Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

arcicorci

"Podbijanie" w dziale sprzedazy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Angelo

niechodzi mi o ingerowanie w ceny... delikatne zawyzenie ok...

ale jesli ktos wystawia zegarek o 100prc wiecej, niz jest wart to juz niejest ok

 

chodzilo mi o usowanie takich kfiatkof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cen jest kwestią indywidualną tak dla sprzedającego, jak i dla kupującego i administracji forum nic do tego. Co innego sprawa oryginalności sprzedawanego przedmiotu i jego zgodności z opisem. 


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. A czasami z tym jest problem. 

Albo zupełnie inna skala oceny niż w regulaminie, albo zegarek 9,5/10 ale maa obicie i ryskę na szkle, poza tym jak nowy. Lub solidnie zjechany, ale według sprzedającego to mocne 8/10. A wystarczy przeczytać opisy skali forumowej i ją...... zastosować?

Cena może być jaką sobie sprzedający zamarzy. Że nie sprzeda to tylko jego problem. 

Ja bym ewentualnie zastanowił się nad wydłużeniem czasu bez możliwości podbicia na 72 godziny zamiast 48. Dziś jest to za często moim zdaniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ingerencja w cenę? No dajcie spokój. To już było. Wolny kraj, wolni ludzie, wolny rynek. Jeżeli ktoś chce sprzedać 100% ponad cenę rynkową, wolna wola. Najpewniej chętnego tu nie znajdzie. Pomysł moderacji ceny, delikatnie rzecz ujmując, trąci myszką.

 

Sent from my mobile phone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Ingerencja w cenę? No dajcie spokój. To już było. Wolny kraj, wolni ludzie, wolny rynek. Jeżeli ktoś chce sprzedać 100% ponad cenę rynkową, wolna wola. Najpewniej chętnego tu nie znajdzie. Pomysł moderacji ceny, delikatnie rzecz ujmując, trąci myszką.

Sent from my mobile phone

To róbcie się dalej w ch**a nawzajem.

Wolny rynek już pokazał co potrafi zrobić z takim podejsciem...

Z mojej strony koniec.. Bo chyba nieprobujecie mnie zrozumieć, albo jest to dla was niewygodne

I niejestem komunistom :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

To róbcie się dalej w ch**a nawzajem.

Wolny rynek już pokazał co potrafi zrobić z takim podejsciem...

Z mojej strony koniec.. Bo chyba nieprobujecie mnie zrozumieć, albo jest to dla was niewygodne

I niejestem komunistom :D

 

Angelo chodzi właśnie o zachowanie wolnego rynku... chyba, że Ty inaczej rozumiesz to pojęcie. Dla mnie jest to własnie kupowanie tego czego się potrzebuje w cenie jaka nam się wydaje (po analizach i rozpoznaniu ofert) odpowiednia. Jeśli sprzedawca przesadzi z ceną, to może sobie "hopać" parę stron w wątku ;-). Zresztą tylko to mnie trochę irytuje, że czasem ogłoszenie ma kilka stron "upów" bez żadnego opisu dodatkowego  i trzeba przejść na sam początek, by zobaczyć co było przedmiotem ogłoszenia.  Samą cenę zostawmy wolnemu rynkowi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angelo - licz się ze słowami i powstrzymaj swoje górnolotne komentarze ...To jest na razie ostrzeżenie słowne bez ingerencji moderatorskich

Możemy dyskutować ale na określonym poziomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś wystawiał kapustę za 9 zł. sztuka, to pewnie połowa forum dała by się nabrać na zawyżona cenę,

ale zegarki  :huh:  – chyba nie ma miejsca gdzie ludzie bardziej orientują się w cenach niż My ( że się bezczelnie zaliczę do tego grona :ph34r: ), więc nie widzę problemu :) .


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podam przyklad...

zalozmy jestem laikem...

dopiero zaczolem sie interesowac zegarkami...

chce kupic pierwszy mechaniczny zegarek..

gdzie szukam porady... oczywiscie na najlepszym forum zegarkowym w kraju..

dostaje kilka podpowiedzi..

okazuje sie, ze jest tam tez bazarek... sprzedaja pasjonaci wiec nieobawiam sie o podrobe, bo forum ma dobra renome...

wiec kupuje na bazarku (w wiekszosci za dobre pieniadze) od pasjonata.

chodze zadowolony bo kupilem zegarek w dobrym stanie itd.

poznie sie okazuje, ze zegarek jest duzo mniej warty...

 

Cóz... Takie mamy czasy, że każdy mając dostęp do Internetu ma możliwość sprawdzenia zegarka oraz porównanie ceny forumowej z ofertami na portalach aukcyjnych. Czy na codzień ktoś będzie nas prowadził za rękę mówiąc co jest dobre, a co jest złe? Należy podjąć racjonalną decyzję, a w przypadku wpadki - obwiniać tylko siebie za złą weryfikację informacji.

co do tego, ze nie bedziesz handlowac...to ma byc santaz? haha przeciez nikt niebedzie cie blagal o to bys tu handlowal... no chyba, ze masz jakies uklady? (tak jak z taksowkarzami :D )

masz chyba sobie cos do zarzucenia skoro tak zareagowales?

 

Jedno co mi przychodzi na myśl, to termin "insynuacja". W dodatku wyjątkowo nieudolna i nietrafna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ czasami to robię, a... czasami mi się nie chce bo bywało, że moje zgłoszenie ignorowano  :)

Bo czasami bywało ze sie pomylileś, prawda? :-)

A czasem bywa "mała szkodliwość spoleczna' :-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To róbcie się dalej w ch**a nawzajem.

Wolny rynek już pokazał co potrafi zrobić z takim podejsciem...

Z mojej strony koniec.. Bo chyba nieprobujecie mnie zrozumieć, albo jest to dla was niewygodne

I niejestem komunistom :D

Przez grzeczność spuszczę na tę wypowiedź zasłonę milczenia.

 

Sent from my mobile phone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę ze temat do zamkniecia.......

?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co ten bazar, generuje niepotrzebnie złe emocje, a prawdziwe perełki i tak schodzą pod ladą.

 

Wiem oczywiście, że to bazar nakręca głównie ilość użytkowników Forum, ale ja jestem za likwidacją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany, że temat do zamknięcia...!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem oczywiście, że to bazar nakręca głównie ilość użytkowników Forum, ale ja jestem za likwidacją

No ja bym wolał nie, jestem głupim konsumentem i czasem sam nie wiem czego chcę, więc wchodzę na bazar i patrzę co jest, i kupuję to, co mi się podoba, a na co nie wpadłbym podczas normalnego czytywania o zegarkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.