Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Audemars Piguet

Rekomendowane odpowiedzi

@artme zrobiłem kilka fotek dla Was, widać dokładnie giloszowaną strukturę tarczy. e87a67f3b7cfcc6078a4b9098c9eaa17.jpg44ef4e0b3a1a13367c264006281a152a.jpgde5bd1cf7b4a13fe47bcdf67a6dcbef3.jpgcb9bbda1eb8ab23d387c35cd81d16785.jpgc2d49e68431654cf5a09f29898e18767.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Super zdjęcia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia super ale ...........

W tej cenie oczekiwał bym lepiej dopasowanych elementów - skoro już firma decyduje sie na zrobienie takiej tarczy to powinni zadbać o symetrię - wszystko powinno być idealnie 

 

Porównajcie sobie indeksy 11-2    7 - 5   względem tych kosteczek -  napis automatic przesunięty w prawo względem kosteczek na tarczy itd.. 

 

post-68206-0-68848200-1514917619_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy to Panie tylko w Grand Seiko. W Patkach i innych nikt z mikroskopem tego nie ustawia.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale proporcje świetne , szczególnie indeksy godzinowe , wskazówki ,...w stosunku do reszty .

Odcień tarczy też ciekawie wypadł .

I wielkość przy tym typie koperty pewnie broni się swobodnie ...

Kawał zegara .

Edytowane przez LMed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze Pawle - nie wiem skad wziales te zdjecia, ale patrzac na swoj model, to nie ma takich "krzywizn/asymetrii", wiec co jak co, ale nie doszukujmy sie az takich "niedociagniec", bo to jest bez sensu ;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się wam czemu to napisałem - mam chyba jakiś zespół natręctw jeśli chodzi o symetrie przedmiotów tak od zawsze było <_<

Zawsze patrzę czy coś jest równo od lewej i prawej, od góry czy dołu itd....   czy ma pion i poziom - wyczaję bez poziomicy minimalny odchyłek od pionu, poziomu a jak już wyczaję to mnie to męczy niemiłosiernie - tak samo dobijają mnie krzywe takie szczegóły które prosto można było zrobić podczas montażu - skoro zdecydowali się na tarczę w pionowe i poziome pasy to powinni zadbać o takie szczegóły bo te zegarki każdy będzie im oglądał przez lupę a tu błędów jest sporo jak na jedną tarczę  -_-


Ja tylko opisuję to co widzę i raczej nie są to przekłamania zdjęć - zegarków tej firmy nawet na oczy nie widziałem 

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz - mam przed oczyma swoj model i wszystko jest idelnie (rowno i bez przesuniec). Oczywiscie, ze w zaleznosci jak bedziemy odchylac zegarek, to perspektywa zrobi swoje, jednak takich nierownosci nie ma w moim modelu jak pokazales i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To super i tak powinno być  :)  

Widać jakaś sztuka taka niedorobiona 

Rozumiem że wszyscy to widza nie tylko ja   :D

 

Żeby nie było ......... ja tylko o zegarku nic osobistego do nikogo  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł tarcza tego zegarka ma mniej niż 30mm średnicy, nie widać tego to są setne milimetra.

 

Poza tym kerning liter Automatic do krawedzi jest imo prawidłowy bo A generuje więcej światła z lewej strony.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się wam czemu to napisałem - mam chyba jakiś zespół natręctw jeśli chodzi o symetrie przedmiotów tak od zawsze było <_<

Zawsze patrzę czy coś jest równo od lewej i prawej, od góry czy dołu itd....   czy ma pion i poziom - wyczaję bez poziomicy minimalny odchyłek od pionu, poziomu a jak już wyczaję to mnie to męczy niemiłosiernie - tak samo dobijają mnie krzywe takie szczegóły które prosto można było zrobić podczas montażu - skoro zdecydowali się na tarczę w pionowe i poziome pasy to powinni zadbać o takie szczegóły bo te zegarki każdy będzie im oglądał przez lupę a tu błędów jest sporo jak na jedną tarczę  -_-

Ja tylko opisuję to co widzę i raczej nie są to przekłamania zdjęć - zegarków tej firmy nawet na oczy nie widziałem 

 

 

Ten Pan ma rację.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem wreszcie dzisiaj 15400. To moje 1. zderzenie z AP. 15400 niestety nieco za duży na moją rękę, ale zrobił na mnie wrażenie. Lepsze ten z jasną tarczą, choć gdybym miał wybierać, to wybrałbym model z niebieską - imo genialny odcień. No i pewnie wziąłbym wersję 39mm. Generalnie świetne zegarki!

 

 

iP8


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz 17,5 cm i generalnie podpisuję się pod powyższym. Z tym, że ja chyba dla siebie bym wolał 37 mm. Ten kształt bransolety i koperty jednak ostro przytłacza przy 41. 39 to byłby u mnie max a optimum to 37 jednak.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym że 39 jest jeszcze cieńszy i coraz mniej zaczyna przypominać luksusowego divera a coraz bardziej luksusową biżuterię. ( że o 37 nie wspomnę ) Jasny fajniej odbija światło ale faktycznie wydaje się większy niż ciemny. Pytanie do grafików i masterów pisma technicznego - na którym słabiej widać niedoróbki na tarczy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Nie wiem czy wszyscy wiedzą. Jak się kupowało AP od daty 01.01.2017, i się zegarek online zarejestruje to otrzymujecie 5 lat gwarancji

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z ciekawości - na jaką wersję chcesz zmienić swojego RO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Moim zdaniem nieczęsto, w takich sytuacjach, serce wygrywa z rozumem. RO to piękny zegarek i kawał dobrego zegarmistrzostwa, co do tego nie ma wątpliwości. Tylko, jak znam życie, Mariusz strzeli kilka świetnych fotek, powzdycha z zachwytu…a po miodowym miesiącu Rolex zepchnie AP na bazar ;) Bo do czego, jak do czego, ale do codziennego tyrania, dla jednozegarkowca, Roli nie ma sobie równych: 5 lat gwarancji, 10 lat dokładnego chodu, rysy dodające uroku, a po tym wszystkim jeszcze wzrost wartości ;)  :)

 

;)  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa... Ty nie badz taki pamietliwy :D;)

 

RO ma dozywocie, ale jest jeszcze jeden grall o ktorym jak pewnie sam sie nie przekonam, to bedzie w glowie siedziec a poniewaz nadarza sie okazja dobrego kupna, to... zobaczymy jak sie wszystko potoczy - cisnienia nie mam, ale do Rolka jako jedynego zegarka raczej juz nie wroce, bo to oczywiscie najlepsze do codziennego tyrania i najbardziej "oplacalne" zegarki, jednak zaden z nich dla mnie nie jest esencja wielkiego zegarmistrzostwa a jako jedyny w kolekcji wg mnie powinien to cos posiadac B)  Nie ukrywam jednak, ze AP + SD lub AP + jakis Pam, to kwintesencja kompletu jak dla mnie - coz - zobaczymy ;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Nie ukrywam jednak, ze AP + SD lub AP + jakis Pam, to kwintesencja kompletu jak dla mnie - coz - zobaczymy ;)

Dla mnie idealnym uzupełnieniem AP Royal Oak będzie ten zegarek...

 

triplecalendar1.jpg

 

triplecalendar2.jpg

 

Albo ten.

 

calatrava_ref5227_2.jpg

 

calatrava_ref5227_3.jpg

 

Pewnie dałoby się też znaleźć coś sensownego w ofercie Breguet, Lange i kilku innych zbliżonych zegarmistrzowsko firm. Ból głowy z tymi zegarkami.  :)  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech ten Patek to jednak jakaś magia .

Ta " prościutka" Calatrava rozwala zdecydowanie rozbudowanego i szacownego wielce VC .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie idealnym uzupełnieniem AP Royal Oak będzie ten zegarek...

Pewnie dałoby się też znaleźć coś sensownego w ofercie Breguet, Lange i kilku innych zbliżonych zegarmistrzowsko firm. Ból głowy z tymi zegarkami.  :)  ;)

Sa piekne z kazdej strony, ale u mnie do marynarki i tego typu ubioru AP zalatwia sprawe a cos czego mi brakuje, to wlasnie basen, silownia i ogolnie sportowy charakter uzytecznosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na basen i siłownie to G nadaje się idealnie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ech ten Patek to jednak jakaś magia .

Ta " prościutka" Calatrava rozwala zdecydowanie rozbudowanego i szacownego wielce VC .

 

Rozwala czy nie rozwala - nie oceniam w ten sposób zegarków. Uważam, że na tym poziomie zegarmistrzostwa, zakup każdego z nich może przynieść tyle samo radości.  :)

 

Sa piekne z kazdej strony, ale u mnie do marynarki i tego typu ubioru AP zalatwia sprawe a cos czego mi brakuje, to wlasnie basen, silownia i ogolnie sportowy charakter uzytecznosci :)

 

Na Twoim miejscu wybrałbym Jaeger-LeCoultre Master Compressor Navy SEALs. Na Roleksie czy Panerai świat się nie kończy ani nie zaczyna.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 Na Roleksie czy Panerai świat się nie kończy ani nie zaczyna.  :)

 

 

Tutaj tak.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.