Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

arbito

Jaki zegarek sportowy ale nie tylko

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Szukam jakiegoś zegarka sportowego, ale takiego który będzie też pasował do bardziej oficjalnego stroju - do pracy itd.

 

Podobają mi się ten Hugo Boss-a http://www.zegarmistrz.com/Zegarek_Hugo_Boss_1513047_Orange_Paris-9014.html- tylko czy ta kolorystyka jest jeszcze modna?

Tutaj kolejny model: http://www.zegarmistrz.com/Zegarek_Hugo_Boss_1513147_Orange_Paris-9043.html- tylko pytanie, czy nie jest zbyt smutny ?

 

Tutaj ten też mi się podoba http://www.zegarmistrz.com/Zegarki_Hugo_Boss_1513096_Orange_Brisbane-9032.htmlz pomarańczową tarczą. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden z tych... zegarków nie będzie pasował do stroju formalnego. Ponadto, szukaj czegoś mechanicznego. Zegarki "fashion" odpuść sobie. Mają mierne wykonanie oraz jeszcze gorszy stosunek cena/jakość.

 

Seiko, Orient, Citizen. Od 1500 zł Orient Star, Seiko SARB lub Tissot/Certina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arbito, chyba wiem czego szukasz, określ tylko mniej wiecej cenę - czy taka jak tych hugo, czy też wyższa lub niższa? :)Istwan ma rację odnośnie modowych marek, natomiast nie bardzo stawiałbym na bambino, kiedy poszukujemy zegarka w stylu powiedzmy sportowo-eleganckim i jako przykładny mamy typowo sportowe zegarki z gumowymi paskami ;) bambino to klasyka w wydaniu retro moim zdaniem.

 

Przejżyj faktycznie ofertę Seiko i Citizena, jeżeli chcesz coś pasującego do bardziej oficjalnych strojów, poszukaj czegoś raczej na skórzanym pasku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Certina rzeczywiście fajny model - ale szukam czegoś innego od "szablonowego" wyglądu zegarka. Z kolorystyką przykuwającą wzrok. Poza tym kiedyś już miałem Hugo Bosa i spisywał się naprawdę dobrze, jakościowo też był okey - dlatego trochę się dziwię co niektórych wypowiedzom.

 

Szukam czegoś takiego:

 

z15329644Q,Na-przyklad-Janusz-Palikot---

 

Tylko żeby było mniej pomarańczowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nam nie wierzysz, że jest przepaść pomiędzy Hugo Bossem a Orient Starem, albo choćby zwykłym Seiko za 50 dolarów, idź do sklepu i je pooglądaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marki modowe odpuść, koledzy dobrze prawią.  Skoro zwróciłeś się z pytaniem na tym forum to posłuchaj rad osób, które jak mniemam przerobiły w swoim życiu troche zegarków  ;)

Określ też budżet to będzie łatwiej doradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszym dowodem na jakość tych modowych zegarków jest fakt, że większość zegarmistrzów nie rozpoznaje ich podróbek. są tak samo beznadziejnie wykonane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-35451-0-05827200-1422081261_thumb.j

Dima nosi niebieskiego Swatcha System 51, może i Tobie podejdzie? 

Choć imo czerwony jest najlepszy. Na eku baardzo zyskuje :} 

group-swatch-sistem51-2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nikt Ci nie poleci zegarków tkz "modowych" które sygnowane są markami producentów perfum,odzieży tudzież innych tego typu rzeczy. Jak Ci się podobają te zegarki to po prostu bierz i nie pytaj.To ty masz być happy z zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję jakiegoś ładnego g-schocka ze wskazówkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję jakiegoś ładnego g-schocka ze wskazówkami

za 500-600 zł

aj chciałem edytować i drugi raz poleciało,

a jak bardziej klasycznie to zerknij na seiko 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc. Wezmę to pod uwagę przy wyborze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten trzeci Hugo Boss fajny, w ciekawej panerajowatej kopercie. Kupuj, czemu nie, trampek też na całe życie nie kupujesz.

 

A na poważniejsze zegarki przyjdzie jeszcze czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.