Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ogrodnik

G Shock GLS otarcia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam do was pytanie czy ktos sie orientuje czy jakis jubiler,zegarmistrz czy ktokolwiek może  wstanie troszkie rzucic farby na otarcia na bezelu.
Czy taki zabieg jest nieopłacalny i poprostu lepiej bedzie wymienic taki bezel.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wymienić na nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezel kosztuje ok 35-45zł, więc nie ma co się bawić w malowanie, które może nie wyjść dobrze.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie tez tak mysle aczkolwiek byłem dzis u zegarmistrza zapytałem sie czy byla by mozliwosc wymiany bezla i o3małem odpowiedz "Nie tylko cała kopere jak juz "
Juz nie chcialem sie z tą kobieta droczyc bo jsc musialem zakupy porobic ale mysle , ze troszkie nie ogar z niej jest chyba  :P Poczekam  jednka na jej syna on jednak lepiej sie zna :P
Dodam , ze chodzimi o model GLS100 biały  "dźi" :)
szukałem troszkę w internecie ale nie mogłem znaleźć bezla do ów modelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana bezela to 10 min roboty z czyszczeniem. Zrezygnował bym z takiego zegarmistrza.


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie pasował.


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to calkiem sympatycznie wrazie jakby mi zółkł bezel mozna latwo i tnio wymienic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.