesiąca po obwodzie tarczy.  Jednak nigdzie nie mogę go znaleźć w sklepie w Polsce. Czy znacie jakiś sklep gdzie można go obejrzeć. Ewentualnie czy znacie jakieś inne marki zegarków z takim rozwiązaniem wskazania dni miesiąca. Z góry dziękuje za pomoc.

post-79846-0-57179600-1427477866_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 Ewentualnie czy znacie jakieś inne marki zegarków z takim rozwiązaniem wskazania dni miesiąca.

 

Oris Pointer Date

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eterna Kontiki. Dużo ładniejszy zegarek i powinieneś kupić w tej cenie.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zapytać o możliwość negocjacji ceny. Jeśli masz budżet do 5 tys, to osobiście dołożył bym nawet te 3-4 stówki do tego Orisa. Revue Thommen Airspeed X-large połyka na śniadanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.