Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Audemars Piguet

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację, choć jeśli wyłapane w wybiórczym teście zostały pozycje na +6 i -6, to wnikliwe badanie mogłyby wykazać jeszcze większe odchyłki.

Chyba, że masz na myśli to, że Mariusza Artme RO powinien jeszcze się dotrzeć.

 

Ewentualnie wchodzą w grę jeszcze dodatkowe odchyłki w funkcji stopnia naciągu czy temperatury i hipoteza, że przy ścisłym podejsciu do ww. aspektu - najwieksza różnica pomiędzy pozycjami mogłaby okazać się mniejsza. To tylko gdybanie.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takimi pierdołami nie zawracałbym im głowy. Zauważyłem dziwny refleks światła na wskazówce minutowej. Wyglądało to jak jakieś mikro wyszczerbienie. Wziąłem więc lupę do ręki i dokładnie przyjrzałem się w czym problem. No i faktycznie krawędź wskazówki jest uszkodzona, a wcześniej taka nie była, bo na pewno zauważyłbym to. U mnie to nie przejdzie.

Wspolczuje... chyba faktycznie najlepiej zlozony zegarek (wszystkich manufaktur) wychodzi tylko jako nowy z fabryki... :( Caly czas podswiadomie uwazam, ze najlepszy serwis AP moze byc u zrodla czyli w Le Brassus, ale ciekaw jestem ile dodatkowo mogloby to mnie (jako klienta) kosztowac aby to im wyslac do serwisu?

Ty slales zegarek po gwarancji i musiales za ubezpieczenie przesylki poniesc koszty - czy jak teraz bedziesz im odsylac do poprawki, to co - jeszcze raz placisz czy inaczej to rozwiazuja? A co do fontu w datowniku, to tez bym walczyl o przywrocenie starej czcionki, bo ona tam zwyczajnie pasuje B) I nie zapomnij, aby Ci rowno koronke ustawili B):)

 

Gustaw - zarowno moj nowy Hulk jak i SD przez pierwszy miesiac robily na dobe ok +- 5s dopiero pozniej to sie jakos normowalo, jednak nie moge powiedziec jak to wygladalo w dzien a jak w nocy bo testowalem je tylko raz na dobe (z rana) a RO testuje rano i wieczorem. Obecnie od soboty wieczor (zmiana czasu) do dzis rana zrobil +1s. Wydaje mi sie, ze 3120 zostal przez nich mocno dopracowany i caly czas bedzie, gdyz jest to baza dla wielu modei i nie moga sobie pozwolic na glupie niedociagniecia czy bledy z data jak w pierwszych modelach 15300.

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Wspolczuje... chyba faktycznie najlepiej zlozony zegarek (wszystkich manufaktur) wychodzi tylko jako nowy z fabryki... :( Caly czas podswiadomie uwazam, ze najlepszy serwis AP moze byc u zrodla czyli w Le Brassus, ale ciekaw jestem ile dodatkowo mogloby to mnie (jako klienta) kosztowac aby to im wyslac do serwisu?

Ty slales zegarek po gwarancji i musiales za ubezpieczenie przesylki poniesc koszty - czy jak teraz bedziesz im odsylac do poprawki, to co - jeszcze raz placisz czy inaczej to rozwiazuja?

Serwis daje 2 lata gwarancji na usługę więc nie ma problemu. Szkoda mi tylko znowu odsyłać zegarek, ale nic to. Zajmę się swoją drugą pasją. Właśnie przyjechała nowa piłeczka do gry.  :D

 

nfl_ball.jpg

 

Hura!  :)

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

No piknie - tylko zegarek zdejmij przed gra  :P  :D

 

Jasna sprawa. Taka zabawa to nie przelewki. Z zegarka mogłoby wiele nie zostać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no - serio bedziesz gral? To nie na polke/biurko?   :rolleyes:

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Nie no - serio bedziesz gral? To nie na polke/biurko?   :rolleyes:

 

Oczywiście, że tak. Ile można się jarać tylko oglądaniem meczy w tv. :)  Na półkę mam bardziej wyjątkową piłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek dopiero co wrócił z serwisu więc jeszcze za wcześnie, żeby o tym pisać i wyciągać wnioski. Niestety na nieszczęście serwisu AP przed chwilą wziąłem zegarek pod lupę i zauważyłem coś, co mnie zirytowało. Royal Oak wraca do Francji do poprawki :angry:. Przy okazji poproszę ich o założenie pierścienia cyfrowego takiego jaki był stosowany w 15300.

Czyli i marki tej klasy w serwisie potrafią wypuścić niedoróbki?

No i te wymiany częsci, sprawnych, bezsensowne i niczym logicznym nie podyktowane....

By miec w pelni oryginalny zegarek, taki jaki wybraliśmy podczas zakupu, trzeba unikac autoryzowanego serwisu o ironio..

 

 

Jest pan zawodnikiem TOPLIGI?

Edytowane przez Grives

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa. Taka zabawa to nie przelewki. Z zegarka mogłoby wiele nie zostać. :)

Skoro wytrzymał mecz tenisowy ....;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desmo - takie zarciki zostawmy moze juz w dziale Rolexa, co?  ;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, żarcik mówisz. Nie chce mi się szukać ale jestem pewien że ten

" statement" na temat trwałości AP przeczytałem na tym forum. A Ty się upewnij czy na spotkaniu miskę ryżu koło piwa postawią ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to taki awaryjny plan na wypadek zalania sprzętu...w czasie jednego z poprzednich spotkań chyba Ci pomógł . Na wszelki wypadek AP będziemy oglądać przy oddzielnym stoliku ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupie divera z pelnym deklem i wysle na przeglad to wroci z transparentnym?

 

Chcialem kupic czarnego divera w Hermitage jak cywilizowany czlowiek, ale nie ma i nie bedzie. To znaczy moze bedzie, ale te gadke przerabialem juz w Kruku, wiec dziekuje. Rozwazylbym jeszcze 15400 z jasna tarcza, ale tez nie ma i jak wyzej...

Jest z ciemna od razu. Nie bede czekal, bo to nie jest limitowane Ferrari.

Po dorosnieciu do Rolexa w mojej ocenie dobrze jest tez z niego wyrosnac (to w mojej ocenie bedzie haslo przewodnie w najblizszych latach na forum ;) ). Ja chyba wyroslem i AP (entry level)wydaje sie jakby naturalnym krokiem, bo na Lange, PP czy VC mnie nie stac.

Zastanawiam sie jeszcze czy z braku laku nie isc w GS-y ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ entry level Saxonia thin można mieć taniej niż entry level AP. Z tym że faworyzuje mniejsze nadgarstki. AP fajny jest , wiadomo ale jako jedyny zegarek to nie da rady. A przy budżecie ok 100 tyś i rynku używanych to z takim Lange można sparować na przykład Aquanauta ( używanego ) i wstydzić się Rolexa człowiek nie musi;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Jest pan zawodnikiem TOPLIGI?

Niestety nie. Pasjonuję się tylko.

 

Po dorosnieciu do Rolexa w mojej ocenie dobrze jest tez z niego wyrosnac (to w mojej ocenie bedzie haslo przewodnie w najblizszych latach na forum ;) ). Ja chyba wyroslem i AP (entry level)wydaje sie jakby naturalnym krokiem, bo na Lange, PP czy VC mnie nie stac.

Zastanawiam sie jeszcze czy z braku laku nie isc w GS-y ;)

Jeżeli możesz pozwolić sobie na zakup AP to i Lange oraz Vacheron są w Twoim zasięgu. Na przykład Quai w stali jest w salonie Apartu do wyrwania za około 64000 zł. Co do AP, to kilka tygodni temu widziałem w Hermitage Royal Oak 15400 z jasną tarczą.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz pływać w Lange i VC?

No raczej nie ;)

Co do AP, to kilka tygodni temu widziałem w Hermitage Royal Oak 15400 z jasną tarczą.

 

Wyszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem kupic czarnego divera w Hermitage jak cywilizowany czlowiek, ale nie ma i nie bedzie. To znaczy moze bedzie, ale te gadke przerabialem juz w Kruku, wiec dziekuje. Rozwazylbym jeszcze 15400 z jasna tarcza, ale tez nie ma i jak wyzej...

....

Zastanawiam sie jeszcze czy z braku laku nie isc w GS-y ;)

Pablo - ale co sie obrazac na jedyny salon w calej Polsce ;)  Ja bylem tam z miesiac temu i mieli i biale i czarne i chrono (diverami sie nie interesowalem, wiec nie wiem) a tydzien temu jak podjechalem po album, to faktycznie tylko czarnego mieli i mowili, ze czekaja na dostawe, wiec zwyczajnie trza czekac i tyle - jak to u nas bywa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

@Pablo - w Niemczech jest jeden 15400ST z 2014 za €13.950 chyba, Full-Set, stan 1, 100% sprzedawca

 

Mogę Ci linka wysłać jak cię interesuje

 

Edyta mówi: sorry, ty chciałeś biała, a to jest czarna...No i z 2014.....za te cenę możesz też już dostać 2015/2016 z biała, nawet nie noszone

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo - moze juz testowales/ogladales, ale przymierz na spokojnie (najlepiej jednoczesnie z biala i czarna) obie wersje bo uwierz, ze na czarnej w 15400 tarcza jeszcze do tego z czarnym datownikiem wyglada zdecydowanie ciekawiej/głębiej i zywiej a indeksy niesamowicie sie mienią w swietle dziennym i lapia refleksy oddzielajac sie od samej tarczy B)

 

post-25547-0-31854100-1509436095_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dostojny ten Royal Oak, ale zdjęcie skromne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petarda. Rzeczywiście, ten zegarek pasuje do każdego stroju.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.