Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Marcin128gb

Casio GULFMASTER GWN-1000B-1B - defekt ??!

Rekomendowane odpowiedzi

Na jakiej podstawie kolego tak twierdzisz?

To forum działa właśnie na takiej zasadzie, że każdy każdemu stara się pomóc, oczywiście w miarę możliwości za darmo !!!

Takie oczernianie forumowiczów i opinię, można zrzucić chyba tylko na Twoje małe doświadczenie na forum (18 postów).

Tak zgadza się 18postow i dwie prośby,i dwa razy propozycja pomocy za pieniądze.Nie ogarniam wszystkich tylko to jest pierwsze forum na którym się spotkałem z czymś takim.Co do trola to zerknijcie pod kołdrę kto tam śpi .Ja nikogo nie obraziłem tak więc proszę moją osobę zostawić w spokoju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem obraziłeś wszystkich "wsadzając" do jednego garnuszka.

EOT


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem obraziłeś wszystkich "wsadzając" do jednego garnuszka.

EOT

Ok sorry ale wkurw mnie straszny wziął ,jak ktoś nie wierzy to wyślę na priw rozmowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do czego potrzebujesz instrukcji? Jeśli ktoś chciał kasy to naprawdę chamstwo.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Szkoda nerwów ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maciaszekwojtek: wysłałem Ci instrukcję na emaila do Gulfmastera - sorry że tak późno - dawno na forum nie zaglądałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na tym właśnie to forum polega. PEACE :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam posiadam model GWN-1000c i podczas drgań rusza mi sie mala wskazówka która pokazuje godzine chciałbym zapytacz czy w waszych modelach wystepuje takie same zjawisko POZDRAWIAM 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.