Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Twoja kolekcja!

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie wszystkie sprawne, tylko takie co mocno po przecierane koperty i podniszczone tarcze takich nie ruszam tylko ewentualnie na częsci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby była jakość musi być ilość,dobra starczy na dziś tego przynudzania  :blink: post-79147-0-15342600-1530642578_thumb.jpgpost-79147-0-53525600-1530642795_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pogratuluję, piękna kolekcja, pozytywnie zazdroszczę, życzę dalszych udanych łowów. Widziałem niektóre z nich i rzeczywiście w fajnym stanie. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obracamy się w podobnych tematach forumowych, zdaje sobie też sprawę ile wysiłku i ... trzeba wkładać by budować taka kolekcję.

 

Wysłane z mojego HTC


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ciebie to ja zawsze mogę liczyć :rolleyes: Dzięki.

Chłopie , wszyscy Ci zazdroszczą ,ja na czele rób swoje i do przodu niesamowita kolekcja ile czasu zajęło stworzenie czegoś takiego ? O kasę nawet nie pytam

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to takie proste jak się każdemu wydaje.Zebranie czegokolwiek wymaga dużego poświęcenia i zaangażowania,do tego dochodzą setki godzin spędzonych u fachowca w zakładzie na naprawach,czyszczeniach itd.A ktoś ci napisze co to takiego zegarki zbierać tamten to ma więcej i lepsze,a ten ma mniej i gorsze.Ale ile w to serca,czasu i poświęcenia włożyłem to to się nie liczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imponująca kolekcja. Mogę sobie tylko wyobrazić, ile poświęciłeś aby ją zbudować. Respect!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, i mam dola. Zdecydowanie za male mieszkanie mam.

 

 

Gratuluje kolekcji  :rolleyes:

Edytowane przez forteca

Pozdrawiam,

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie jest to takie proste jak się każdemu wydaje.Zebranie czegokolwiek wymaga dużego poświęcenia i zaangażowania,do tego dochodzą setki godzin spędzonych u fachowca w zakładzie na naprawach,czyszczeniach itd.A ktoś ci napisze co to takiego zegarki zbierać tamten to ma więcej i lepsze,a ten ma mniej i gorsze.Ale ile w to serca,czasu i poświęcenia włożyłem to to się nie liczy.

Szczerze gratuluję i podziwiam.

Pozwolisz, że zdjęcia Twojej kolekcji będę używał żeby udowodnić żonie, że ze mną nie jest najgorzej? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze gratuluję i podziwiam.

Pozwolisz, że zdjęcia Twojej kolekcji będę używał żeby udowodnić żonie, że ze mną nie jest najgorzej? :)

Zapewne nie tylko Ty :)

 

Kolego 50 CENT, kolekcja robi wrażenie , gratuluję wytrwałości.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to takie proste jak się każdemu wydaje.Zebranie czegokolwiek wymaga dużego poświęcenia i zaangażowania,do tego dochodzą setki godzin spędzonych u fachowca w zakładzie na naprawach,czyszczeniach itd.A ktoś ci napisze co to takiego zegarki zbierać tamten to ma więcej i lepsze,a ten ma mniej i gorsze.Ale ile w to serca,czasu i poświęcenia włożyłem to to się nie liczy.

Nie obrażaj się :) Po prostu w moim przekonaniu mniej znaczy lepiej, ot tyle i aż tyle.

Wolę mieć 5, 10 czy 15 super zegarków, niż wiadro czy wannę w stanie od bylejakiego do pięknego.

 

Też kiedyś zbierałem ruskie i od ilości przeszedłem w jakość, a potem wyprzedałem kolekcję (mały zbiorek).


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie zegarki z tamtych lat ;) czym starsze tym lepsze.attachicon.gif20180703_1725171.jpgattachicon.gif20180703_1724541.jpg

Olbrzymia kolekcja i robi wrażenie, tylko pojawia się pytanie, mam nadzieję że Cię nim nie urażę: Czy jeszcze hobby, czy już uzależnienie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za słowa uznania,ja się nie gniewam bo nie ma takiej potrzeby każdy idzie własną drogą tak jak jemu pasuje.

 

Czy to jest uzależnienie?raczej zabawa i zamiłowanie.Od najmłodszych lat interesowałem się zegarkami,a teraz spełniam marzenia z dzieciństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna kolekcja, sporą wystawę można z tego zrobić, zapłaciłbym za bilet wstępu bez mrugnięcia okiem, szkoda żeby kiedyś się zmarnowała ;)  :rolleyes: gratulacje i tak trzymaj, pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za słowa uznania,ja się nie gniewam bo nie ma takiej potrzeby każdy idzie własną drogą tak jak jemu pasuje.

 

Czy to jest uzależnienie?raczej zabawa i zamiłowanie.Od najmłodszych lat interesowałem się zegarkami,a teraz spełniam marzenia z dzieciństwa.

 

 

Pożyczam zdjęcia, jak żona będzie mi ględziła że za duzo mam zegarków pokażę jej że jednak jeszcze jestem normalny;p


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już moja małżonkę uraczyłem fotkami....usłyszałem tylko "nie idź ta drogą" eeee tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podsumuję to krótko: nie liczy się ilość, ale jakość.

Mało widać co tam jest i na pewno jest coś zacnego bo kolega chyba złomu nie zbiera, ale gdyby założyć czysto teoretycznie, że każdy jest niesprawny i tylko na części to ilość XXX razy przysłowiowe 20zł to już nie jest w kaszę dmuchał.

 

a teraz pytanie do @50 CENT - sam je serwisujesz ?

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za słowa uznania,ja się nie gniewam bo nie ma takiej potrzeby każdy idzie własną drogą tak jak jemu pasuje.

 

Czy to jest uzależnienie?raczej zabawa i zamiłowanie.Od najmłodszych lat interesowałem się zegarkami,a teraz spełniam marzenia z dzieciństwa.

Realizacja marzeń z dzieciństwa, to wyjątkowe zjawisko. Gratuluję, bo jest czego. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z serwisem jest tak,że mam fachowca co tanio zrobi,a jak coś potrzebuje to się podzielę bo mam z czego.To karteczki z ceną jaką płace z naprawy.post-79147-0-20208700-1530814997_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiaj

 

563f4018683e3166359f8ea0b10118e2.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zbiór. Bardzo podoba mi się Bulova :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Bardzo przekrojowo jeżeli chodzi o styl i własności użytkowe. Przemyślana kolekcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.