Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Gold Members

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

G-SHOCK GWN-1000C

Poszukuje instrukcji w jezyku Polskim. instrukcja polska gshock gwn1000c casio zegarek szukam pilne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 swiety

swiety
  • Nowy Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 12 maj 2015 - 10:44

Witam, mam problem z instrukcja, a mianowicie NIGDZIE nie mogę znaleźć instrukcji w jezyku polskim do zegarka Casio G-shock  GWN-1000C.

W żadnym sklepie nie chcą mi dać skserować takowej. Może ktoś z Was ma i mógł by mi udostępnić, najlepiej w formie elektronicznej..

Dziękuję z góry za pomoc.

• 0

#2 Matej

Matej
  • Użytkownik
  • 2251 postów

Napisano 12 maj 2015 - 11:25

Ja niestety nie mam pl, ale w ang jest do pobrania tutaj

http://support.casio...009&MODULE=5371

może to pomoże ?

• 0

#3 swiety

swiety
  • Nowy Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 13 maj 2015 - 00:08

włansie ang mam, ale nie wyjasnia mi ona wszystkiego, niestety moja znajomość ang nie jest taka dobra..

ale dzieki wielkie !

• 0

#4 swiety

swiety
  • Nowy Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 13 maj 2015 - 23:20

Pomóżcie !

• 0

#5 Diego04

Diego04
  • Użytkownik
  • 4225 postów

Napisano 14 maj 2015 - 06:14

Było wrzucić w temacie INSTRUKCJE albo PODFORUM MIŁOŚNIKÓW G-SHOCK szybciej znajdziesz tam pomoc.

Tapnięte z fona.
  • 0

#6 swiety

swiety
  • Nowy Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 14 maj 2015 - 11:47

Napisałem Diego... ale nic z tego, zero odzewu...

• 0

#7 Strzala

Strzala
  • Użytkownik
  • 517 postów

Napisano 14 maj 2015 - 13:55

To może napiszesz czego nie możesz zrobić, ktoś pewnie pomoże.

• 0

#8 GitBit

GitBit

Maciek

• Użytkownik
  • 4416 postów

Napisano 14 maj 2015 - 14:25

Albo to czego nie rozumiesz odnajdź w instrukcji Ang i przekopiuj do tlanslatora w googlach i już, coś tam zawsze Ci przetłumaczy lepiej gorzej..  ;)

• 0

#9 swiety

swiety
  • Nowy Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 14 maj 2015 - 19:05

No włąśnie z angielskim u mnie nie najgorzej, mimo to nie  chciał bym odczytać  co poszegolne funkcje robia, jak nie ustawić, jak z nich korzystac. Chociaz by samo ustawianie godziny, jednej i drugiej..   ustaiwenie opanowałem, ale ustawic PM/AM nie moge juz.. czy alarmu ktory jest wlaczony i nie wiem jak o wylaczyc... skalibrowac termometr itp

• 0

#10 Matej

Matej
  • Użytkownik
  • 2251 postów

Napisano 15 maj 2015 - 08:40

Tak na szybko, prawy dolny guzik to sensory: barometr, compas, wysokościomierz, termometr.
Barometr, pokazuje aktualne ciśnienie, po włączeniu funkcji wskazówką sekundowa pokazuje zmiany ciśnienia w ciągu dwóch godzin. Tzn. Jeżeli przesunie się np. Na under 1 oznacza to, ze ciśnienie maleje i od ostatniego pomiaru spadło o 1 hPa. Jak wskazówką wychyli się na over 2 to znaczy ze cisnienie wzrosło o 2 hPa od ostatniego pomiaru.
Compas-wiadomo
Wysokościomierz- wyciągając koronkę możesz ustawić aktualna wysokość jeżeli wiesz na jakiej przebywasz i zmierzyć o ile się wspiales lub zszedles. Pamietajze jest to wysokościomierz barycznych czyli jest uzalezniony od zmian ciśnienia i nawet jak zegarek będzie leżał na polce to jak będzie zmieniało się ciśnienie to wysokość może się tez zmieniać. Należycie do po prostu ustawiać wtedy jak z niego korzystasz.
Termometru ustawiony jest na temperaturę otoczenia i przed odczytem należy go zdjąć i odczekać ok. 30 minut.

Prawy górny to podświetlenie.
Taki Bajer, wciskając klawisz podświetlenia wcisnij lewy dolny i wtedy wskazówki się odsuną żeby pokazać/odsłonić wyświetlacz :-)

Lewy górny w trybie godziny: dzień tygodnia i data, wykres ciśnienia i data, godzina cyfrowo, godzina w drugiej strefie czasowej, wiek księżyca.

Lewy dolny: czas światowy, pływy morskie, stoper, timer, alarmy, info o ostatnim połączeniu z zegarem atomowym, info o poziomie naladowania baterii.

Tyle, ustawiać wszystko można poprzez wyciągnięcie koronki.

Może teraz będzie trochę jaśniej ?

Pozdro

• 0

#11 Matej

Matej
  • Użytkownik
  • 2251 postów

Napisano 15 maj 2015 - 10:22

Zobacz instrukcję, jeżeli Twój angielski jest na poziomie podstawowym, to nie powinno być problemu ;-)

Załączone miniatury

• timekeeping settings.JPG

• 0

#12 swiety

swiety
  • Nowy Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 15 maj 2015 - 19:07

Zobacz instrukcję, jeżeli Twój angielski jest na poziomie podstawowym, to nie powinno być problemu ;-)

instrukcje mam w jezyku ang.  poziom tegoż ów jezyka jest ponad podstawowy, a jednak nie wyjaśnia mi ona wszystkiego.. 

Tak na szybko, prawy dolny guzik to sensory: barometr, compas, wysokościomierz, termometr.
Barometr, pokazuje aktualne ciśnienie, po włączeniu funkcji wskazówką sekundowa pokazuje zmiany ciśnienia w ciągu dwóch godzin. Tzn. Jeżeli przesunie się np. Na under 1 oznacza to, ze ciśnienie maleje i od ostatniego pomiaru spadło o 1 hPa. Jak wskazówką wychyli się na over 2 to znaczy ze cisnienie wzrosło o 2 hPa od ostatniego pomiaru.
Compas-wiadomo
Wysokościomierz- wyciągając koronkę możesz ustawić aktualna wysokość jeżeli wiesz na jakiej przebywasz i zmierzyć o ile się wspiales lub zszedles. Pamietajze jest to wysokościomierz barycznych czyli jest uzalezniony od zmian ciśnienia i nawet jak zegarek będzie leżał na polce to jak będzie zmieniało się ciśnienie to wysokość może się tez zmieniać. Należycie do po prostu ustawiać wtedy jak z niego korzystasz.
Termometru ustawiony jest na temperaturę otoczenia i przed odczytem należy go zdjąć i odczekać ok. 30 minut.

Prawy górny to podświetlenie.
Taki Bajer, wciskając klawisz podświetlenia wcisnij lewy dolny i wtedy wskazówki się odsuną żeby pokazać/odsłonić wyświetlacz :-)

Lewy górny w trybie godziny: dzień tygodnia i data, wykres ciśnienia i data, godzina cyfrowo, godzina w drugiej strefie czasowej, wiek księżyca.

Lewy dolny: czas światowy, pływy morskie, stoper, timer, alarmy, info o ostatnim połączeniu z zegarem atomowym, info o poziomie naladowania baterii.

Tyle, ustawiać wszystko można poprzez wyciągnięcie koronki.

Może teraz będzie trochę jaśniej ?

Pozdro

wiekszość wiedziałem, ale dzieki, powiedz mi jeszcze jaka różnica jest w wyciaganiu koronki, bo widzialem ze  jest rozniac czy robisz to tym czerwona kreka do czerwonej kropki lub do białem kreski ?! OCb ?
i co z robić z ta kalibracja termometru, jak to najlepiej zrobić?

• 0

#13 Matej

Matej
  • Użytkownik
  • 2251 postów

Napisano 15 maj 2015 - 20:23

Różnica jest taka, ze przy wkrecaniu koronki pasek na koronce (u mnie czerwony) musi znaleźć się równo z tym paskiem na bezelu-tylko taka pozycja koronki gwarantuje ze jest ona dobrze wkręcona i przez przypadek jej nie uszkodzisz lub nie zmienisz ustawień. Natomiast ta kropka na bezelu, u mnie czerwona, pokazuje ze wkręcając koronkę musisz kreskę na koronce mieć równo właśnie z ta kropka-wtedy delikatnie dociskasz koronkę i ja wkrecasz. Analogicznie żeby odblokować koronkę musisz przesunąć ja w stronę kropki na bezelu, wtedy się luzuje i możesz ja "wyciągnąć".

Żeby skalibrowac termometr musisz mieć wzorzec. Jeżeli masz sprawdzony termometr mierzący temperaturę otoczenia, to postaw zegarek w tym samym miejscu z włączonym termometrem. Po ok. 30 minutach sprawdź wskazania wzorca i zegarka, jeżeli temperatura na zegarku jest inna to będąc w funkcji termometru wykrecasz koronkę i krecisz nią do momentu ustawienia pożądanych wartości. Następnie wciskasz koronkę i blokujesz wkręcając (pasek na koronce musi zejść się z paskiem ha bezelu).
Mam nadzieję ze w miarę jasno napisałem.
Pozdo
:-)
  • 0

#14 swiety

swiety
  • Nowy Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 17 maj 2015 - 16:08

Jasno jak najbardziej :)  ainstrukcje juz ogarnąłem, tak wiec jak by ktoś potrzebował to mam..  pzdr i dzieki za pomoc !!!

• 0

#15 Matej

Matej
  • Użytkownik
  • 2251 postów

Napisano 17 maj 2015 - 22:04

Spoko ☺ fajnie że udało Ci się zdobyć instrukcję. Dobrze wiedzieć
  • 0

#16 DamianDe

DamianDe
  • Użytkownik
  • 2248 postów

Napisano 21 maj 2015 - 13:39

Nieźle wyglądająca modyfikacja gulfmastera i instrukcja zmiany bezela. Może kogoś zainteresuje.
http://www.g-shockzo...aster-GWN-1000-!
  • 0

#17 krzy2507

krzy2507
  • Nowy Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 31 październik 2017 - 12:56

Jasno jak najbardziej :)  ainstrukcje juz ogarnąłem, tak wiec jak by ktoś potrzebował to mam..  pzdr i dzieki za pomoc !!!

Witam,

Potrzebuję polską instrukcję , jak byś mógł podesłać na emaila to będę wdzięczny. [email protected]

• 0

#18 robert1820

robert1820
  • Nowy Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 10 marzec 2018 - 22:19

Cześć, mam prośbę o instrukcje w języku polskim

Witam,

Potrzebuję polską instrukcję , jak byś mógł podesłać na emaila to będę wdzięczny. [email protected]

Cześć, masz może już instrukcje po polsku?

[email protected]

• 0

#19 tommly

tommly

Tomasz

• Użytkownik
  • 6448 postów

Napisano 10 marzec 2018 - 23:12

WYPRZ - żółty GULF na stronie TT: 1393 zł

• 0

#20 jamiazga

jamiazga
  • Nowy Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 22 maj 2018 - 18:44

Cześć wszystkim. Czy w PL instrukcji do gwn-1000 jest wyjaśnione jak w trybie pływy/wiek ksieżyca sprawdzić wartości odnoszące się wstecz? W instrukcji ang. nie znalazłem odpowiedzi.
Może ktoś posiada instrukcję PL w wersji elektronicznej i mógłby się podzielić?
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: instrukcja, polska, gshock, gwn1000c, casio, zegarek, szukam, pilne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych