Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

adjaro

Zegarek na 15 kamieniach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w rzeczach po wuju udało się wygrzebać takie cudo. Nie wiem za bardzo nic o nim - poza tym że niestety nie działa.

Czy ktoś mógłby mnie oświecić co to takiego? Jeśli ktoś po zerknięciu na mechanizm będzie mógł domniemać dlaczego nie działa i czy wgl można go przywrócić do życia - również będę wdzięczny.

 

16805716658_ef731c62af_z.jpg

16993437925_29b3fc8e72_z.jpg

16992543531_2a7e2319a6_z.jpg

16992051492_4a159694e8_z.jpg

16993429055_583a8ddbcb_z.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Nie działa, bo nie ma balansu. Budżetowy no-name (dosłownie ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z podobieństwem do Herma 15 jeweles?

Nawet jak by to była Herma to i tak naprawa przekroczy kilka razy wartość zegarka.,Herma to tania francuska marka zegarków,których wartość rynkowa jest na poziomie jednej tysięcznej ceny Acouriste czy Dodane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak by to była Herma to i tak naprawa przekroczy kilka razy wartość zegarka.,Herma to tania francuska marka zegarków,których wartość rynkowa jest na poziomie jednej tysięcznej ceny Acouriste czy Dodane

 

W 100% potwierdzam. Byłem u zegarmistrza, potwierdził że to herma. Przywrócenie do życia na poziomie 200zł.

Także, niestety będzie leżeć martwa - chyba że ktoś na części ją przygarnie. Jeszcze raz dziękuję za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.