Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

I czym się to niby różni od niekoszernego Parnisa z takimże napisem i koronką? Hę?

 

Wszystkim (na fotkach nie widać?) ... a przede wszystkim jakością wykonania i parametrami ;)

Lepsze wykonanie podobno i właśnie można sobie wybrać części :)

Też :)

Osłona koronki obita ;)To jest 44 czy 47 ?

44

I niezły z Ciebie zbok że to dojrzałeś, na żywo nie widzę ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim (na fotkach nie widać?) ... a przede wszystkim jakością wykonania i parametrami ;)

Też :)

44

I niezły z Ciebie zbok że to dojrzałeś, na żywo nie widzę ;)

Może głupie pytanie, ale czy są podobnej jakości ale mniejsze? Gdzieś gdzie l2l to to max 50?

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tym, że możesz wybierać części wedle uznania.

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

 

Już widzę, że niczym. ;)


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozm

Wszystkim (na fotkach nie widać?) ... a przede wszystkim jakością wykonania i parametrami ;)

Też :)

44

I niezły z Ciebie zbok że to dojrzałeś, na żywo nie widzę ;)

Rozmiar OK. Ma się oko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I czym się to niby różni od niekoszernego Parnisa z takimże napisem i koronką? Hę?

 

Jak będziesz dwa w ręce trzymał to zobaczysz czym się różnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widzę, że niczym. ;)

Jak będziesz dwa w ręce trzymał to zobaczysz czym się różnią.

A po co, już sobie zdanie wyrobił a nawet nie powąchał :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz dwa w ręce trzymał to zobaczysz czym się różnią.

Nie trzeba mieć dwóch. Na tych fotkach widać wykonanie na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę chyba muszę swojego składaka odkupić, jak patrzę na zdjęcia Tomaliusza to mnie coś naszło.

post-55841-0-68785800-1549128981_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co, już sobie zdanie wyrobił a nawet nie powąchał :D

 

Z całą sympatią dla Ciebie, bo mieliśmy kontakt ze sobą i wiem, żeś sympatyczny chłop... nie powąchałbym tego nawet na kiju, bo zalatuje pewnym fetorkiem. Kwestia nie w tym, jak to jest zrobione, tylko co to jest.  :P   

Edytowane przez 4palce

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu się zaczyna icon_facepalm.gif

... i to jeszcze w dziale Chińczyków ... odpuść  ;)

 

Nic się nie zaczyna, to cały czas trwa. Nie ma tygodnia, żeby nie poleciał do kosza jeden czy drugi post sprzedażowy albo chwalebny z zegarkiem takim jak Twój. A lecą do kosza, bo napis MARINA MILITARE i wzór osłony koronki podlegają ochronie prawnej. Jesteś na forum znacznie dłużej niż ja, więc wiesz o tym doskonale, nie ma opcji żeby to umknęło Twojej uwadze. Co mam odpuścić? Ładnie wykonanymi fejkami Rolexa też się będziemy tu chwalić?


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zaczyna, to cały czas trwa. Nie ma tygodnia, żeby nie poleciał do kosza jeden czy drugi post sprzedażowy albo chwalebny z zegarkiem takim jak Twój. A lecą do kosza, bo napis MARINA MILITARE i wzór osłony koronki podlegają ochronie prawnej. Jesteś na forum znacznie dłużej niż ja, więc wiesz o tym doskonale, nie ma opcji żeby to umknęło Twojej uwadze. Co mam odpuścić? Ładnie wykonanymi fejkami Rolexa też się będziemy tu chwalić?

Oczywiście, że tak, jest odpowiedni wątek dla homarów --> np. taki Tisell, widzisz coś w tym złego?

 

 

Getat 1950  :)

 

Ps. Tomek zapomniałem pogratulować, choć już wczoraj rozmawialiśmy ;)

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zaczyna, to cały czas trwa. Nie ma tygodnia, żeby nie poleciał do kosza jeden czy drugi post sprzedażowy albo chwalebny z zegarkiem takim jak Twój. A lecą do kosza, bo napis MARINA MILITARE i wzór osłony koronki podlegają ochronie prawnej. Jesteś na forum znacznie dłużej niż ja, więc wiesz o tym doskonale, nie ma opcji żeby to umknęło Twojej uwadze. Co mam odpuścić? Ładnie wykonanymi fejkami Rolexa też się będziemy tu chwalić?

No weź wrzuć na luz. Z całym szacunkiem, ale nie zaglądaj w takie tematy jak nie chcesz się denerwować. Jest wiele tematów, które opierają się na wyśmiewaniu pewnych marek. Gusta i guściki.

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@4palce, facepalm.gif

 

Dzięki Tomasz, zaraz skrobne smsa bo mam pytanko  :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@4palce, facepalm.gif

 

Dzięki Tomasz, zaraz skrobne smsa bo mam pytanko :D

Ponawiam pytanko. Czy są jakieś podobne egzemplarze max 50 l2l? Czy może w parnisach takie znaleźć można?

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie nie spotkałem bo w takich kopertach to przy tych mniejszych 44 mm. L2L z reguły przekracza 50 mm., tak z 2-4 mm. w zależności od modelu.

Raczej musiałoby być coś z mniejszą średnica a ja teraz nie kojarzę takiego  -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś były "Luminory" w automacie w rozmiarze 40mm, ale od jakiegoś czasu już ich nie widuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie nie spotkałem bo w takich kopertach to przy tych mniejszych 44 mm. L2L z reguły przekracza 50 mm., tak z 2-4 mm. w zależności od modelu.

Raczej musiałoby być coś z mniejszą średnica a ja teraz nie kojarzę takiego -_-

Dzięki za odpowiedź. Myślałem, że te 3 mm w dół l2l jest osiągalne. Nie ma sprawy. Tak tylko się zastanawiam :)

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że San Martin ma modele 42 x 50 mm. Nawet ktoś na forum się chwalił, ale zdjęcia wyparowały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że San Martin ma modele 42 x 50 mm. Nawet ktoś na forum się chwalił, ale zdjęcia wyparowały.

Coś takiego, fotka z sieci.

 

7b8aaac8319040ab98d7962cac6fb506.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak, jest odpowiedni wątek dla homarów --> np. taki Tisell, widzisz coś w tym złego?

 

Czyli to co napisał 4palce to brednie?

 

Czy może jednak ma rację i nie chodzi o Tisella, ani innego homara, a o zegarek z napisem rolex, który rolex udaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to co napisał 4palce to brednie?

 

Czy może jednak ma rację i nie chodzi o Tisella, ani innego homara, a o zegarek z napisem rolex, który rolex udaje?

 

Powiem szczerze, że nie wiem co o tym myśleć.

Czy chodzi o to, że stary użytkownik może, a młody nie?

Czy o to, że podróba z napisem parnis jest fe, a podróba z getat jest ok?

 

Było to omawiane 1000 razy, z tego między innymi powodu zamknięto chiński bazarek, na własne oczy widziałem jak dzień czy dwa temu poleciał w niebyt temat kolegi, który wrzucił identyczną podróbę. Co jest brednią? Że MARINA MILITARE to nazwa chroniona jak Seiko albo Rolex? Że ten wzór osłony koronki jest chroniony, to też brednia?

Takie coś jak na zdjęciach wyżej jest tak samo słabe jak ROLNIX za 100 baksów w Egipcie kupiony.          


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że w takim razie Citizen GT jest także ordynarną podróbą, bo ma takie samo zabezpieczenie koronki i to nic, że ma napis Citizen a nie Marina.

Proszę Was wyluzujcie i nie wchodzcie już do wątku chińskiego oraz japońskiego i po problemie.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że w takim razie Citizen GT jest także ordynarną podróbą, bo ma takie samo zabezpieczenie koronki i to nic, że ma napis Citizen a nie Marina.

Proszę Was wyluzujcie i nie wchodzcie już do wątku chińskiego oraz japońskiego i po problemie.

 

Nie wierzę, że to znowu przechodzimy i to z udziałem wieloletnich użytkowników forum. Na wypadek gdyby komuś to jakimś cudem umknęło służę pomocą:

 

1. trade mark osłony

https://trademarks.ipo.gov.uk/ipo-tmcase/page/Results/1/UK00002162911

 

2. trade mark nazwy MARINA MILITARE

https://trademarks.justia.com/790/11/marina-79011293.html

 

3. dokumentacja patentu

https://worldwide.espacenet.com/publicationDetails/biblio?FT=D&date=19980921&DB=EPODOC&locale=en_EP&CC=IT&NR=RM970159A1&KC=A1&ND=4

 

Na forum, które szczyci się walką z podróbkami chyba to nie uchodzi? Chyba odwrócenie oczu i udawanie, że się nie widzi buraka i nie czuje smrodku nie jest właściwym sposobem postępowania? Ale może jest? Może pora iść z duchem czasu i za potrzebami użytkowników, załóżmy sobie wątek gdzie będziemy się chwalić ładnie wykonanymi brajtlingami, rolnixami i maryśkami.

 

Tyle z mojej strony, zostawiam Was z Waszym wstydem.  


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.