Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PrzemekP_007

Casio ProTrek PRG-50

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebna wiedza na temat modelu PRG-50.

Rozglądam się za zegarkiem z serii PROTREK od casio

 

Znalazłem coś dla mnie dziwnego więc postawowiłem zapytać Was z prośbą o info

 

Znalazłem wydaje mi się 2 różne funkcjonalnie zegarki PRG-50 (chyba, że coś pomyliłem to poprawcie mnie proszę)

 

1.

post-70492-0-80019700-1429530707_thumb.jpg

2.

post-70492-0-84306200-1429530721_thumb.jpg

post-70492-0-78485000-1429531000_thumb.jpg

 

Bardzo do siebie podobne ale funkcjonalnie po zdjęciach raczej zupełnie coś innego patrząc na tarczę i na zdjęciu 1 jest opis przy guzikach na zdjęciu 2 już nie ma? czy mają te same funkcje? czy to jest kwestia tego że któryś z nich był wcześniejszym modelem a drugi "odświeżoną" kontynuacją?

 

Prośba o info jakie róznice między tymi zegarkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi wygląda trochę na podróbę.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na...podróbę?

 

Na jakiej podstawie to stwierdzasz? Podaj jakiś argument, bo rzucić słowa na wiatr jest łatwo.

 

Modele Pro-trek wychodzą bardzo często w różnych wersjach kolorystycznych, różnią się też napisami na tarczy w zależności od rynku na który są dedykowane: azjatycki, europejski, amerykański. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się tak dobrze na protrekach ale oglądałem wiele podrób g-shocków, a tu schemat jest podobny tzn. w tym drugim zegarku nie widać

żadnych oznaczeń dotyczących funkcji charakterystycznych dla protreków czyli: barometru, wysokościomierza i kompasu. Po za tym nie widać nigdzie napisu toughsolar, a tarcza nie wygląda na zawierająca panel słoneczny.

Czyli na pierwszy rzut oka brakuje 4 podstawowych funkcji tego modelu.

Dekielek o niczym nie świadczy, bo podróby casio zwykle to mają zrobione perfekcyjne, czasem nie zgadza się tylko wersja kolorystyczna ale tu nie ma takiego oznaczenia.

Dlatego napisałem, że wygląda trochę na podróbę. ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez kuba7728
      Witam. Ostatnio pytałem o dwa Citizeny. Od tego czasu wpadł mi w oko inny model i chyba zdecyduje się na niego, ale najpierw wolę spytać o zdanie forumowiczów. Co sądzicie o tym modelu?
      https://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-promaster-eco-drive-diver-bn0191-80l
    • Przez Kraft
      Witam kolegów, mam pytanie dotyczące produkcji zegarków marki Tutima. Czy były one produkowane wyłącznie z in-house`owymi werkami, czy też na zasadzie ebauche`ów bywały z werkami innych producentów? Moje pytanie wzięło się stąd, że w pakiecie z innymi zegarkami kupiłem jakiś, który ma werk Lorsa i tarczę z napisem Tutima. Na oko przełom lat 70 i 80, tarcza jakoś do mnie nie przemawia i podejrzewam fejka. Może coś wiecie na ten temat?
    • Przez ewa9999
      Witam.
      Jestem nowa tutaj,tata byl zegarmistrzem ,zostalo mi troche rupieci  po nim i wsrod  tego takie  cos.
      Od jakiego  zegara to  moze  byc ?
      Bede wdzieczna za odpowiedz.

    • Przez skuter
      Witam, posiadam Atlantica kupionego w 1992r. Niestety nie wiem co to za model (brak papierów ). Mam też wątpliwości co do oryginalności paska. Proszę o pomoc w identyfikacji, z góry dziękuję.





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.