Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dtox

brak mozliwosci odpisania w dziale Gielda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Nie moge odpisac na zadnego posta w dziale Gielda.

Czy to ogolny problem, czy u mnie sie cos pozmienialo?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Coś się pozmieniało - jakiś czas temu zablokowano możliwość pisania dla wszystkich poza autorem postu (choć z tego co widzę, to nie dotyczy to osób wchodzących przez aplikację...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Dzieki za info.

To jak sie teraz targowac?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby za pomocą PW?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Nie moge odpisac na zadnego posta w dziale Gielda.

Czy to ogolny problem, czy u mnie sie cos pozmienialo?

 

 

Pozdrawiam

 

To udogonienie, nie problem.

 

Coś się pozmieniało - jakiś czas temu zablokowano możliwość pisania dla wszystkich poza autorem postu (choć z tego co widzę, to nie dotyczy to osób wchodzących przez aplikację...).

Ale tylko raz , za drugim nastepuje przerwa przez aplikacje i nie tylko.....

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby za pomocą PW?

ale to juz nie takie fajne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ostatnio widziałem kogoś z modów, kto napisał w ofercie biorę, ja nie miałbym takiej możliwości, cena była super, ale ja jestem w takiej sytuacji bez szans. Jak mam to widzieć jako udogodnienie?

 

Poza tym niektórzy mogą wpisać coś w wątkach a inni nie. Nie rozumiem tej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kogo to widzialeś ?

 

No i kto niby może pisać poza administracją i moderatorami którzy wykonują swoja pracę ?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami chciałoby się dodać komentarz do oferty, że na bezelu widać nasz najwyższy szczyt, a w opisie jest to przemilczane, lub tak jak w oferowanym sinn'ie kapsułka p.wilgoci była niebieska i nic o tym w opisie. Tak że ten nowy ficzer jest kontrowersyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ico takiego widzialeś ?

To ze ktos odpowiedzial w temacie ,a jego wpis zostal usuniety w 5 minut po...?

P.S To nie byl moderator.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Cook po co agresja? Widziałem to, o czym napisałem. Jasne, że po zawarciu transakcji został usunięty, to dla mnie naturalne. Wskazuję sytuację, która nie powinna mieć miejsca, bo albo nikt nie pisze albo wszyscy. Obecnie nie działa to prawidłowo i wskazuję błąd. Jeśli Twoja strategia to lekceważenie problemu to Twoja sprawa. Ja w takich sytuacjach wyciągam wnioski i słucham ludzi. Ty zrobisz co będziesz chciał. Możesz nawet usunąć mój wpis jeśli jest niewygodny. Cieszę się, że napisałeś że nie był to nawet moderator. Tym bardziej fakt ten pokazuje, że system działa źle. Daruj sobie proszę dalsze dyskusje. Błąd w działaniu mam nadzieję widzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blędem jest tok Twojego postrzegania zaistniałej sytuacji....

Regulamin reguluje ze wpisy na bazarku są mozliwe przez:

-oferenta

-administratora ,moderatora

 

Co nie oznacza ze technicznie jest to niemozliwe....

Ludzie lamią regulamin...:-)

 

W tym przypadku ,jeszcze przed usunięciem oferty wpisy zostaly usunietę a piszacy w temacie ostrzezeni.

 

P.s I raczej w tym przypadku to nie o wpisy chodzi tylko o Panerai ?:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznac racje Marcinowi. Wczoraj kilka minut po wystawieniu Pama na sprzedaz, ktos ze stowarzyszenia (nie pamietam kto) napisal biore w temacie i bylo pozamiatane.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego ze napisał ?

Wpis zostal usuniety w 5 minut.

Ostateczna decyzja nalezala do sprzedajacego.

 

p.s. Jak nikt nic nie pamieta to w jakim celu pisze ?

Ja pamietam doskonale sytuacje , i prosze zakonczyc bezpodstawne ,nic nie wnoszace bicie piany.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ,że ta blokada postów na bazarku to żadne udogodnienie tylko problem. Po staremu można było publicznie zapytać i dostać odpowiedż, i niekoniecznie od sprzedającego. Jak ktoś chciał pisał PW. Żeby uprzedzić argumenty o zaśmiecaniu to odpowiadam, że to się zdarza we wszystkich działach i tematach.Taka uroda forum. I tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez pamietam sytuacje bo bylem wtedy na forum. Sorry Cook ale jak na razie to Ty bijesz piane.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez pamietam sytuacje bo bylem wtedy na forum. .

 

 

, ktos ze stowarzyszenia (nie pamietam kto) napisal biore w temacie i bylo pozamiatane.

 

Dziekuje .


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ,że ta blokada postów na bazarku to żadne udogodnienie tylko problem. Po staremu można było publicznie zapytać i dostać odpowiedż, i niekoniecznie od sprzedającego. Jak ktoś chciał pisał PW. Żeby uprzedzić argumenty o zaśmiecaniu to odpowiadam, że to się zdarza we wszystkich działach i tematach.Taka uroda forum. I tyle.

 

Nie można było. Zapis o zakazie wpisywania różnych pytań w ofertach sprzedaży był od lat, tylko wszyscy go przestrzegali "jak to zwykle".

To, że wbrew zakazowi można poprzez tapatalk dodawać wpisy do cudzych ofert było już omawiane. Oraz to, że osoby to czyniące będą otrzymywać ostrzeżenia itd również.

A kolega Marcin666 powinien zrobić sobie testy na rozróżnianie barw. To porada fachowa, nie złośliwość.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Ależ macie problem z tymi wpisami w wątku.

kupiłem juz na forach sporo zegarków i nie pamietam czy użyłem chociaż raz wpisu w wątku do wyrażenia chęci zakupu - zawsze robię to przez PW.

 

Jakbyście nie zauważyli, to przy wiadomociach prywatnych jest data i godzina, więc naprawdę nie ma problemu ze stwierdzeniem kto był pierwszy. Więc nie piszcie glupot o byciu bez szans, bo czy z wpisami, czy bez PW można wysłać i tak być pierwszym, jak i kolejnym w składaniu oferty. Moim zdaniem możliwość dodawania wpisów nie ma absolutnie wpływu na szanse kupienia zegarka.

 

Zlitujcie sie i zluzujcie gacie.

Idę o zakład, że wczoraj po tym wpisie w ofercie PAM (pewnie klepnietym przez smarkfona) poszła PW ze szczegółami i nadawca był tak samo pierwszy z PW jak z felernym wpisem na bazarku. I tez już widze jak wszyscy pieniacze od oferty na PAMa by go brali - teraz zaraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ macie problem z tymi wpisami w wątku.

kupiłem juz na forach sporo zegarków i nie pamietam czy użyłem chociaż raz wpisu w wątku do wyrażenia chęci zakupu - zawsze robię to przez PW.

 

Jakbyście nie zauważyli, to przy wiadomociach prywatnych jest data i godzina, więc naprawdę nie ma problemu ze stwierdzeniem kto był pierwszy. Więc nie piszcie glupot o byciu bez szans, bo czy z wpisami, czy bez PW można wysłać i tak być pierwszym, jak i kolejnym w składaniu oferty. Moim zdaniem możliwość dodawania wpisów nie ma absolutnie wpływu na szanse kupienia zegarka.

 

Zlitujcie sie i zluzujcie gacie.

Idę o zakład, że wczoraj po tym wpisie w ofercie PAM (pewnie klepnietym przez smarkfona) poszła PW ze szczegółami i nadawca był tak samo pierwszy z PW jak z felernym wpisem na bazarku. I tez już widze jak wszyscy pieniacze od oferty na PAMa by go brali - teraz zaraz.

 Głos rozsądku.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie udzielam się ogólnie na forum, ale z działu giełda już kilka razy skorzystałem kupując zegarki.

Brak komentarzy uważam za błąd a nie udogodnienie - oglądając używane zegarki wystawione na bazarku, liczę miedzy innymi na komentarze bardziej zaawansowanych, znających się na rzeczy użytkowników forum, dotyczących stanu konkretnego egzemplarza a nie tylko opierać się na opisie podanym przez sprzedającego, który może nie być w pełni obiektywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne było to magiczne "biorę" w dziale sprzedam.Panowie moderatorzy wsłuchajcie się w głos ludu:)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaL

Fajne było to magiczne "biorę" w dziale sprzedam.Panowie moderatorzy wsłuchajcie się w głos ludu:)

 

w moim przypadku słowo biore nie bylo magiczne... nigdy nie zapomne universala, ktorego klepnelam postem biore.. a okazalo sie, ze juz go nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.