Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zegarki i Pasja

zegarkiipasja.pl: Recenzja: Roamer Searock

Rekomendowane odpowiedzi

64337ffeaae67237594d79a8ceda7ce6_M.jpg
Jakiś czas temu, na łamach naszego portalu, ukazała się dość obszerna oraz szczegółowa historia szwajcarskiej marki Roamer. Nie ukrywam, że jako miłośnik zegarków, zawsze kibicuję każdej „zegarkowej” inicjatywie oraz marce, która produkuje ciekawe i dobrej klasy czasomierze.Na pewno do tego grona zalicza się marka Roamer, która w przeszłości zrobiła wiele…


Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu! Dlugo szukalem info o tym zegarku gdyz chce go zakupic i tu nagle jak manna z nieba. Dzieki! :)

Swoja droga cena tego zegarka to 599€ (~2400zl) w wersji zielonej i niebieskiej (zakladam, ze czarnej tez), wiec 3200 zl to troszke za drogo.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego Roamera w opisywanej tu wersji z czarnym cyferblatem. Marka Roamer według mnie jest mocno niedoceniana na naszym rynku, szkoda. Biorąc pod uwagę jakość wykonania koperty, dbałość o szczegóły i fenomenalną bransoletę, której poziom wykonania zakrawa w moim odczuciu o mistrzostwo sztuki jubilerskiej, warto bliżej przyjrzeć się produktom owego ptoducenta. Ktoś może psioczyć, że serce zegarka stanowi standardowa ETA 2824-2, no ale przecież to sprawdzony koń pociągowy.

Searocka można w promocji nabyć za ok 2400 zł, bez promocji od 2800 do 3100, w zależności od dystrybutora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda właśnie, że Roamer jest bardzo nie docenianą firmą na naszym rynku, bo naprawdę jakość zegarków przez nich produkowanych jest bardzo dobra. Myślę, że kwestia kilku lat i może się to zmieni:) 

 

P.S

Już dziś albo najdalej jutro, ruszamy z konkursem w którym można będzie wygrać owy zegarek :)

Także zapraszamy do polubienia i śledzenia naszego FB: https://www.facebook.com/pages/Zegarki-i-Pasja/177068755835082

 

 

Pozdrawiamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny sikor :)

 

No, jak za tą kasę to naprawdę na żywo robi mega pozytywne wrażenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tydzien temu usunalem FB :/

Podobno FB nadal jest :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.