Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Audemars Piguet

Rekomendowane odpowiedzi

I juz po swietach... :( , ale jeszcze swiatecznie :)

 

post-25547-0-19286300-1514316367_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w ubiegłym roku tak i teraz, do życzeń pozwalam sobie zaprosić naszą ulubioną firmę czyli Audemars Piguet.

 

AP Club Link

A tak z ciekawosci - jaki zegarek/model pokazuja na tym filmiku, bo na 100% to nie jest 15400... :wacko:

post-25547-0-67935300-1514317961_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to nikt nic pewien być nie może. Mógł urodzić się jako jedno, a potem nawymieniali w serwisie ile wlezie ;)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, ze to jest 15400 po pierwszym serwisie, tak??? :blink::D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Teraz to nikt nic pewien być nie może. Mógł urodzić się jako jedno, a potem nawymieniali w serwisie ile wlezie ;)

 

Niepotrzebnie o tym napisałem. Teraz będą żarty przy każdej możliwej okazji. Serwis dostaje jasne wytyczne od AP jakie części podlegają wymianie. Jeżeli jakieś elementy mechanizmu zostały usprawnione, a tak było w przypadku kalendarza, to te elementy podlegają wymianie. To chyba dobrze, że ludzie na forach w końcu przestali marudzić na zacinający się datownik kalibru 3120 albo zbyt wysoką (w ich odczuciu) niedokładność chodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz - jestem wielce rad, ze w RO poprawili wreszcie mechanizm tak, iz moga na niego dac 5 lat gwarancji i faktycznie chodzi idealnie, ale nadal uwazam, iz rodzaj czcionki nie ma nic wspolnego z mechanizmem i powinni uszanowac fakt, ze jesli ktos kupowal zegarek z takim a nie innym designem moze sobie nie zyczyc tej zmiany. Baaaa... - nawet do tej pory AP uzywa na swojej stronie i w plikach pdf starego fontu z modelu 15300, choc juz w 15400 go nie uzywaja, wiec czemu bez zgody klienta to robia??? Dla mnie to nie jest ok i jest podyktowe TYLKO I WYLACZNIE wygoda/oszczednoscia firmy a nie troska o klienta - ale to moje zdanie, co nie zmienia faktu, iz AP jest the best! :D

 

ps

rownie dobrze mogliby wymienic Ci wskazowki na zlote, bo tak postanowili i takie beda w nowszym modelu i co - wszystko ok....???? ;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariusz - jestem wielce rad, ze w RO poprawili wreszcie mechanizm tak, iz moga na niego dac 5 lat gwarancji i faktycznie chodzi idealnie, ale nadal uwazam, iz rodzaj czcionki nie ma nic wspolnego z mechanizmem i powinni uszanowac fakt, ze jesli ktos kupowal zegarek z takim a nie innym designem moze sobie nie zyczyc tej zmiany. Baaaa... - nawet do tej pory AP uzywa na swojej stronie i w plikach pdf starego fontu z modelu 15300, choc juz w 15400 go nie uzywaja, wiec czemu bez zgody klienta to robia??? Dla mnie to nie jest ok i jest podyktowe TYLKO I WYLACZNIE wygoda/oszczednoscia firmy a nie troska o klienta - ale to moje zdanie, co nie zmienia faktu, iz AP jest the best! :D

 

ps

rownie dobrze mogliby wymienic Ci wskazowki na zlote, bo tak postanowili i takie beda w nowszym modelu i co - wszystko ok....???? ;)

 

Oczywiście, że tak pod warunkiem, iż byłoby to białe złoto. :P Przecież wskazówki są złote. Zresztą w przypadku mojego zegarka tak właśnie będzie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ten żart. Nie miał być złośliwy.

 

Ale jeśli mógłbym wrzucić swoje trzy grosze, to wolałbym jednak aby przy serwisie takie zmiany bez wiedzy właściciela się nie odbywały. Na tą chwilę AP i tak jest poza moim zasięgiem, ale nawet w markach, na które mogę sobie pozwolić, trochę by mnie to zdenerwowało. Dla mnie to nie nowoczesny samochód, a sztuka. Albo nawet zostając przy bezpośrednim porównaniu, to AP jest dla mnie Jaguarem XK120, a nie nowym Mercedesem klasy S :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz w 100% racje. To nie sa zarty, tylko konkretne pieniadze i trzeba sie szanowac - klient i firma powinni byc jednoscia na tym poziomie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Masz w 100% racje. To nie sa zarty, tylko konkretne pieniadze i trzeba sie szanowac - klient i firma powinni byc jednoscia na tym poziomie...

 

Oczywiście. Lepiej zostawić klienta z problematycznym datownikiem i liczyć na to, że gamoń przeczyta instrukcje i nie przyjdzie mu do głowy żeby przestawiać datownik w godzinach innych niż 1-18. :)

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz - ale chyba nie do konca o tym samym piszemy... :wacko:

Ja pisze, ze jesli czcionka w datowniku zegarka, ktory kupilem jest inna, to nie powinno sie tak stac, iz ktos mi ja zmienia bez mojej zgody a Ty piszesz, ze tak mozna, bo tak firma postanowila - dla mnie absurd... :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariusz - ale chyba nie do konca o tym samym piszemy... :wacko:

Ja pisze, ze jesli czcionka w datowniku zegarka, ktory kupilem jest inna, to nie powinno sie tak stac, iz ktos mi ja zmienia bez mojej zgody a Ty piszesz, ze tak mozna, bo tak firma postanowila - dla mnie absurd... :wacko:

 

Mariusz,

poprawiony pierścień cyfrowy zawiera taką czcionkę jaką zawiera. Producent wyraźnie mnie poinformował, że każdy Royal Oak 15300, który trafi do serwisu, otrzyma udoskonalony pierścień zawierający zmienioną czcionkę. Musiałem ten fakt zaakceptować, bo opcji nr 2 brak w ramach oferty AP. Takie decyzje zapadły i nasze dywagacje nic w tym temacie nie zmienią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Ale to chyba jest u we wszystkich zegarkach, gdzie brak....fabrycznej, oryginalnej (do rocznika nalezajacej) części.

 

A AP.....jak inni......

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ale to chyba jest u we wszystkich zegarkach, gdzie brak....fabrycznej, oryginalnej (do rocznika nalezajacej) części.

 

A AP.....jak inni......

W Audemars Piguet zmiana miała charakter intencjonalny. Oprócz pierścienia cyfrowego zmodyfikowano również koło kalendarzowe wraz z klatką. Dyskusja na naszym forum rozbija się o krój czcionki pierścienia. Producent mógł co prawda zachować oryginalną czcionkę, ale widocznie uznano, że nowa prezentuje się lepiej. Nie ma o co kruszyć kopii. Ważne, że wreszcie kaliber 3120 jest porządnie dopracowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna oldskulowa referencja podrzucona mi przez klienta.9d38df5ec19b63203d9572a4932c1e6e.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36mm z otwartym deklem.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z otwartym?? Ale w oryginale tak bylo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to limitka.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to calkie fajny model :)

W co go ubierzesz? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tajemnica... :ph34r:

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha nie. Ja tylko pomagam zrobić serwis, dla stałej klientki.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeee tam - ja chcialbym cos dla swojego AP w skorze, ale nie mam zupelnie pomyslu i myslalem, ze ktos podpowie... :P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.