Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Pikny ten parnis :)

 

Dzisiaj przyleciał i od razu wylądował na gumie. Chociaż bransoleta niczego sobie, solidny kawał żelastwa.

Można jechać na wakacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie cudo ma do mnie dotrzeć z amazona do 11 lipca, oj trzeba było wziąć jednak przesyłkę ekspresową bo pewnie już bym się cieszyl. Kwarc, kalendarz, fazy księżyca, stalowa koperta z pvd w kolorze rose gold, niebieskie wskazówki; jedyne 36,47 EUR z przesyłką. ;] Zobaczymy co to Rotary jest warte ;D

 

cCRQtHV.jpg?1

 

Oby subtarcze były "żywe" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, z opinii ludzi do których dotarły wszystko żywe, subtarcze jak i fazy księżyca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rotary za 30 baksów? Też chcę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No no, do mnie jeszcze jedzie (nadanie z UK), więc sprawdzę naocznie co to sobą prezentuje pewnie w przyszłym tygodniu, warto pewnie te kilka EUR dopłacić do szybszej przesyłki, bo przy tej tańszej trzy dni pakują zegarek.

 

Jakkolwiek jakościowo to Rotary nie wypadnie, to za te 150 ziko za nowy, stalowy zegarek kwarcowy z  komplikacjami typu kalendarz i fazy księżyca to nie jest majątek. 

 

https://www.amazon.it/dp/B01L6ZYR92/ref=pe_3310731_189395851_TE_dp_1

 

O co tu do końca chodzi z tymi promocjami to ciężko powiedzieć, bo ten sam zegarek na amazonie brytyjskim ma sporą cenę - 125 funtów...aczkolwiek ludzie na stronie wyławiającej promocje to widzę po komentarzach, że raczej są zadowoleni z tego co przyszło, i tam te promocje są jakoś co jakiś czas od początku roku na różne modele.

https://www.amazon.co.uk/Rotary-Chronograph-Display-GS00340-21/dp/B01L6ZYR92/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1498984124&sr=8-1&keywords=Rotary+GS00340

 

Możliwe też, że Rotary czuje się mocne na rynku brytyjskim i tam kroi brytoli ile wlezie, a we włoszech nie schodzą i sprzedają za tyle ile są naprawdę warte, albo poniżej kosztów? Jak to potem i tak idzie z jednego magazynu amazona w pl albo uk? ;]  

 

Wiem tylko, że Rotary ponoć kupili w 2014 roku Ci sami chińczycy co Eternę, No i tak te swiss made Rotary z dopiskiem les originalles to kosztują sporo więcej niż Rotary wybitnie made in china. ;] I też zapewne różnica w jakości jest wprost proporcjonalna do różnicy w cenie.

 

Przez chrome z automatycznym google translate nawet bez bólu idzie spokojnie zamówić na tej włoskiej stronie amazona. 

 

xyyOnr4.jpg

źródło pepper,pl portalu z linkami do promocji, komentarz użytkownika AdamMichnik do którego zegarek już dotarł.

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A wrzuciłbyś kilka fotek jeszcze tego zegarka jak już dojdzie? Wszędzie w necie są same rendery... nie wygląda zbyt "cygańsko" w tym różowym złocie?

Edytowane przez Wolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fajny dość. Jeszcze za taką kasę... też przyłączam się do prośby o foty. Sam bym kupił ale wygląda,  że 40mm to za mało na moją łapę. Życzę udanego zakupu.

Edytowane przez artur111bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, jak już przyjdzie to porobię jakąś sesję foto i wrzucę w chińskich nabytkach. :)

 

Znalazłem jeszcze jakieś jedno real photo na ebayu, jak przeczesywałem net w poszukiwaniu zdjęć tego modelu i moim zdaniem ta złota powłoka w kolorze rose gold, nie wygląda źle i daleko do "cygańskości".

KQkG9Lw.jpg

 

 

Jest ten sam model w stali bez złotego koloru, ale promocja na niego była sporo wcześniej - w kwietniu kiedy nie miałem pojęcia, że takie akcje się dzieją, cena spadała nawet do 25 EUR

 

https://www.amazon.it/Rotary-GS00341-21-Cronografo-Cinturino/dp/B01L6ZYTV8/ref=cm_cr_arp_d_bdcrb_top?ie=UTF8 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem go na skórzane nato i to połączenie jest chyba idealne dla niego:

 

 

Możesz zmierzyć jaki jest rozmiar L2L?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

.

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W sumie jak dla kobiety to z tymi diamencikami nie wygląda źle - wręcz mnóstwo takich się teraz widuje na kobiecych nadgarstkach.

Jeszcze z chrono albo imitacją nieruchomą.

 

Możesz zmierzyć jaki jest rozmiar L2L?

Niestety nie mam go już.

Edytowane przez rinkazki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda... a jak sie nosił? Uszy sa zagiete w dół czy proste?

Zastanawiam sie jak sie może nosić na małym nadgarstku (16,5 cm)

Wersja z niebieskimi wskazowkami i mala sekunda wyglada apetycznie ;)

 

$_10.JPG?set_id=880000500F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że kolega powyżej również może napisać coś więcej jak się nosi :)

 

Na małe nadgarstki bardzo ok - to akurat z własnego doświadczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu dotarło moje promocyjne Rotary, za 30 Euro jest to b.fajny zegarek. Pierwsze wrażenie pozytywne. Ale oczywiście nie trafia zawsze w indeksy ;D5ef879751104a3762ec839364e4b4f58.jpgdaa9c0e43c6d21621eefeb626440dc92.jpgcebd8ccd7256c88e3ad8ae2014fd0cb1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za taka kase calkiem przyzwoity zegar. Szklo szafirowe?

 

Sent from my XT1032 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwarc, kwarc, ze wskazaniami dni tygodnia, miesiąca i fazami księżyca. Mechanizm pewno chiński. No niestety szkiełko jest mineralne, ale cóż nie można mieć wszystkiego za grosze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajome wzornictwo ;) jakbym już to gdzieś widział;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.