Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Mateusz Dąbrowski

Omega Speedmaster Reduced [Sugarocker]

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz Dąbrowski

Za prośbą użytkownika Sugarocker zakładam temat z pytaniem o jakiekolwiek uwagi do Reduceda - ja nic (poza lekkim zużyciem zegarka) negatywnego nie widzę, ale Reduced znam tylko pobieżnie. Sprzedawca niewiarygodny, więc każde najmniejsze "ale" na wagę złota.

Focie:
jh7i89.jpg
slio8x.jpg

r1emi1.jpg
 

314plaf.jpg

90x3zo.jpg
n18axu.jpg
5x2b13.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do użytkownika @]Sugarocker

Już na pw odpowiedziałem na co najmniej 15 Twoich zapytań ,Mateusz jest drugim użytkownikiem który w Twoim imieniu zakłada temat....

Wyluzuj z tymi pytaniami. :-) :-)

 

 

]Edit ; Ludzie , o tym egzemplarzu też mnie "męczyłeś" i dostałeś odpowiedz...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjj tam, nie przesadzajmy forum jest m. in. po to, żeby prosić o pomoc bardziej doswiadczone osoby. A pisze to jako jeden z "molestowanych". Widać, ze Sugarocker jest w gorącej wodzie kapany i prawdopodobnie doplaci za to, ale nie odmawiajmy mu pomocy.

 

O miesięcznej karencji w zakładaniu wątku wypowoedzialbym się tylko negatywnie, jest wiele osób które chciałaby jedynie prostej porady typu (gdzie znaleźć zaufanego zegarmostrza, czy można kupić bezel di mojego zegarka itp.), jednak zawsze jest szansa, ze tu zostaną jezeli im soe spodoba, a niestety takie ograniczenie czasowe zniechęca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjj tam, nie przesadzajmy forum jest m. in. po to, żeby prosić o pomoc bardziej doswiadczone osoby. A pisze to jako jeden z "molestowanych". Widać, ze Sugarocker jest w gorącej wodzie kapany i prawdopodobnie doplaci za to, ale nie odmawiajmy mu pomocy.

 

O miesięcznej karencji w zakładaniu wątku wypowoedzialbym się tylko negatywnie, jest wiele osób które chciałaby jedynie prostej porady typu (gdzie znaleźć zaufanego zegarmostrza, czy można kupić bezel di mojego zegarka itp.), jednak zawsze jest szansa, ze tu zostaną jezeli im soe spodoba, a niestety takie ograniczenie czasowe zniechęca.

To wszystko prawda ,tylko istnieje UMIAR :P

Karencja trwa SIEDEM DNI ,nie miesiąc....

Na większość tych pytań padły już odpowiedzi, wystarczy poszukać.... :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.