Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Audemars Piguet

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to jest tak, jak ze wszystkim na tym swiecie. Jak cos jest bardziej dostepne/popularne, to i wiedza oraz chec jej poglebiania odnosi sie do tych produktow a nie do abstrakcyjnie drogich.

I tak tez tutaj mamy. Wiekszosc z naszych forumowiczow ceni AP czy Patka, ale poniewaz te zegarki sa poza ich zasiegiem, to i zainteresowanie tymi modelami/firmami jest na poziomie minimum.

Tez sie dziwie, dlaczego AP czy Patek ma tak malo dyskucji czy chocby postow. Przeciez, to sa kluczowe i jedne z najwazniejszych firm w swiecie zegarmistrzostwa. Wynika mi z tego, ze skoro nie mozemy czegos posiasc, to i zainteresowanie nikłe... a szkoda. <_<

 

ps

ale jakby tak pewnie porownac ta sytuacje do samochodow, to na forum milosnikow czterech kolek rowniez wiecej bedzie o Skodzie czy Toyocie a minimum o RR czy Lambogini ;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli doszedl. Gratulacje i postaraj sie tak nie krzywdzic tego zegara zdjeciami :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super - gratulacje - swietny wybor. A jakies fotki na reku beda? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, bedzie cieszyl. Mialem zapytac czy trzyma czas ok, ale wlasnie zdalem sobie sprawe, ze ciezko bedzie to sprawdzic :lol:

Edytowane przez tom_tom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak sekundy uniemożliwia taka weryfikację masz nadal swojego niebieskiego ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialny mechanizm. I ten szkieletowany wachnik. Cudo...

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozbylem sie go. Odchylki rzedu do 15 sekund dziennie sprawily, ze nie bylem w stanie zaakceptowac tego przy tej cenie produktu. Zdaje sobie sprawe, ze to kwestia regulacji, ale moim zdaniem, to powinno byc zrobione w fabryce/ przed wyslaniem do dystrybutora.

Estetycznie, zegarek bardzo mi sie podobal (poza tym ze byl jak dla mnie minimalnie za duzy) jak rowniez bardzo mnie cieszyl, ale brak konsystencji to byla drzazga, ktora zawsze przeszkadzala.

Inna sprawa jest, ze to jedyny zegarek nad ktorym zastanawialem sie w kwestii kupienia go jeszcze raz mimo swiadomosci co mi tak bardzo przeszkadzalo...

Szczerze mowiac tylko dlatego, ze 15400 pojawil sie na horyzoncie w zasiegu godziny jazdy samochodem, natychmiastowo podjalem decyzje o zakupie - gdyby to byl 15202, kupilbym go zamiast zegarka ktory mialem - zawsze rowniez bylem ciekawy modelu, ktory nabyles.

Wiec, jak wrazenia? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia pozytywne choć waham się nad zakupem w złocie. Rozważam przebudowę całej

kolekcji. Mam co najmniej 3 zegarki których nie noszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozbylem sie go. Odchylki rzedu do 15 sekund dziennie sprawily, ze nie bylem w stanie zaakceptowac tego przy tej cenie produktu. Zdaje sobie sprawe, ze to kwestia regulacji, ale moim zdaniem, to powinno byc zrobione w fabryce/ przed wyslaniem do dystrybutora.

Skąd ja to znam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem moglbym na to przymknac oko, ale gdy spojrzy sie na strategie marketingowa AP (coroczne podnoszenie cen, mniejsza o powod dlaczego to robia) uwazam to za niedopuszczalne.
Nie chce rowniez wchodzic w detale, bo prawde mowiac jako klienta nie obchodzi mnie to czemu te zegarki nie sa wyregulowane, za te pieniadze oczekuje produktu ktory jest, mowiac potocznie "tip-top".

To samo tyczy sie innych marek, ale oczywiscie to jest temat na dluga dyskusje i meandrowanie od tematu AP, poniewaz kazda firma ma swoje problemy (jak np. Patek ma problemy z czasem serwisowania, AP serwis na b. dobry sadzac po opiniach ludzi z innych for na ktorych jestem aktywny, sam nie moge sie wypowiadac).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

St albo OR - dwa takie same bez sensu, podobną strategię przyjmują przy daytona.  Takie trio: stalowa daytona, złoty 15202 oraz nautilus  z kalendarzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nikt tu nie pisał, więc przyjemność po mojej stronie, by wątek nieco podbić :)

 

Po wielu rozterkach i długich przemyśleniach, zdecydowałem się na przesiadkę z mojego Rolexa Pepsi 16710 na Royal Oak`a. Udało mi się ustrzelić śliczny egzemplarz, który niedawno przeszedł pełny przegląd więc powinno być kilka lat spokoju... Na ten moment jedynie fotka rozpoznawcza i wnioskowa o przyjęcie do klubu :) Zegarek nigdy nie był odświeżany (poprzedni właściciel zastrzegł to przy przeglądzie), a mnie mikroryski różne denerwują, więc sam chyba będę miał okazję przetestować serwis AP ;)

 

To co zdążyłem zauważyć po krótkim użytkowaniu, to wielka wygoda noszenia, pięknie wyprofilowany - opinający rękę kształt. Do tego koperta jest bardzo niska, ledwo odstaje od ręki.

 

IMG_7051_zpsghvkzah4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękny zegarek , gratulację .  Może mój kolejny zakup pozwoli zapisać się do zacnego klubu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Karol, coraz bardziej przekonuje się do tego designu.

Prosimy koniecznie o więcej zdjec!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no nie wierze! Jeszcze pamietam jak jakis czas temu pisales, ze ten design to porazka ;-)

Gusta sie zmieniaja i bardzo dobrze. 15300 to genialny zegar! Gratuluje Bro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pozamiatałeś, Karol - graty!


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.