Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Muzzy

Jak zmienic kolor przeszycia w pasku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, mam fajny brazowy pasek (jak na zdjeciu) jednak chialbym zmienic kolor przeszycia z bialego na czarny , czym moge przemalowac kolor nitki ? jakis marker , farba ?  ktos porobowal czegos podobnego ? Bo nie chce zniszczyc paska .

 

 

 

 

large_cavv7001_2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mam fajny brazowy pasek (jak na zdjeciu) jednak chialbym zmienic kolor przeszycia z bialego na czarny , czym moge przemalowac kolor nitki ? jakis marker , farba ?  ktos porobowal czegos podobnego ? Bo nie chce zniszczyc paska .

 

 

 

 

large_cavv7001_2.jpg

Ja myśle ze najlepiej było by,zmienić nić na czarną,białą wypruć i czarna ponownie zeszyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprostsze rozwiązanie to propozycja kolegi powyżej , jednakże należy dobrać grubość nici tutaj musi być raczej cienka nić tak aby szwy się nie stykały wówczas będzie to miało wygląd , z doświadczenia powiem ,że czarny szew jeśli tylko szwy się stykają wygląda niekorzystnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety sam nie bede umial sobie tego przeszyc :(  

 

a probowal ktos barwic na czarno biale przeszycie ? i z jakimi efektami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o barwieniu nici na pasku.

Nic dobrego z tego nie wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą czarna nić na brązowym pasku? Ciemniejszą, brązową bym jeszcze zrozumiał ;)

 

Jeżeli sam nie czujesz się na siłach tego szyć, może jakiś kaletnik albo może krawcowa? Ja bym po prostu poszukał innego paska bądź popróbował najpierw poprzeszywać nić na jakimś innym, starym pasku. W ostateczności kup sobie najtańszy skórzany pasek za 10zł i poćwicz na nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odkopuje, ale ja zrobiłem to w ten sposób, że poszedłem po prostu do zegarmistrza i zapytałem czy jest w stanie zrobić coś takiego. 

Zapłaciłem bodajże 26 albo 30zł, a efekt całkiem ciekawy. 

Jakbyś chciał jakieś zdjęcie, to jutro mogę coś wstawić :P Przy czym ja obszywałem czarny pasek cienką żółtą nitką :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pochwal się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, zabiegany byłem i kompletnie o tym zapomniałem.

Generalnie na początku byłem niepocieszony tą nitką, bo taka delikatna, niemal niewidoczna, chciałem grubszą. Ale po czasie właśnie taka delikatna mi się o wiele bardziej podoba i taka pozostanie, przynajmniej na razie. 

http://zapodaj.net/16f6d90cea1b9.jpg.html

http://zapodaj.net/46413365870b5.jpg.html

No nie mogłem dodać bezpośrednio obrazka, wiec musi być tak ;) Uprzedzam, nie mam czym zrobić lepszych zdjęć ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.