Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bandziorzgór

pomoc dla atlantica seahunter 50 automat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Potrzebuję pomocy dla jednego z moich zegarków, jest to atlantic seahunter 50 automat. Zegarek zakupiłem kilka lat temu w galerii kazimierz w krakowie, generalnie jestem z niego zadowolony, mechanizm chodzi bez zarzutu a czasomierz nieźle się prezentuje na łapie. Wszystko by było ok gdyby nie mały mankament. Problemem jest częste zaparowywanie zegarka, ja wiem że do pływania się on nie nadaje i nie jest w ten sposób użytkowany. Zegarek potrafi zajść parą np. podczas ulewy lub śnieżycy jeśli ręka jest odkryta. Zawsze pozbywałem się wilgoci u Pana Płonki w Krakowie nie mniej jednak ostatnio mi nie po drodze do kraka więc byłem zmuszony skorzystać z usług zegarmistrza w nowym targu. Wyszedłem z zakładu po tym jak gość mi powiedział ze w celu uniknięcia zaparowania może mi wywiercić malutką dziurkę. Wydawało mi się to nader dziwne. Moje pytanie jest następujące: czy jestem w stanie sam sobie pomóc? czy ktoś może mi udzielić fachowej porady jak pozbyć się wilgoci? Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha dobre.

niech "zegarmistrz" wywierci sobie dziure w glowie.

sprawdzales zegarek pod katem szczelnosci na specjalnym urzadzeniu?- moze padl uszczelka w koronce.

ja czasem myje zegarki ktore maja szczelnosc 3bar pod strumieniem wody i zaden nie zaparowal (oczywiscie musi byc szczelny)


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zakładzie u Płonki powiedzieli że wszystko jest ok. NIe wiem niestety czy sprawdzali na oko czy na urządzeniu- nie zapytałem. Orientujesz się może gdzie mogę takie badanie wykonać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u kazdego zegarmistrza za max 20zl zrobisz i dostaniesz wydruk z wynikiem testu


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. tylko problem polega na tym że do najbliższego zegarmistrza mam 120 km  :D ale po świętach zadzwonie do Płonki i zapytam czy mogą mi takie badanie wykonać. Jak coś to podeślę kurierem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.