Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Audemars Piguet

Rekomendowane odpowiedzi

może chłop się boi, że trafi na mafioza z kosą w kieszeni i na spotkaniu osobistym weźmie sobie AP za darmo:P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jakiś czas temu firma Audemars Piguet zrezygnowała z certyfikatów autentyczności (będących jednocześnie kartą gwarancyjną) w postaci papierowej książki na rzecz plastikowej karty.

 

Czyli (jesli dobrze zrozumialem) jesli chcemy potwierdzic autentycznosc konkretnego zegarka i dostac certyfikat autentycznosci, to dostajemy plastikowa karte a nie "papier", tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Czyli (jesli dobrze zrozumialem) jesli chcemy potwierdzic autentycznosc konkretnego zegarka i dostac certyfikat autentycznosci, to dostajemy plastikowa karte a nie "papier", tak?

Nie. Dostaniemy kartę w przypadku zakupu nowego zegarka. Jeżeli chcemy potwierdzić autentyczność zegarka, to wówczas otrzymamy ręcznie wypisany papierowy certyfikat lub wyciąg z rejestracji - w zależności od wyboru weryfikacji. Przepraszam, że odpowiadam po tygodniu, ale dopiero teraz zauważyłem Twojego posta. Ostatnio pochłania mnie praca i Mistrzostwa Świata.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez The Lord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Dostaniemy kartę w przypadku zakupu nowego zegarka. Jeżeli chcemy potwierdzić autentyczność zegarka, to wówczas otrzymamy ręcznie wypisany papierowy certyfikat lub wyciąg z rejestracji - w zależności od wyboru weryfikacji. Przepraszam, że odpowiadam po tygodniu, ale dopiero teraz zauważyłem Twojego posta. Ostatnio pochłania mnie praca i Mistrzostwa Świata.

Dzieki Mariusz.

A tymczasem... :)

post-25547-0-11075100-1529557471_thumb.jpg

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Mariusz.

A tymczasem... :)

 

 

Czym to robione?? jak nie smartfonem to możesz na imgur podrzucić w większej rozdzielczości? Tak by można sobie powiększyć i zobaczyć tą fakturę tarczy dokładniej .. itd itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge Ci rawa podeslac, ale w nastepnym tyg., bo teraz AP odwiedza Rzym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Mariusz.

A tymczasem... :)

attachicon.gifIMG_1823.jpg

 

 

czasami mnie kusi zeby się zredukować i go kupić


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegar daje rade. I baseny i bieganie po miescie w 30-sto stopniowym upale daje rade - super wygodny a i odchylki caly czas w takiej samej normie +1s/dobe :)

 

A propos - bylem dzis w butiku AP i... ani jednego RO z niebieska tarcza za wyjatkiem 15400 w zlocie... - smutno troche... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Jest rewelacyjny. Jedyny minus, że przy tej kwocie to bałbym się go nosić w sytuacji gdzie można go uszkodzić, czyli w sumie na co dzień. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki  :)

Fakt - z kazdym dniem jest coraz fajniejszy i coraz wiecej niuansow sie dostrzega  :)

Co do uszkodzen, to tez na poczatku mialem z tym problem, ale sie wyleczylem i zaczalem go "normalnie nosic" i uzywac jak np. Suba czy SD i oczywiscie zlapal jakies ryski, jednak przy szczotkowanych elementach tego praktycznie nie widac - moze przy mocnym oswietleniu zarowkowym i dopatrywaniu sie na sile, wiec nie balbym sie, ze jest bardziej narazony na tego typu uszkodzenia w porownaniu do innych marek  ;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegar daje rade. I baseny i bieganie po miescie w 30-sto stopniowym upale daje rade - super wygodny a i odchylki caly czas w takiej samej normie +1s/dobe :)

 

Baseny?? Aon nie ma przypadkiem 50m WR?

IWC to wiem, że zawyża WR powyżej deklarowanej wartości, ale AP chyba nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie napisalem to w dziale PP:

"Kiedys o tym pisalem - po rejestracji wyslalem zapytanie do AP czy w tym zegarku mozna plywac. Dostalem oficjalna odpowiedz, ze mozna plywac, skakac do wody etc. Nalezy tylko co 3 lata zrobic test na wodoszczelnosc (w sumie zrozumiale w zegarkach nie stricte nurkowych). Obecnie normalnie z nim plywam i skacze do wody i na szczescie nic sie niedzieje"

 

Oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze moze cos sie wydarzyc (to tylko przedmiot uzytkowy) i ciezko bedzie mi dojsc reklamacji, jednak taka sytuacja tyczy sie wszystkich nie nurkowych modeli (Aquanauta i Nautilusa rowniez), gdyz ciezko udowodnic, ze jak sie zalal, to nie nurkowalo sie z nim glebiej, niz "100/150m"   ;)

 

ps

w dziale Omega wlasnie pokazano zaparowane 600m PO - nie ma gwarancji nigdy  -_-

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaby tu ruch....ja sam zapomniałem że trochę ruchu potrzebuje też taki o to zegarek

ab245a096fd641f52facb81328c77ff9.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się przywitam. Trochę ruchu się przyda :)

post-5515-0-02947400-1530806823_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooooo.... ladne wejscie - witamy, witamy  B)  :) 

Wreszcie ktos wybral zacne AP a nie te oklepane Daytony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daytona też jest :) do dresu jak znalazł ;)

Ten mnie urzekł w 10 sekund :) Szkoda, że tak mało APków w klubie, ale chyba wiem, dlaczego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego: $$$

Edytowane przez maariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

€€€ - nie tylko. Projekty Genty mi sie od dawna podobaly, stad tez IWC ingeneur AMG w tytanie, ale nie moglem sobie na AP pozwolic, a po drugie nie mialem okazji na zywo spotkac TEGO modelu, ktory mnie zauroczyl od pierwszego wejrzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spore pieniądze to chyba uproszczenie. Jest tu kilka osób na forum których kolekcje kilkukrotnie przekraczają wartość nie tylko bazowych AP, poza tym jest wtórny rynek który te ceny obniża.

Powodów może być więcej -nie każdy lubi styl Genty, może stereotypy związane z marką lub jej mała rozpoznawalność, może ograniczona w PL dystrybucja i dostępność poszczególnych modeli, może fakt, że misterny układ szlifów łatwo brzydko naruszyć a serwis jest kosztowny i zawsze zagraniczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stereotypy - mechanizmy delikatne, problemy z WR, to czesc odstraszy. Slaba dostepnosc (dystrybucja) nie pomaga (Rolki/Omegi/etc na kazdym kroku mozna obejrzec), a serwis... coz, to drogie hobby :)

Na pewno ktos, kto chce „zadac szyku” nie wybierze nierozpoznawalnej wsrod mas marki, ale to dobrze :) Inna sprawa styl - ale komu AP RO moze sie NIE podobac? ;) mozna nie miec na to $$, ale gdy sie do niego dojrzeje (do zlotego Rolka tez trzeba ;)) to €€ sie znajdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.