Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Cyrhla

Hamilton KHAKI FIELD automatic CHRONO VJ7750

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cyrhla

Witam,

 

ponieważ jestem zmuszony sprzedać zegarek, który sprawiał mi ostatnio dużo radości zamieszczam przy najmniej ku pamięci kilka fotek mojego Khaki Field. Nie wiem co takiego jest w tych prostych tarczach z kompletnymi indeksami w postaci cyfr arabskich, ale zawsze mi się podobały :) Tak wszelkiej maści modele Atlantic Milano, Varldsmastarur, Glycine Combat jak również modele Hamilton Khaki. Zegarek uniwersalny.

 

84900058355141745079.jpg94093089192416870434.jpg11571770727538215769.jpg

 

Pozdrawiam,

Konrad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porządny kawałek zegarka, moją uwagę zwróciła data, gratuluję wehikułu czasu, dużo ludzi chciałoby mieć taką możliwość przy losowaniach nagród itd, aby móc przewidzieć cyfry/rozwiązania ;-) Pomijając jednak żarty, bardzo fajny zegarek z rozsądnej półki cenowej :)

Bartosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Zawsze ustawiam zegarek 2 - 3 minuty do przodu aby nigdy się nigdzie nie spóźnić, ale tym razem przesadziłem, przyznaję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zegarek. Szkoda sprzedawać, ale cóż.. Może kiedyś wróci do Kolegi.

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.