Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

CG1975

Witam serdecznie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Forum obserwuję od jakiegoś czasu i dziś postanowiłem iż się zarejestruję. Powodem jest fakt iż od ok roku poszukuje jakiś zegarek. Może to i długo lecz im więcej wiem tym ciężej podjąć decyzję. Na tą chwilę szukam coś w kwocie pomiędzy 600 - 1300 zł. Marki jakie do mnie przemawiają to Atlantic, Seiko, Citizen. W salonie TimeTrend zaproponowano mi Seiko SGEH01P1. Poszukuję coś uniwersalnego. Po przeczytaniu wielu wątków coraz częściej myślę o automacie. Najbliższy czas okaże się na co padnie wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj wśród zarażonych manią zegarkową , czy Twój nick a właściwie jego początek CG ma coś wspólnego z Grudziądzem?


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj wśród zarażonych manią zegarkową , czy Twój nick a właściwie jego początek CG ma coś wspólnego z Grudziądzem?

Zdecydowanie TAK. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to tak jak ja , więc jest nas tu już co najmniej trzech :)


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jestem tu tak jak Ty nowa. Założyłam konto wczoraj i nie mogę dopełnić obowiązku przywitania się. ponieważ nie umiem dodać tematu.

Nie jest to moje 1 forum na innych sobie radze, ale to wyjątkowo nie ceni czasu ludzi - strasznie skomplikowane techniczne mało czytelne ?

Napisałam się napisałam, a wysłać tego swojego tematu - powitania nie mogłam.Dlatego jeśli pozwolisz tu u Ciebie poproszę o pomoc.

 

Pytanie brzmi: Jak założyć nowy temat -  dopełnić obowiązku przedstawienia się.

 

Pozdrawiam serdecznie Lazur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lazur... patrząc na forum, w tematyce przedstawiamy się po prawej stronie masz przycisk na czarnym tle napisz nowy temat  (poniżej reklam). Naciskasz i wchodzisz dalej gdzie widzisz Tworzenie nowego tematu w przedstaw się. Piszesz nazwę tematu, niżej to co chcesz napisać. Póki co można pisać tylko tu (przez tydzień czasu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lazur... patrząc na forum, w tematyce przedstawiamy się po prawej stronie masz przycisk na czarnym tle napisz nowy temat  (poniżej reklam). Naciskasz i wchodzisz dalej gdzie widzisz Tworzenie nowego tematu w przedstaw się. Piszesz nazwę tematu, niżej to co chcesz napisać. Póki co można pisać tylko tu (przez tydzień czasu).

 

Dziękuje. Tyle, że ja to wszystko zrobiłam. Aż tak źle to ze mną nie jest mimo, że jestem tyko atechniczną kobietą :) Nawet nie raz, a drugi i trzeci próbowałam, a wysłać nie mogę. Dlatego ośmieliłam się pozawracać wam głowę.

 

Którym przyciskiem konkretnie klikam WYŚLIJ?

Pojawiają się dwa. EDYTUJ, lub anuluj. Anuluj wiadomo. Po kliknięciu na edytuj powinno edytować, w celu sprawdzenia, a potem powinnam mieć możliwość Wyślij. Nigdzie takiej możliwości nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje. Tyle, że ja to wszystko zrobiłam. Aż tak źle to ze mną nie jest mimo, że jestem tyko atechniczną kobietą :) Nawet nie raz, a drugi i trzeci próbowałam, a wysłać nie mogę. Dlatego ośmieliłam się pozawracać wam głowę.

 

Którym przyciskiem konkretnie klikam WYŚLIJ?

Pojawiają się dwa. EDYTUJ, lub anuluj. Anuluj wiadomo. Po kliknięciu na edytuj powinno edytować, w celu sprawdzenia, a potem powinnam mieć możliwość Wyślij. Nigdzie takiej możliwości nie widzę.

 

1.Kliknij ten link: Napisz nowy temat

2.Napisz temat (nagłówek)

3.Napisz w głównym oknie co chcesz napisać.

4. Na dole strony naciśnij czarny przycisk "Napisz nowy temat"


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj !!! Guzikologia trudna troche do opanowania, ale potem już jakos leci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.