Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Twoja kolekcja!

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

W sumie szkoda, że sprzedałeś Hamiltona. Pasował do reszty. Ciekawe jest również to, że nie masz żadnego chronografu, pilota, ani zegarka z arabskimi cyframi. Oj, tak. Jeszcze sporo do kupienia. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, mądrego do i dobrze posłuchać

 

Hamiltona się bardzo żałuje, był świetny i na pewno jeszcze go kiedyś kupie, tak samo jak Sevenfriday’a.

 

Zegarki z funkcja chronografu nie bardzo do mnie przemawiają. Jeden z niewielu jakie mi się podobają to Monaco, ale prawie w tych pieniądzach miałbym już Panerai, a to mój cel zegarkowy do zrealizowania w przyszłości po Panerai będę już spełniony w 100%

 

Mam taka przypadłość, że nie kupię zegarka używanego, za bardzo lubię ten moment „virgin unboxingu”, wiec jeszcze chwilkę muszę zostać niespełnionym kolekcjonerem. No i trochę się boje ze jak kupię Panerai to dojdę do wniosku, że większa przyjemność dawał mi sam bieg do celu niż medal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"...po Panerai będę już spełniony w 100%"   - nie wierzę. ;) 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"...po Panerai będę już spełniony w 100%"   - nie wierzę. ;) 

 

Miałem to samo napisać.

 

No i trochę się boje ze jak kupię Panerai to dojdę do wniosku, że większa przyjemność dawał mi sam bieg do celu niż medal

 

O, to już prędzej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też sobie wmawiam, że panerai to ten co da mi poziom ostatecznego zadowolenia... ale patrzac wstecz....mam pełne pudło zegarków ktore mialo zrobic to samo a dalej czegos szukam


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"...po Panerai będę już spełniony w 100%" - nie wierzę. ;)

Miałem to samo napisać.

 

 

O, to już prędzej. :)

ja też sobie wmawiam, że panerai to ten co da mi poziom ostatecznego zadowolenia... ale patrzac wstecz....mam pełne pudło zegarków ktore mialo zrobic to samo a dalej czegos szukam

wszyscy siedźmy po uszy w tej przypadłości i chyba wszyscy się rozumiemy

 

A poza tym cały czas się „boję”, że Żona przegląda forum, jej wmawiam usilniej takie banialuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, mądrego do i dobrze posłuchać

 

Hamiltona się bardzo żałuje, był świetny i na pewno jeszcze go kiedyś kupie, tak samo jak Sevenfriday’a.

 

Zegarki z funkcja chronografu nie bardzo do mnie przemawiają. Jeden z niewielu jakie mi się podobają to Monaco, ale prawie w tych pieniądzach miałbym już Panerai, a to mój cel zegarkowy do zrealizowania w przyszłości po Panerai będę już spełniony w 100%

 

Mam taka przypadłość, że nie kupię zegarka używanego, za bardzo lubię ten moment „virgin unboxingu”, wiec jeszcze chwilkę muszę zostać niespełnionym kolekcjonerem. No i trochę się boje ze jak kupię Panerai to dojdę do wniosku, że większa przyjemność dawał mi sam bieg do celu niż medal

Spójrzmy Panowie prawdzie w oczy. To nasze hobby to uzależnienie, rodzaj choroby przewlekłej. Nieustannie gonimy króliczka bądź króliczków a po ich dogonieniu chwila detoksu, bazarek, chrono, i znów ostatni króliczek po którym będziemy już na 100% „spełnieni zegarkowo” i tak w kółko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Wszystko to słoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie kolekcja automatów wyglada tak

 

Chodź z tym środkowym niedługo będę musiał się rozstać, ale póki co uważam kolekcje za kompletna. Już nie nie oglądam, nic nie kupuje

Lepiej kup większą wirówkę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

 

Patryk, gratuluję.

 

Bardzo ładna kolekcja. Przemyślana i zróżnicowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kup większą wirówkę. ;)

Nie namawiaj mnie do złego to nie przypadek, że miejsce jest tylko na 4 zegarki

 

Patryk, gratuluję.

 

Bardzo ładna kolekcja. Przemyślana i zróżnicowana.

Dzięki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu pozbywasz się Nereidy ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie namawiaj mnie do złego to nie przypadek, że miejsce jest tylko na 4 zegarki

 

 

 

To może jakiś kwarcyk? Wirówka niepotrzebna. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrzmy Panowie prawdzie w oczy. To nasze hobby to uzależnienie, rodzaj choroby przewlekłej. Nieustannie gonimy króliczka bądź króliczków a po ich dogonieniu chwila detoksu, bazarek, chrono, i znów ostatni króliczek po którym będziemy już na 100% „spełnieni zegarkowo” i tak w kółko.

Już to kiedyś chyba pisałem że najlepszy czas na zegarek to jak się na niego zbiera , czeka ,przegląda stronki internetowe to jest to. A jak już przyjdzie to nagle czar pryska no może nie nagle ale jednak po czasie dochodzimy do wniosku że to jednak nie ten lepszy jednak tamten. Aczkolwiek miałem króliczki do których bym z chęcią powrócił. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jakiś kwarcyk? Wirówka niepotrzebna. ;)

Mam kilka G-Shock’ów, to są najlepsze kwarce w sumie od nich zaczęła się moja historia z zegarkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kup większą wirówkę. ;)

 

albo zacznij kupować manuale;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam się skusiłem na śwajcara w manualu, ale jak kiedys dorosnę do PAMa na pewno będzie nakręcany

 

15ab13b4a6c46e283e711f10c93116ac.jpg


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to kiedyś chyba pisałem że najlepszy czas na zegarek to jak się na niego zbiera , czeka ,przegląda stronki internetowe to jest to. A jak już przyjdzie to nagle czar pryska no może nie nagle ale jednak po czasie dochodzimy do wniosku że to jednak nie ten lepszy jednak tamten. Aczkolwiek miałem króliczki do których bym z chęcią powrócił. :)

Też mam ten problem - jeśli starannie wybierałeś króliczka, dostałeś go w pełnym zestawie i o niego dbałeś to jak tu się rozstać...kiedy doświadczenie uczy że będzie trudno i drogo znaleźć podobny zestaw w przyszłości. Ja mam takich kilka zegarków,w większości już nie produkowanych w tych wersjach, nad którymi deliberuję, bo z jednej strony inne noszę częściej a z drugiej ...kupiłem je bo mają „faktor X”...

post-55792-0-27279200-1527574210_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@desmo z tej gromadki nie miał bym oporów aby dwóch się pozbyć Breitling i Orisa.

Nad resztą bym się zastanawiał, trochę dłużej! ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten problem - jeśli starannie wybierałeś króliczka, dostałeś go w pełnym zestawie i o niego dbałeś to jak tu się rozstać...kiedy doświadczenie uczy że będzie trudno i drogo znaleźć podobny zestaw w przyszłości. Ja mam takich kilka zegarków,w większości już nie produkowanych w tych wersjach, nad którymi deliberuję, bo z jednej strony inne noszę częściej a z drugiej ...kupiłem je bo mają „faktor X”...

 

112 to bym chętnie przytulił ;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kulekcja bez zmian, ale pudło nowe - już czuję, że jakieś takie małe jednak...post-97650-1527587605,9038_thumb.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak się woła na Bartka po chińsku, ale generalnie coś w ten deseń

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.