Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PistolPete

Kemmner Tonneau (weinrot)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie "magiczny" ksztat i kolor.

Po eksperymntach z paskiem zostaje na tym.

 

DPP_0008_zpshltc96jk.jpg

 

Uhren10034_zps8wvg9mxj.jpg

 

Uhren10035_zpsadqnlot2.jpg

 

DPP_0006_zpsmdjsljfv.jpg

 

Uhren10039_zps3labhyvv.jpg

 

Uhren10033_zpsjcaghikn.jpg

 

 

przepraszam za kurz i odciski na ostatnim ale byo pstrykane podczas robienia świątecznych porządków więc sprawa była ciężka do ogarnięcia i pod presją czasu.

 

DPP_0010_zpsjfpro8s0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny. Pierwszy raz widzą z taka tarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super się prezentuje. Mój, z czarną tarczą ma u mnie dożywocie zapewnione. Gdzie go dorwałeś? Z tego co widzę to na ebayu Tonneau'y nie są dostępne od jakiegoś czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasek to płaszczka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu zastanawiałem się nad tą wersją. Miałem czarną i dobrze wspominam, chociaż na ręku nie gościł później za często. To jeden z tych zegarków do których może jeszcze i bym wrócił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasek to płaszczka?

Tak pasek to Fluco płaszcza. Spolerowana jest trochę "glamour" ale wydaje mi się, ze w tej kombinacji pasuje. Przynajmniej mniej więcej o taki efekt chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super się prezentuje. Mój, z czarną tarczą ma u mnie dożywocie zapewnione. Gdzie go dorwałeś? Z tego co widzę to na ebayu Tonneau'y nie są dostępne od jakiegoś czasu.

Chyba bardzo rzadko bywają ale bywają. Trzeba eBay sprawdzać. Jestem prawie pewny, że widziałem u Rolanda białe nie dawniej jak parę miesięcy temu.

Jak chciałem kupić to nie było ich i nie było. W końcu zadzwoniłem do niego i powiedział, że ma czerwone. A że widzialem wczesniej 1 czy 2 zdjęcia weinrot na jakimś amerykańskim forum to wiedziałem w co się "pakuję".

Zegarek rzadko gości na ręku ale ma w sobie cos hipnotyzujacego co mi mówi " nie sprzedaż mnie, nie sprzedaż mnie....". Mimo, ze ostatnio postanowiłem zrobić remanent i sprzedać zegarki których nie noszę tylko "pokazuje i objaśniam" ;-) to ten sie ostał. Chyba urok zadziałał. Na żywo działa bardziej niż na zdjęciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarna tarcza to klasyk , ale ta czerwona wyglada ciekawie.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sobie cenię tę firmę, świetna jakość przystępną cena i własny pomysł na oryginalność.


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fantastyczny!. Od dawna mi się podobają, z taką tarczą pierwsze widzę. Możesz wrzucić jeszcze jakieś nadgarstkowe, żeby można go było ocenić "w naturalnym środowisku"?

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne są te Kemmery. To jest zegarek, do którego pasuje wiele różnych stylistycznie pasków i każdy z nich dodaje mu innego charakteru. Z chęcią bym go zobaczył na swoim nadgarstku. Jak na razie zadowolę się nadgarstkowym zdjęciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie zapomniałem o prośbie. Poniżej kilka nadgarstkowych. Przepraszam za odbicia i  jakość ale tym razem pstrykane telefonem.

 

20150516_193637-1_zpsjjgxeqhy.jpg

 

 

20150516_194255_zps2atbplv0.jpg

 

20150516_194026_zpsbqbbr7xp.jpg

 

20150516_194315-1_zpssefw7hta.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pasek fantastycznie wręcz się komponuje z tym zegarkiem. Piękny zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez inżynier
      Chciałbym kupić zegarek mechanik/automat. Myślałem o kilku, które znalazłem w sieci - moje typy poniżej, ale może ktoś zaproponowałby coś innego w kwocie najlepiej ok 1,5k ale jak będzie więcej, powiedzmy do 2,5k to nie będzie tragedii.
      Mam na oku:
      1. G.Gerlach m/s Batory z datą - fajna kolorystyka i ciekawy wygląd, ale trochę przeraża grubość ok 14mm i podobno ST25 lubi mocno hałasować. Cena bardzo mi odpowiada - porównując do poniższych.
      Czy ten hałas od ST25 to taki jak w seiko kinect'ach czy głośnieszy?
       
      2. Kemmner Marine - na Unitasie, akeptowalna średnica i grubość tylko ok. 11mm, fajny przeszkolny dekielek i te barwione śrubki - niezły smaczek. Mechnizm ma tylko 18kbph, co niejako burzy "fajność" zegara.
      http://www.ebay.pl/itm/Kemmner-Marine-mit-Zifferblatt-aus-Sterlingsilber-925-/301497436056?pt=DE_Kleidung_Schmuck_Accessoires_Uhren_Armbanduhren&hash=item4632a5c798
       
      3. Kemmner na mechanizmie Seagulla TY3600 - zegarek poprawny, 21,6kbph.
      http://www.ebay.pl/itm/Kemmner-Araber-schwarz-mit-schwarzem-PVD-Werk-/291359329431?pt=DE_Kleidung_Schmuck_Accessoires_Uhren_Armbanduhren&hash=item43d65e8c97
       
      Który z powyższych najelepiej brać? A może koledzy zaproponujecie coś innego?
      Stylistyka jak w powyższych.
      Preferowana średnica 39 - 42mm.
      Fajne są Steinharty mariny, ale średnica 44 deskwalifikuje te modele.
       
      Obecnie mam Seiko 5 w obudowie typu nurek. Zegarek cieszy, ale chciałbym coś innego na zmianę.
    • Przez sebhucz
      Na początku grudnia rozpocząłem poszukiwania "prawdziwego" zegarka. Stanęło ostatecznie na Orisie Artix GT. No ale chęć posiadania także "pilota" była silniejsza... i stało się, drugi zegarek mechaniczny  na pokładzie
       
      Kemmner Mechanik Flieger A na Unitasie 6498-1 - poniżej kilka fotek:
       
       

       

       

       

       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.