Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Audemars Piguet

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Matt2405 napisał(-a):

Arłamów ?


Dobre masz oko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Muzzy napisał(-a):

Weekend start !
Trzeba rozruszac troche divera :)

 

 

85DD03A1-4687-4330-9772-DE56171E29E2.jpeg


Bransoleta zamawiana osobno? Kiedyś chorowałem dokładnie na taki zestaw. Przeszło mi jak poczytałem o problemach z dokładnością werków w RO. Podrzucisz więcej zdjęć divera na stali?


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pierwsze zdjecie takie se, ale to drugie w wodzie jak z reklamy, dodaje zegarkowi zdecydowanie :), gratulacje i zegarka i zdjecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Muzzy napisał(-a):

Tak kupiona osobno, z dokladnoscia nie ma problemow, odchylka ok 2s/doba. Wiecej zdjec jest w tym watku , a to najbardziej aktualne.

 

 

4ACFDAEE-C5F5-4886-BB52-8A95CBAE8973.jpeg

W tej wodzie wygląda najlepiej.A test szczelności co rok powtarzasz czy taki spontaniczny real life test zrobiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model raczej nowy chyba, więc pewnie na gwarancji ciągle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tbn napisał(-a):

Model raczej nowy chyba, więc pewnie na gwarancji ciągle. 

Ale zeby uznali w razie czegos zalanie, to nawet na gwarancji musisz raz do roku test u nich zrobic - wiem, bo tak mi serwis kiedys odpisal 😉

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest wymóg to co innego. Inne marki tylko rekomendują testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tbn napisał(-a):

Jak jest wymóg to co innego. Inne marki tylko rekomendują testy.

Tak mi wtedy odpisali, ale wszystko sie zmienia, wiec moze w dajwerach albo teraz juz we wszystkich nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, desmo napisał(-a):

W tej wodzie wygląda najlepiej.A test szczelności co rok powtarzasz czy taki spontaniczny real life test zrobiłeś?

W sumie nie pomyslalem o tym, plywam w diverze od 12 lat i ta uszczelka w nim juz chyba powinna zostac zmieniona.

Z drugiej strony zegarmistrz zalozy zle to bedzie jeszcze gorzej, takze plywac nie marudzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.04.2023 o 20:01, Muzzy napisał(-a):

czyli 12 lat ciagniesz bez serwisu ?

 

Taa, boje sie serwisow.

Wiem ze tutaj forum pasjonatow i na serwis wysylaja czasem jak zegarek ma odchylke X sekund a nie byl uzywany prawie wcale ale jest calkiem inna grupa ludzi, mysle ze jest ich wiecej, ktorzy uzywaja zegarek cale zycie i nigdy go na serwis nie wysylaja no chyba ze przestanie dzialac. Cos jak z wizyta u lekarze, dopiero jak brzuch urosnie 3-krotnie i jest sie w ostatniej fazie raka, to trzeba cos w koncu z tym zrobic :P. Moze zly przyklad, ale skoro da sie naprawic kazdy zegarek, ktory przestanie "chodzic" to po co sie martwic serwisem?

No jedynie ta uszczelka, ale to tylko teoria :P. Ostatnio bardziej sie boje plywac w nim przez rozklekotana bransolete, ktora pekla juz 2 razy (a woda stawia spory opor) niz cokolwiek innego.

Mysle i mam nadzieje ze w tym mysleniu mam racje, ze nawet 12 letnia uszczelka bedzie trzymala regularne wizyty pod prysznicem a to jest najwazniejsze. W teorii samo "skrecenie koperty z deklem" bez uszczelki by na takie prysznice wystarczylo.

 

PS

Jest sens sie kontaktowac z jedynym salonem audemars-piguet w PL? Czy strata czasu jak Patek?

 

PS2

  

W dniu 16.04.2023 o 15:38, artme napisał(-a):

Tak mi wtedy odpisali, ale wszystko sie zmienia, wiec moze w dajwerach albo teraz juz we wszystkich nie trzeba.

Trzeba trzeba, tylko ze to jest ich dupochron tak zwany, czyli albo robisz u nas testy szczegolnosci co roku (nie znam nikogo kto by tak robil) czesto z zaporowymi cenami (po kilku testach mozna kupic nowy zegarek) albo mamy dowolnosc czy uznamy reklamacje czy nie. Slaba zagrywka w sumie ale bardzo wygodne dla producentow.

Edytowane przez Augustynski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie ma salonu AP. 

 

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Polsce nie ma salonu AP. 
W Polsce nie ma salonu AP. 

Chyba mamy trolla na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze faktycznie, bylem pewien ze sprawdzalem w Wawie ze jest ale pomylilem z inna marka pewnie.

No to pytanie do forumowiczow, gdzie kupiliscie swoje egzemplarze? Czy w czechach w pradze sprzedadza Roayl Oak Polakowi? ;) Patek ma regionalizacje zakupow, wiec jest szansa w czechach czy tylko z drugiej reki?

No i jesli jest szansa, to z czego mozna wybierac? Royal Oak w stali np niema szans, w zlocie jest szansa, lub tylko jakies najmniej popularne modele royal oakowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Augustynski napisał(-a):

Kurcze faktycznie, bylem pewien ze sprawdzalem w Wawie ze jest ale pomylilem z inna marka pewnie.

No to pytanie do forumowiczow, gdzie kupiliscie swoje egzemplarze? Czy w czechach w pradze sprzedadza Roayl Oak Polakowi? ;) Patek ma regionalizacje zakupow, wiec jest szansa w czechach czy tylko z drugiej reki?

No i jesli jest szansa, to z czego mozna wybierac? Royal Oak w stali np niema szans, w zlocie jest szansa, lub tylko jakies najmniej popularne modele royal oakowe?

Kupując słowniczek ortograficzny zwiększysz w przyszłości swoje szanse. 😅


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Augustynski napisał(-a):

Kurcze faktycznie, bylem pewien ze sprawdzalem w Wawie ze jest ale pomylilem z inna marka pewnie.

No to pytanie do forumowiczow, gdzie kupiliscie swoje egzemplarze? Czy w czechach w pradze sprzedadza Roayl Oak Polakowi? ;) Patek ma regionalizacje zakupow, wiec jest szansa w czechach czy tylko z drugiej reki?

No i jesli jest szansa, to z czego mozna wybierac? Royal Oak w stali np niema szans, w zlocie jest szansa, lub tylko jakies najmniej popularne modele royal oakowe?

Code 11:59 sobie kup i już nas nie męcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Code 11:59 sobie kup i już nas nie męcz.

Sprawdzilem i powiem tak, to tak jak wejsc do salonu Porsche i zamiast 911 kupic macana. Podziekuje!

Albo grubo albo wcale, pol srodkom mowimy nie. Cos jak Kevin O'leary, kupil 4 zegarki FP Journe na raz, gdzie nie bylo mozliwosci kupna ani jednego. Rozpoczecie kolekcji musi miec sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no męczy bułę - jak Polakowi to tylko Balticusa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzilem i powiem tak, to tak jak wejsc do salonu Porsche i zamiast 911 kupic macana. Podziekuje!
Albo grubo albo wcale, pol srodkom mowimy nie. Cos jak Kevin O'leary, kupil 4 zegarki FP Journe na raz, gdzie nie bylo mozliwosci kupna ani jednego. Rozpoczecie kolekcji musi miec sens.

Audemars jest dla biedaków. Powinieneś kupić Richard Mille

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronzo
9 godzin temu, Augustynski napisał(-a):

zamiast 911 kupic macana

A co złego ma Macan? 

Edytowane przez Bronzo
edycja wątku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, Bronzo napisał(-a):

A co złego ma Macan? 


Hamulce, które w znanych mi 3 egzemplarzach, koledzy wymieniają na gwarancji po przebiegu kilka tyś km. Tak to fajnie autko do miasta
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, a_team napisał(-a):


Audemars jest dla biedaków. Powinieneś kupić Richard Mille emoji846.png

a wez ;) wiocha. Tzn. potrafie sobie wyobrazic, ze moglby mnie porwac hype, ale zanim dokonalbym transakcji na pewno bym otrzezwial ;) nigdy nie podjalem glupiej finansowej decyzji wiekszych rozmiarow i zamierzam sie tego trzymac.

To jest popularne w stanach i tam sie nawzajem tym paluja i nakrecaja. Cos jak z NFT, hype hype hype, nakrecanie na zakup i ostatni gasi swiatlo. Richard Mille ma szanse na podobny koniec co NFT, pojdzie plota ze robia jakies przekrety, ludzie sie zraza, zacznie sie paniczna wyprzedaz i koniec tego 'fenomenu'.

 

Jak dobrze skonfigurujesz jak ja (pic) to daje rade jak kolega wspomnial na miasto. Kupisz jednak BMW M w podobnej cenie z wiekszymi osiagami, tanszym utrzymaniem i lepszym wygladem. (to ostatnie kwestia gustu wiadomo) Takie porsche kupujesz 'zeby miec porsche' a jesli chcesz miec porsche to kupujesz 911, ktora nie jest zadna namiastka tylko prawdziwym potworem trzymania sie drogi i osiagow. (glownie trzymania sie drogi)

 

iris.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.