Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Marcin P.

Witam wszystkich miłośników zegarków :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miłośników zegarków :)

 

Już od dłuższego czasu śledzę to forum, czytam recenzje i porady Klubowiczów:) Wiele z nich pozwoliło mi pogłębić moją wiedzę i pomogło w dokonaniu trafnych wyborów przy tworzeniu mojej skromnej kolekcji. Preferuję zegarki "z duszą", zarówno mechaniczne, jak i automatyczne, choć mam i jeden zegarek kwarcowy Seiko, z którego jestem bardzo zadowolony. 

 

Moja przygoda z zegarkami zaczęła się w momencie, gdy zapragnąłem mieć porządny, dobrej jakości zegarek - w dobie kiepskiej jakości tanich, chińskich produktów człowiek chyba coraz częściej czuje potrzebę, aby mieć coś solidnego.. buty czy spodnie zużywają się i zmienia się je co jakiś czas, a solidny zegarek to coś, co towarzyszy nam przez całe życie:) Zacząłem więc przegląć forum w poszukiwaniu pomysłów (jaki zegarek wybrać, klasyczny na skórzanym pasku, a może na bransolecie? Z jakim mechanizmem - kwarcowym, automatycznym? Japońskim, szwajcarskim? etc. :)

 

Wkrótce zrozumiałem, że nie jest możliwe, żeby jeden zegarek pasował do wszystkiego i nadawał się do każdej sytuacji, na zakupie jednego się więc oczywiście w myśl maksymy  - "tyle pięknych zegarków, a tylko dwa nadgarstki" - nie skończyło.. ;) Postanowiłem zarejestrować się na forum, aby mieć możliwość wymiany poglądów z osobami o podobnym zainteresowaniu (dla mojej żony prawie wszystkie zegarki wyglądają tak samo, różnią się tylko kolorami;) 

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie,

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie na forum.

P.S Powiedz żonie ze ma wszystkie jednakowe ubrania......wtedy wykrzyczy Ci róznicę ktore wykorzystasz argumentując potrzebę zakupu kolejnego zegarka...:-) :-) :-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.