Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szukam jakiegoś chińczyka na codzień tak do 25-30 dolców. Coś prostego bez zbędnych tarczy dobrze wyglądającego na dużej ręce w pasku NATO :)

 

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie otwiera się poprawnie, wpisz:

watchuseek.com a potem wybierz

Forum

Theme forums

Affordable watches

Best of aliexpress 

jest tam dużo propozycji zegarków które spełniają twoje wymagania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście trochę tego tam jest :) Bardzo spodobał mi się ten Nakenz. Tylko zastanawiam się czy nie będzie za mały na łapę 19cm.

 

Ochstin to dobra firma jak ta taki budżet? Taki zegarek wpadł mi w oko i ogólnie w takim stylu bym chciał coś kupić.

 

http://s.aliexpress.com/i6fiueU7?fromSns=

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez xtomashx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie polecicie jakiegoś garniturowca z białą tarczą i srebrnymi indeksami?

Wyskoczyło mi wesele znajomych w sierpniu a w swojej kolekcji nic typowo pod garnitur nie mam, bo też takiego stroju na co dzień nie noszę, więc i majątku wydawać jakoś nie chcę, ma przetrwać dwa popołudnia :D .

Taki żeby wstydu nie było  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Bierz Nakzena ze srebrną tarczą i dokup do niego czarny pasek. Będzie bardzo elegancko. Ewentualnie coś radzieckiego też się nada, ale to w dziale obok.

 

Wysłane z mojego Moto G (5) przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie zdecydowałem się na Guanqin z Seikowym NH35A, ale dzięki za propozycję  :D Nakzen był wyborem w który celowałem, ale kobita stwierdziła, że ten Guanqin lepiej wygląda,a jak wszyscy wiemy z kobietami się nie dyskutuje  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sobie zamówiłem ostatnio Guanqin z NH35 - za te pieniądze to rewelacja, szczególnie że podobnież ma jeszcze szafir :-)

 

Ostatecznie zdecydowałem się na Guanqin z Seikowym NH35A, ale dzięki za propozycję  :D Nakzen był wyborem w który celowałem, ale kobita stwierdziła, że ten Guanqin lepiej wygląda,a jak wszyscy wiemy z kobietami się nie dyskutuje  :rolleyes:


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowa o tej kostce "cartiera"?


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sobie zamówiłem ostatnio Guanqin z NH35 - za te pieniądze to rewelacja, szczególnie że podobnież ma jeszcze szafir :-)

 

Podobno. Aczkolwiek nawet jeśli nie ma to i tak prezentuje się całkiem nieźle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sobie zamówiłem ostatnio Guanqin z NH35 - za te pieniądze to rewelacja, szczególnie że podobnież ma jeszcze szafir :-)

Podrzuć zsyłkę na ten czasomierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Slyszal ktos o firmie "Corgeut" ? Robia zegarki podobne do Parnisa, czy to jest szmelc czy wytrzyma dluzej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zleży o którym modelu mówimy, generalnie odrobinę lepszy of Parnisa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach i filmie wygląda przyzwoicie. Kliknąłem, się zobaczy. Obawiam się, czy nie będzie za duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakzen - szybko przyszedł i jestem z niego bardzo zadowolony :)8f6a9a25c9170373910e5141b29a99b9.jpg

 

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja!

 

Pudełka przyszły nieco podgniecione, ale zawartość...

 

tJC6SpV.jpg

 

5i9WPkI.jpg

 

 

Luma na nurku niestety do bani, do odklejenia lupka. Poza tym - nie mam uwag. SOlidne, ciężkie, znakomicie wyglądajaće i co najważniejsze - dobrze chodzące sztuki.

Obawiałem się długości bransolet, ale akurat pasują prawie idealnie na moją łapę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten seikaczopodobny chodził mi po głowie. Naprawdę ładny, niestety kolory nie takie jakie są w planach.

Bransoleta pełna czy gnieciona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten seikaczopodobny chodził mi po głowie. Naprawdę ładny, niestety kolory nie takie jakie są w planach.

Bransoleta pełna czy gnieciona?

 

Kolor jest deczko inny. Na żywo bardziej idzie w ... ciemny lazurowy?

Bransoleta chyba pełna, bo swoje waży. Swoją drogą - dość ciekawe zapięcie, bo motylek składany z dwóch stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten seikaczopodobny chodził mi po głowie. Naprawdę ładny, niestety kolory nie takie jakie są w planach.

Bransoleta pełna czy gnieciona?

Z tym PD ala seikacz uważaj - sporo z nich ma problem z werkiem (DG2813, klon ST16). Pisali o tym na Watchuseek (zatrzymywanie się wskazówki sekundowej), a i u mnie po zakupie wysiadł werk (odzyskałem ponad 100 od producenta i zamówię sobie porządny ST16 do wymiany). 


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.