Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Weiss961

Gdzie kupię taki pasek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym zmienić bransolete na pasek i potrzebuje kupić taki sam jak ten w linku, tylko nigdzie nie mogę go znaleźć. Pasek potrzebuje do Certiny C027.417.11.057.03 Proszę o pomoc.

 

http://www.certina.com/sites/default/files/styles/large/public/watch_images/c027.417.17.057.02_original_15114.png?itok=ylqr1hNW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Sklepy sprzedające Certinę lub serwis SGP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep Vadi-Time w katowicach Silesia Citiy Center  powinni mieć taki pasek pozdrawiam.  Ewentualnie na zamówienie raczej bez problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Napisałem do gościa z maxtime, zobaczymy czy cos odpisze. Zobaczę jeszcze ten Vadi-Time. Dziękuję za pomoc.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpisali mi z maxtime i zaproponowali 287 zl. Czy wedlug was taka cena za zwykly kauczukowy pasek jest adekwatna do jego jakosci? Czy mozna gdzies kupic taniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Paski markowe zawsze są (za) drogie. Oryginalnego Certinowego paska raczej znacznie taniej nie znajdziesz. Zamienniki dobrej jakości prawdopodobnie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpisali mi z maxtime i zaproponowali 287 zl. Czy wedlug was taka cena za zwykly kauczukowy pasek jest adekwatna do jego jakosci? Czy mozna gdzies kupic taniej?

Moim zdaniem warto ja pożałowałem kasy i kupiłem jeden ,drugi i żaden mi na 100% nie przypasował i żałuję a wydałem ok 180 zł. Oryginał to oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.