Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Audemars Piguet

Rekomendowane odpowiedzi

Stereotypy - mechanizmy delikatne, problemy z WR, to czesc odstraszy. Slaba dostepnosc (dystrybucja) nie pomaga (Rolki/Omegi/etc na kazdym kroku mozna obejrzec), a serwis... coz, to drogie hobby :)

 

Tam gdzie kupowałeś twierdzą że go przeserwisują a nawet przeszlifują taniej ;-)

Na pewno ktos, kto chce „zadac szyku” nie wybierze nierozpoznawalnej wsrod mas marki, ale to dobrze :)

A z rozpoznawalnością nie jest aż tak źle, tam gdzie sprzedają nowe sztuki z gwarancją producenta krążą historie o kilku klientach . Moja ulubiona to ta o prezesie,który od progu wolał- dajcie coś drogiego żeby koledzy przestali się śmiać.

Także bez wątpienia to nie kasa jest jedyną przeszkodą w naszym kraju.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opowieści dziwnej treści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

desmo - dlatego napisałem, że jak jest potrzeba to i kasa się znajdzie ;)

Ten "Prezes" ma dziwnych kolegów ;) Może pustaki robią :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

desmo - dlatego napisałem, że jak jest potrzeba to i kasa się znajdzie ;)

Ten "Prezes" ma dziwnych kolegów ;) Może pustaki robią :P

O to nie jedyny prezes który nosi tani zegarek.

A Kasparow ma fajny rozmiar i proporcje które mi pasują.Dobry strzał.

post-55792-0-93490300-1530862974_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, ze dekiel pelny...  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spore pieniądze to chyba uproszczenie. Jest tu kilka osób na forum których kolekcje kilkukrotnie przekraczają wartość nie tylko bazowych AP, poza tym jest wtórny rynek który te ceny obniża.

 

 

No właśnie, to też siedzi w głowie. Znam wiele osób, któe mówią, że marzą o rolku ale ich nie stać. Patrzysz na ich pudełko z zegarkami a tam leży 10-15 zegarków po 3-5 tys...


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te rowniez kwestia pewnej blokady, ktora siedzi w glowie, bo wielu nie jest w stanie przeforsowac noszenia np. 100k na reku ale juz 5 zegarkow po 20k jest ok  :D  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proporcje idealne, size perfect :)

A co do blokady i liczby zegarkow - chyba cos w tym jest. Zamiast 4 Omeg mozna miec jednego AP ;)

A zamiast 20 innych jedna Omege ;)

Ale do pewnego stopnia rozumiem bo sam lubie zmieniac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deszczowa pogoda

 

49c68561605a8c5ed1ea0f2321821036.jpg95d850bdfeb1f983e7745462edc4cea3.jpge5820583d06b50ae7b98e7ee8a6f228e.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Na przełomie lipca i sierpnia nastąpi otwarcie Hermitage Boutique w nowej odsłonie. Salon będzie trochę przypominać butiki Audemars Piguet, a poza tym pojawi się wreszcie sporo świetnych zegarków producenta z Le Brassus. Będzie co oglądać, ja już nie mogę się doczekać.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba się wybrać na przymiarki... może mi przejdzie koncepcja wymiany wszystkiego na 1 jak się rozczaruję na żywo:D


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

No to trzeba się wybrać na przymiarki... może mi przejdzie koncepcja wymiany wszystkiego na 1 jak się rozczaruję na żywo:D

Audemars Piguet i rozczarowanie to antonimy.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie fanbojuj z tymi antonimami ;) AP to zegarki jak każde inne tak samo jak Patek.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Nie fanbojuj z tymi antonimami ;) AP to zegarki jak każde inne tak samo jak Patek.

 

Człowiek napisze coś z przymrużeniem oka i od razu fanboy.  :) Nie zgadzam się Filip też z drugą częścią Twojej wypowiedzi, bo stosujesz zbyt duże uproszczenie. Jako fan wielkich komplikacji skomplikuję trochę temat. :) Ile firm zegarkowych ma status Patek Philippe na rynku aukcyjnym? Ile firm stosuje w swoich naręcznych repetierach minutowych Grande & Petite Sonnerie jak Patek Philippe, Audemars Piguet, Vacheron Constantin, Greubel Forsey, Philippe Dufour, A. Lange & Söhne? A ile firm ma naręczne, własne karyliony, jak Audemars Piguet? A jak wiele firm posiada tourbillony żyroskopowe trójosiowe? I tak te pytana można mnożyć. Oczywiście zegarki high-end doznają różnych problemów technicznych, czasem się psują, ale z całą pewnością nie są jak każde inne.

Edytowane przez The Lord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz ja też pisałem z przymrużeniem oka. Co do mojej wypowiedzi mialem na myśli to, że można się rozczarować (jak kazdymi innymi), bo to tylko zegarki. Mogą nie wzbudzać uczucia, mogą źle leżeć komuś, mogą rozczarować bo ktoś kto nie widział ich na żywo wyobraża sobie że są wykonane lepiej niż zegarki z podobnej półki.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Mariusz ja też pisałem z przymrużeniem oka. Co do mojej wypowiedzi mialem na myśli to, że można się rozczarować (jak kazdymi innymi), bo to tylko zegarki. Mogą nie wzbudzać uczucia, mogą źle leżeć komuś, mogą rozczarować bo ktoś kto nie widział ich na żywo wyobraża sobie że są wykonane lepiej niż zegarki z podobnej półki.

 

W takim kontekście oczywiście masz rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przełomie lipca i sierpnia nastąpi otwarcie Hermitage Boutique w nowej odsłonie. Salon będzie trochę przypominać butiki Audemars Piguet, a poza tym pojawi się wreszcie sporo świetnych zegarków producenta z Le Brassus. Będzie co oglądać, ja już nie mogę się doczekać.  :)

To super news - jeszcze jakies PP by dorzucili i byloby juz w PL calkiem niezle z dostepnoscia znanych marek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoda paskudna, troche slonca z Istambulu powinno pomoc :)

post-5515-0-09328600-1531776628_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to dzis pod Sejmem w oczekiwaniu na pismo do Komendanta Strazy Marszalkowskiej zezwalajace na wejscie do biura przepustek po przepustke uprawniajaca do przejscia kontroli bezpieczenstwa ;)

post-5515-0-70712800-1532426814_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ida ewidentnie w kolory - ale chyba to dobrze  :)

 

post-25547-0-38242600-1533127100.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedia wizualna ten powyżej...

Dokładnie.

Może w realu jest lepiej ale na fotce dramat.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale może nie chodziło o to , żeby zegarek podobał się szerokim masom , jak nie przymierzając Rolek jakowyś .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale może nie chodziło o to , żeby zegarek podobał się szerokim masom , jak nie przymierzając Rolek jakowyś .

Jeśli mieli taki zamiar to im się udało.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.