Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Audemars Piguet

Rekomendowane odpowiedzi

To jest pytanie czysto retoryczne czy na poważnie?

Ok wyczułem szczyptę ironii . Zatem głos na NIE

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wyczułem szczyptę ironii . Zatem głos na NIE

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Głos na NIE

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem wczoraj octo w złocie, tytanie i nową wersję w frosted steel. Wszystkie są wspaniałe ale ostatnia jest niesamowita. Piękna rzecz, super waga i praca bransolety. 964990d36e4da7784d8ef314fd4a33a4.jpgb75103ff03d2c1f6ccb99f080865cec7.jpga9d86ba6e8df1f4a038cd879b7daf95c.jpg1ae56859f44a4e126ca611b87857ec4e.jpg162ad38635d2935ce900fdb5fdf74bcb.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mierzyłem Octo ostatnio, ale mi nie podchodzą. Może kolejna przymiarka coś zmieni w tym temacie. Natomiast tym modelem Bulgari udowodniło, że nawet obecnie można stworzyć interesujący i oryginalny model, zarówno pod względem designu jak i mechanizmów. 

 

Filip, odnośnie nowych AP to się mylisz. One nie mogą być brzydkie, no po prostu nie mogą. Przecież AP "wielką firmą jest"  :)  :rolleyes: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki bo ciągle AP Code. Zamieniać Royal Oka na Bulgari Octo? Jakie są wasze sugestie? Zdjęcie i przymiarkę robiłem rok temu. Teraz jakoś temat wraca. Nie mam jednak przekonania.

Oba piękne.

Ja jednak AP bym wybrał bo ma datę. Ale jeśli ktoś tego nie potrzebuję to chyba Bvlgari.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne zdjęcie.

 

Dzieki  :)

Czlowiek czasem kombinuje, uklada, inscenizuje a tu siedzac przy biurku telefonem cyk... i fajnie wyszlo  ;)

 

@lort - mozna RO zamienic na cos rownie ciekawego, a tu... coz - za dlugo chyba by nie zagoscil  :wacko: Ja bym w zyciu w takim wydaniu nic nie ruszal  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w Octo nie podoba się efekt wielkiego kwadratu spowodowany dziwnym rozwiązaniem w rogach na styku uszu, koperty i bransolety. Kojarzy mi się z Bell&Ross. Natomiast akurat pokazane powyżej tarcze są przykładem jak korzystać z asymetrii zachowując harmonię. Chcoć wiem że jest też model z dziurą w którym desperacko próbowali zrobić z niej przedłużenie indeksu :-(

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Octo to świetne zegarki, ale decydując się na zakup musisz się pogodzić z dużą utratą wartości (szczególnie w odniesieniu do utraty wartości przez RO ;) ) i ewentualną trudnością w odsprzedaży. Pamiętam jak przymierzałem Octo to zrobiły na mnie duże wrażenie, zarówno jeżeli chodzi o wygodę, jak i wygląd i szczegóły. Ale ja jestem z tych, którzy lubią taki techniczny design. Może dlatego jestem jednym z tych, którzy AP RO polubili od pierwszego wrażenia.  :ph34r: Sam bym chyba został z AP. Czyli głos na Royal Oak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Octo to świetne zegarki, ale decydując się na zakup musisz się pogodzić z dużą utratą wartości (szczególnie w odniesieniu do utraty wartości przez RO ;) ) i ewentualną trudnością w odsprzedaży. Pamiętam jak przymierzałem Octo to zrobiły na mnie duże wrażenie, zarówno jeżeli chodzi o wygodę, jak i wygląd i szczegóły. Ale ja jestem z tych, którzy lubią taki techniczny design. Może dlatego jestem jednym z tych, którzy AP RO polubili od pierwszego wrażenia.  :ph34r: Sam bym chyba został z AP. Czyli głos na Royal Oak.

 

mam podobne odczucia, piękny zegarek, techniczny design, wygodny itd. utrata wartości wysoce prawdopodobna, Royal Oak zupełnie odwrotnie.

@eye_lip ma rację że w bezpośrednim odbiorze zegarek jeszcze zyskuje, bo pięknie się prezentuje.

 

nie mam zastrzeżenia co do kształtu koperty jak pisał @desmo tym bardziej że wynika ona z faktu stworzenia tak cienkiego zegarka.

 

czyli Royal Oak musi zostać a Octo dołączyć, przynajmniej na próbę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tego Ci życzę w niedalekiej przyszłości! ;)

 

Co do odbioru kolekcji Code na żywo, to tego się spodziewałem, że może być tylko gorzej niż na zdjęciach.  -_- Może będą się sprzedawać, może będą hitem itd. ale w tym momencie przyspieszonego bicia serca nie powodują. A dla mnie to jest najważniejsze w tym hobby. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Oglądałem wczoraj nowe AP code. Na żywo design tarcz jest tak słaby albo gorszy niż na foto. Wersja 3 wskazówkowa wygląda kiepsko, szczególnie biała wieje tandetą. Chrono tak jak na zdjęciach kojarzy się z tanim zegarkiem.

 

Nie dajmy się zwieźć aktom bezczelnego trollowania w wątku tej zacnej manufaktury ;)

Edytowane przez Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dajmy się zwieźć aktom bezczelnego trollowanie w wątku tej zacnej manufaktury ;)

:);)

 

Zaraz historia zatoczy koło, i z designu temat wróci na tory...'ale mechanizm to...." :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

czyli Royal Oak musi zostać a Octo dołączyć, przynajmniej na próbę :)

Jeśli nie musi być nowy, to jest na bazarku. Chyba jeszcze.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie musi być nowy, to jest na bazarku. Chyba jeszcze.

Widziałem, dlatego po roku zacząłem znowu się zastanawiać.

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobne odczucia, piękny zegarek, techniczny design, wygodny itd. utrata wartości wysoce prawdopodobna, Royal Oak zupełnie odwrotnie.

@eye_lip ma rację że w bezpośrednim odbiorze zegarek jeszcze zyskuje, bo pięknie się prezentuje.

 

nie mam zastrzeżenia co do kształtu koperty jak pisał @desmo tym bardziej że wynika ona z faktu stworzenia tak cienkiego zegarka.

 

czyli Royal Oak musi zostać a Octo dołączyć, przynajmniej na próbę :)

 

Nic dodać nic ująć- Octo to genialny zegarek, ale jako uzupełnienie. RO jest bezkonkurencyjny.

 

Mnie zaczęło ostatnio zastanawiać jak szybko mi się przestawiają granice w zegarkach :) jeszcze niedawno myślałem o Subie albo GMT jako o optymalnym i idealnym wyborze, a dzisiaj coraz częściej myślę o RO. To się kiedyś kończy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

 To się kiedyś kończy?

 

Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać nic ująć- Octo to genialny zegarek, ale jako uzupełnienie. RO jest bezkonkurencyjny.

 

Mnie zaczęło ostatnio zastanawiać jak szybko mi się przestawiają granice w zegarkach :) jeszcze niedawno myślałem o Subie albo GMT jako o optymalnym i idealnym wyborze, a dzisiaj coraz częściej myślę o RO. To się kiedyś kończy?

Ja 2 lata temu marzyłem o omegach vintage za 2-3tys bo wydawało mi się, że to kupa kasy jak za zegar. Teraz też myślę o RO, ale chyba nie mam serca zredukować kolekcji.

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia jak michealandro.

Ideałem był dla nnie Sub jako wybór tego jedynego uniwersalnego zegarka . Cena jak dla mnie jak na pierwszy zegarek - wysoko zaporowa .

Po zakupie byłem pewny , ze spełniłem swoje zegarkowe marzenia i jestem spełniony w tym temacie .

Mija nieco ponad miesiąc od zakupu SUBa , a nie było jesscze ani jednego dnia zeby nie przeglądał zdjęć , czytał opisów lub recenzji kolejnych zegarków .

Teraz jestem pewny na 100% - na Subie sie nie skończy..

AP RO strasznie mi sie podoba , jednak cena ...

Jako alternatywę rozważam Zenith Defy Classic

Edytowane przez ChrisM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia jak michealandro.

Ideałem był dla nnie Sub jako wybór tego jedynego uniwersalnego zegarka . Cena jak dla mnie jak na pierwszy zegarek - wysoko zaporowa .

Po zakupie byłem pewny , ze spełniłem swoje zegarkowe marzenia i jestem spełniony w tym temacie .

Mija nieco ponad miesiąc od zakupu SUBa , a nie było jesscze ani jednego dnia zeby nie przeglądał zdjęć , czytał opisów lub recenzji kolejnych zegarków .

Teraz jestem pewny na 100% - na Subie sie nie skończy..

AP RO strasznie mi sie podoba , jednak cena ...

Jako alternatywę rozważam Zenith Defy Classic

Defy?

787cf5bf0ea0b199b4adbc0ab4c123b8.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip, dzięki za zdjęcia. Na żywo średnio to wygląda?


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ten ! Jak wrażenia ?

Kolejny raz zdjęcia ukazują jak piękny jest to zegarek, ale na żywo jednak sporo uroku mu ubywa. Fajny jest, ale RO nie zastąpi Do Octo też nie ma startu.

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.