Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość brachu

Kurcze, jest tyle ciekawszych sposobów na zainwestowanie 10, a co dopiero 53zł. Można iśc na dobrą kawę czy lody ;)

Chińczycy potrafią zrobić przyzwoity tani zegarek, ale to już przesada - szkoda naszej planety na zanieczyszczanie jej produkcją takiego... czegoś :)

 

A ja go bardzo lubię. Jest duży więc nie ginie na moim nadgarstku, ma solidny pasek, duży i czytelny wyświetlacz. Są i minusy - po dłuższym czasie wychodzą mi na skórze czerwone plamy w miejscu kontaktu z paskiem, dlatego używam go jedynie "na roboczo". Co do jego ceny - pomyliłem się - zapłaciłem 46 pln. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homarek w kurczakowym kolorze, dzisiaj dotarł. Szafir, ceramika, NH35. 

 

post-94542-0-46645400-1568648604_thumb.jpg


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homarek w kurczakowym kolorze, dzisiaj dotarł. Szafir, ceramika, NH35. 

 

Lubię ten kolor :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię ten kolor :)

 

Fajny zegarek i w nietypowym kolorze  :).

 

Dzięki, z tego powodu kupiłem.  :) Ale jeśli u mnie zostanie, to wskazówki będą modowane.  :P Albo wcale nie...  

 

Edytowane przez 4palce

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha  :lol:

 

Tak? Słucham?


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszedł Ruimas, mój drugi chinol. Damka 34mm ze złotą Miyotą 8215, wykonanie na podobnym poziomie co Starking (32mm). Homar zegarka "Vacheron Constantine Patrimony Contemporaine Small White Gold". Koronka w kształcie diamencika, cholernie niewygodna i niepraktyczna, ale jaka ładna ;), wysadzane diamencikami wskaźniki minutowe i luneta. Ma śmieszne wąskie uszka, ale z porównania bransoletki że Starkingiem uznałam, że są identycznego rozmiaru, ale z Ruimasa usunięto maskownicę i połączono uszy ze środkowym ogniwem. Zapięcie motylkowe, identiko co Starking. Zapłaciłam za niego 54 USD w czasie urodzin Ali w sierpniu.

 

Jako, że Starkinga nie opisywałam to napiszę o nim również parę słów. Mechanizm to chińska przeróbka werku 2813 na hi-beat 28800 bph, można więc uznać że to chiński "in-house". Kosztował mnie 32 dolary. Kupiony rok temu w listopadzie (wyprzedaż 11.11). W czasie tego roku zaskoczył mnie jako mój najdokładniejszy automatyczny zegarek. Porównanie mam z nowym Seiko SKX013 z dokładnością -40s/d oraz trzyletnią Certiną na werku Powermatic 80 z dokładnością +30s/d. Jedyny mankament to datownik, jest lekko luźny i zdarza mu się zsunąć o milimetr w dół względem okienka datownika, ale wystarczy potrząsnąć ręką i powraca na miejsce. Ani razu mi to w niczym nie przeszkadzało. Z tego co wiem to nie udaje żadnego konkretnego zegarka, nie znalazłam nic o identycznym wyglądzie.

 

Niestety mój prowizoryczny namiot bezcieniowy zabrał mi mój mężczyzna, więc jakieś ładniejsze zdjęcia muszą poczekać aż go dostanę z powrotem albo zrobię sobie nowy.291d4a3fba412eefacdae3c18ff0f630.jpgf45281187d9b0226e050908717befb26.jpg591e86026273803f338642d8076a2c55.jpg8719659176d82fc050ade2cdd50f89c6.jpge20b69a264a1d4777ae61d2b82282787.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homarek w kurczakowym kolorze, dzisiaj dotarł. Szafir, ceramika, NH35.

 

attachicon.gifHaimdallr.Sharkey009.jpg

Jak wygląda średnica koperty bez tej osłony? Pewnie nosił bym bez niej

 

Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki wpadł :)

 

 

Piękna sztuka.

 

Jak na łapce wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda średnica koperty bez tej osłony? Pewnie nosił bym bez niej

 

 

 

42mm, jeśli się nie mylę, ale śmiesznie by wyglądał z tym długim tubusem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie było tu kiedyś kogoś kto nabył tego homarka nowego żółwia?

 

Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda średnica koperty bez tej osłony? Pewnie nosił bym bez niej

 

Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka

 

Nie mam pojęcia, nie rozbierałem, a też w sieci rozebranego heimdallra nie widziałem. Jeśli zachowali proporcje i kształt wzoru, to pewnie jakieś 42-43 mm, bo bezel ma 41.

 

No bez płaszcze pięknie to nie wygląda...

 

p1040156a.jpg   

42mm, jeśli się nie mylę, ale śmiesznie by wyglądał z tym długim tubusem...

 

Prawie jak Halios Puck.;)


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki wpadł :)

Graty! Zawsze mi się podobał, ale obawiałem się rozmiaru, że będzie dla mnie za duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mam i ja, ale z tym świeceniem to chyba masz inny model ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bracie fajna mewka.

I świetnie pasuje do Panerai. :lol:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna nosiłem się z zamiarem zakupu, ale dopiero kilka dni temu sfinalizowałem.

Naprawdę solidne wykonanie, trudno tu do czegoś się przyczepić. Uważam, że w cenie ok. 1000zł to kawał solidnego zegarka.

 

jh413meuetfx.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna nosiłem się z zamiarem zakupu, ale dopiero kilka dni temu sfinalizowałem.

Naprawdę solidne wykonanie, trudno tu do czegoś się przyczepić. Uważam, że w cenie ok. 1000zł to kawał solidnego zegarka.

 

 

A gdzie kupowany? Zatoka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.