Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Marcin128gb

Casio GULFMASTER GWN-1000B-1B - defekt ??!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów. Mam pytanie do posiadaczy Casio Gulfmaster GWN-1000B- 1B

 

Czy wasze zegarki też są takie ciche? - pytam o alarm i sygnalizowanie pełnej godziny. Mam jeszcze w domu Casio  MTG 900 to jak dzień do nocy- jest bardzo głośny. Nosząc na nadgarstku Gulfmaster-a często w ogóle go nie słyszę. Nie wiem czy to usterka fabryczna czy ten model tak po prostu ma. Nie mam możliwości porównać dwóch GWN-1000. Bardo proszę o odp. Pozdrawiam :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witam szanownych kolegów. Mam pytanie do posiadaczy Casio Gulfmaster GWN-1000B- 1B

 

Czy wasze zegarki też są takie ciche? - pytam o alarm i sygnalizowanie pełnej godziny. Mam jeszcze w domu Casio  MTG 900 to jak dzień do nocy- jest bardzo głośny. Nosząc na nadgarstku Gulfmaster-a często w ogóle go nie słyszę. Nie wiem czy to usterka fabryczna czy ten model tak po prostu ma. Nie mam możliwości porównać dwóch GWN-1000. Bardo proszę o odp. Pozdrawiam :) 

 

 

 

Tak, Gulfmastery są dość ciche. Szczególnie w porównaniu do niektórych 5600 albo nawet zwykłych Casio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam żółtego gwn-1000-9a i sygnał alarmu/budzika nie różni się od tego w gw-a1100 czy GA-110GB. Alarm baro nie jest taki głośny ale ma inny sygnał. Baterie mam na poziomie High.

 

Dzisiaj porównałem alarm z zegarkiem kumpla GA-1000-9g i "budzą" tak samo ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie powiedzcie jak działa alarm zmiany ciśnienia w tym zegarku? To znaczy czy jak zbliża się burza to alarm się włan cza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zalezy od szybkiego spadku cisnienia. Pewnie najlepiej przetestowac to w windzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to czy działa tak samo jak w rangemanie? I czy będzie dobrze leżał na nadgarstku 18,5cm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alarm baro działa dokładnie tak samo jak w rangemanie i nawet tak samo wyłącza się po 24h. Ja mam nadgarstek ok 18,5cm i zegarek leży dobrze akcje mam tzw płaski nadgarstek ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie kupiłem Casio mtg-s1000d 1a4 jest dużo głośniejszy. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam zegarek G-shock GWN-1000c moduł5371 chciałym zapytac po jakim czase od mometu zdjecia zegarka z ręki bedze wskazywal poprawna temperature w moim przypadku jest to min 40min czy to normalny czas ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak być. Gdf -100 lub Gw-9400 szybciej łapią temperaturę otoczenia a wczoraj mój Mudmaster łapał słońce i dłużej wracał do siebie.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytalem sobie na forum to inni pisza ze u nich to trwa 15-20 min wiec sie zastaanwaim dlaczego u mnie to trwa 40 min ale temp jaka jest wyswietlana jest taka jak na termometrze rtęciowym owszem dalo by sie go skalibrowac tak zeby pokazywał temp juz po 15min ale gdy zostawie zegarek np na 1h temperatura spadnie o jakies 3stopie i nie jest juz taka sama jak na rteciówce 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od warunków otoczenia. Po zdjęciu zegarka z nadgarstka podstaw go pod wentylator to może i w 3 min złapie poprawną temp.

U Ciebie wszystko jest ok, nie martw się :)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie ma znaczenie z jakiego materiału zbudowany jest zegarek bo nibyby czyjniki zastosowane w tym modelu sa nowsze i dokladniejsze od swoich poprzedników 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos z was gdzie moge znalesc instrukcje w jezyku Polskm do g-shock gwn-1000c modul5371 z góry dziekuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos z was gdzie moge znalesc instrukcje w jezyku Polskm do g-shock gwn-1000c modul5371 z góry dziekuje

Na tym forum to za darmo raczej nie dostaniesz,bo niektórzy powinni się na allegro ogłosić że mają coś na sprzedaż,,co to kasa nie robi z ludźmi,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum to za darmo raczej nie dostaniesz,bo niektórzy powinni się na allegro ogłosić że mają coś na sprzedaż,,co to kasa nie robi z ludźmi,,

Na jakiej podstawie kolego tak twierdzisz?

To forum działa właśnie na takiej zasadzie, że każdy każdemu stara się pomóc, oczywiście w miarę możliwości za darmo !!!

Takie oczernianie forumowiczów i opinię, można zrzucić chyba tylko na Twoje małe doświadczenie na forum (18 postów).


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Co za Troll  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za Troll  :unsure:

Jak widać, auto z avatara osobnika

maciaszekwojtek

robi mu wodę z mózgu, przykre to.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za Troll :unsure:

Ja też takich Trolli nie rozumiem. Mam za darmo instrukcję do Gw-9400 od Waldziora i do Gwg1000 od davidoxa.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Ryśka mam z forum,do Romana mam z forum i nikt piniensy za udostępnienie nie chciał nie wiem może jest tak źle nastawiony,bo zegarka za darmo nikt nie oddał? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Panowie, troll, to troll - nie ma co zwierza karmić. Niech zdechnie z głodu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.